logo

تور کیش

تور کیش به تفکیک شهرهای مبدا

تور کیش از تهران

تور کیش از تهران

هتل 5 ستاره داریوش
7,345,170 تومان
هتل 5 ستاره پالاس
6,975,000 تومان
هتل 5 ستاره ویدا
5,724,000 تومان
تور کیش از مشهد

تور کیش از مشهد

هتل 5 ستاره ویدا
6,985,000 تومان
هتل 4 ستاره لیلیوم
5,992,000 تومان
هتل 3 ستاره پارسیان
5,416,000 تومان
تور کیش از شیراز

تور کیش از شیراز

هتل 5 ستاره داریوش
8,381,350 تومان
هتل 3 ستاره پارسیان
5,161,000 تومان
تور کیش از کرمانشاه

تور کیش از کرمانشاه

هتل 5 ستاره مارينا پارك
7,899,000 تومان
هتل 4 ستاره لیلیوم
4,592,000 تومان
هتل 3 ستاره سان رایز
4,085,000 تومان
تور کیش از یزد

تور کیش از یزد

هتل 5 ستاره ویدا
5,585,000 تومان
هتل 5 ستاره کوروش
5,375,000 تومان
هتل 4 ستاره لیلیوم
4,592,000 تومان
تور کیش از کرمان

تور کیش از کرمان

هتل 5 ستاره ویدا
5,585,000 تومان
هتل 5 ستاره کوروش
5,375,000 تومان
هتل 4 ستاره لیلیوم
4,592,000 تومان
تور کیش از آبادان

تور کیش از آبادان

هتل 5 ستاره ویدا
5,585,000 تومان
هتل 5 ستاره کوروش
5,375,000 تومان
هتل 4 ستاره لیلیوم
4,592,000 تومان
تور کیش از اصفهان

تور کیش از اصفهان

هتل 5 ستاره ویدا
8,227,000 تومان
هتل 4 ستاره فلامینگو
7,894,000 تومان
هتل 3 ستاره پارسیان
6,658,000 تومان
تور کیش از تبریز

تور کیش از تبریز

هتل 5 ستاره ویدا
5,585,000 تومان
هتل 5 ستاره کوروش
5,375,000 تومان
هتل 4 ستاره لیلیوم
4,592,000 تومان

طبق تعریفی که سازمان جهانی گردشگری بیان کرده است، تور به معنی؛ سفری از قبل تعیین شده که توسط آژانس های گردشگری تهیه میشود و در اختیار مسافران قرار میگیرد. تور شکل گرفته از عناصر مختلف سفر است که لازمه یکدیگر می باشند و مهمترین آنها پرواز هواپیمایی و محل اقامت است. در تور کیش لازم است به این نکته توجه داشته باشید که منظور از آن تور کامل یا گروهی نیست، در حقیقت اصطلاحی است که به صورت متداول بین آژانس های مسافرتی بکار می رود و شامل رزرو بلیط پرواز رفت و برگشت جزیره و رزرو هتل می باشد و بسته به انتخاب شما می تواند ترانسفر فرودگاهی، تخفیف تفریحات آبی و گشت جزیره را نیز در بر بگیرد. برای سفر کردن روش های مختلفی وجود دارد و افراد با توجه به شرایط و شخصیت خود یکی از این روش ها را برای سفر انتخاب میکنند، در میان این روش ها سفر با تور به دلیل دغدغه ی کمتر محبوبیت بالایی دارد، زیرا هماهنگی لازم برای پرواز و هتل انجام شده است و شما میتوانید بسته به شرایط خود تور دلخواه را رزرو کنید و خاطره ای ماندگار از سفر برای خود و همراهانتان به یادگار گذارید.

برای انتخاب درست سفر به کیش باید به چند نکته دقت لازم را داشته باشید

سفر با هواپیما بهترین انتخاب برای سفر به کیش است

سفرهای زمینی بسیار طولانی و سخت هستند، سفر هوایی با هواپیماهای ایرلاین های مختلف آسان ترین و بهترین راه سفر به جزیره ی زیبای کیش است. مبلغ بلیط پرواز این هواپیماها متفاوت است و وابسته به شرکت هواپیمایی، کلاس پروازی، حجم مسافر و ... است. غالبا در زمانهایی که رونق گردشگری به این جزیره بالاست هزینه ی پرواز نیز افزایش می یابد. پیشنهاد می شود برای کاهش هزینه ها و رزرو تور به آژانس های هواپیمایی مراجعه نمایید.

بهترین زمان تور کیش از نظر آب و هوا

در اواخر فصل بهار و فصل تابستان یعنی از اواخر اردیبهشت ماه تا اواخر مهر ماه دمای هوا بسیار بالا و رطوبت زیاد است، در این زمان اگر تحمل گرما را دارید به کیش سفر کنید و از جشنواره ها و فستیوال های جذاب آن استفاده کنید، اما اگر تمایل به سفر در هوای خوب و دل انگیز بهاری دارید، از آبان تا اواخر فروردین ماه به این جزیره سفر کنید و از جاذبه های تاریخی و تفریحات متنوع آبی این جزیره ی زیبا لذت ببرید. نمی توان به صورت دقیق بیان کرد چه زمانی قیمت تورهای کیش پایین است، اما غالبا در زمان هایی که گردشگری رونق کمتری دارد قیمت تور کاهش می یابد و می توان به زمان های زیر اشاره کرد: 1. بعد از تمام شدن تعطیلات نوروزی یعنی نیمه دوم فروردین ماه 2. مهرماه با شروع مدارس 3. زمانی که دما و رطوبت جزیره بسیار بالاست یعنی اوایل خرداد ماه تا اوایل شهریور ماه 4. ایام عزاداری عمومی و ماه مبارک رمضان

روز شنبه بهترین روز سفر به کیش

اگر کارمند یا مشغول تحصیل نیستید و امکان سفر در روز شنبه برای شما مقدور است، حتما این روز را برای سفر انتخاب کنید، زیرا دغدغه ی کمتری برای پیدا شدن هتل و بلیط دارید و میتوانید از آرامش و سکوت سواحل و امواج آب های نیلگون خلیج فارس لذت ببرید. سفر در این روزها نیز مقرون به صرفه تر می باشد زیرا اکثریت تمایل به سفر در آخر هفته دارند و بهای بلیط و هتل افزایش می یابد.

بهترین ساعات پروازی برای تور کیش

کیش مقصدی ایده آل برای اکثریت گردشگران می باشد و همواره محبوبیت زیادی برای توریست ها و مسافران به دلیل جاذبه های فراوان دارد. برای بهره بردن بیشتر از سفر به جزیره ی کیش بهتر است زمان خود را مدیریت کنید. پرواز های کیش از ساعت 6 صبح شروع می شود و آخرین پرواز برگشت از جزیره ساعت 23:45 انجام می شود. در رزرو پرواز به چند نکته باید دقت داشته باشید: بالاترین قیمت پروازی مربوط به زودترین پرواز رفت و دیرترین پرواز برگشت است. به زمان تحویل گرفتن و تحویل دادن اتاق دقت کنید. با مدیریت زمان و داشتن زمان بیشتر می توانید از تفریحات جزیره نهایت استفاده را بکنید. توری را انتخاب کنید که با شرایط شما همخوانی داشته باشد. در برخی موارد هتلها و پروازها گارانتی و چارتر می شود که در این حالت آژانس ها بسته ی تور مشخص و ارزان به مسافران پیشنهاد می کنند. این بسته های سفر شامل پروازهایی با ساعت و ایرلاین های مختلف و هتل های متنوع 2 تا 5 ستاره با قیمت های متفاوت می باشد. شما می توانید بسته به شرایط و هزینه ی که برای سفر در نظر گرفته اید تور دلخواه خود را رزرو کنید. همچنین می توانید از ترانسفر رایگان برای رفتن به هتل بهره مند شوید.

تور خود را در صورت امکان چند هفته زودتر رزرو کنید

اگر تمایل به سفر در ایام تعطیلات دارید و زمان رفت و برگشت شما مشخص می باشد، بهتر است که تور خود را حداقل چند هفته زودتر رزرو کنید، چون استقبال در این مقاطع زمانی زیاد است و هزینه ی تور با نزدیک شدن به زمان آن بیشتر می شود، همچنین برای انتخاب پرواز و هتل شما محدودتر می شوید، زیرا اکثریت رزرو شده اند. در شهرهایی جز تهران که پروازهای کمتری به جزیره ی کیش انجام می شود، این توصیه را بیشتر جدی بگیرید.

سوئیت ها انتخابی مناسب برای اقامت ارزان

جزیره ی زیبای کیش به دلیل وجود توریستها و گردشگران فراوان در تمام فصل های سال محل های اقامتی متنوع و جذابی دارد که شامل سوئیت ها، هتل آپارتمان ها و هتل های دو یا سه ستاره تا هتل های چهار و پنج ستاره ی بسیار لوکس و شیک می باشد. قیمت هتل ها با توجه به ستاره هایی که دارند، همچنین امکانات و خدماتی که در اختیار مسافران قرار می دهند متفاوت است. هتل های 4 و 5 ستاره ی لوکس گران قیمت و هزینه ی بسیار بالایی دارند. اگر تمایل به سفری مقرون به صرفه و اقامت با هزینه ی کم دارید، سوئیت ها بهترین انتخاب برای شما هستند، بویژه اگر خانوادگی و گروهی سفر می کنید.مبلغ اجاره ی سوئیت ها بستگی به متراژ و فاصله ی آن تا ساحل دارد.

جزیره کیش محبوب ترین مقصد گردشگری جنوب کشورمان می باشد که حدود 40 هزار نفر جمعیت دارد و سالهاست با وجود امکانات رفاهی مناسب و تفریحات متنوع پذیرای مسافران زیادی از سرتاسر ایران و دنیا می باشد. کیش از توابع استان هرمزگان و در منطقه ای با آب و هوایی گرم واقع شده است و معمولا نیمه دوم سال آب وهوای جزیره برای سفر بهتر می باشد و از گرمای هوا خبری نیست. برای سفر به نگین خلیج فارس ، راه های زیادی پیش روی شماست. سفر با هواپیما ، سفر با قطار ، سفر با خودروی شخصی و اتوبوس از گزینه هایی است که با آن روبرو هستید و با توجه به هزینه و مسافت میتوانید هر کدام را انتخاب کنید. معمولا مسافران تور کیش ، سفر با هواپیما را به دلیل راحتی و جلوگیری از هدر رفتن وقت انتخاب می کنند. در تعیین قیمت هواپیما عواملی نظیر ایام سفر ، چارتری یا سیستمی بودن بلیط و میزان درخواست بستگی دارد. همچنین شما میتوانید برای رزرو هتل های کیش به صفحه « رزرو هتل » مراجعه نمایید.
نحوه رزرو تور بسیار ساده می باشد. شما باید ابتدا تعداد ستاره هتل خود را مشخص نمایید سپس برای مشاهده قوانین ، خدمات و امکانات آن هتل به صفحه مربوطه هتل در خود کیش میزبان مراجعه نمایید. بعد از گذشتن از این مرحله حال کافیست به همین صفحه بازگشته و تور مناسب خود را با توجه به زمانی که قصد سفر دارید هتل مد نظر خود را نیز انتخاب نمایید. پرواز معمولا توسط اپراتور های خود کیش میزبان برای شما رزرو می شود ولی اگر قصد رزرو از شرکت های هواپیمایی مد نظر خود را دارید کافیست با ما تماس حاصل نمایید که پرواز شما را از شرکت مد نظر استعلام و در صورت موجود بودن برای شما رزرو شود . مراحل کار تمام است و شما به راحتی می توانید یک سفر خاطره انگیز و دلنشین به جزیره کیش داشته باشید. ما همواره در کنار شما هستیم و هر زمان مشکلی پیش آمد علاوه بر شماره های پشتیبانی می توانید به دفتر ما در خود جزیره مراجعه نمایید. ما کجا هستیم؟ جزیره کیش ، بازار زیتون
قیمت های تور کیش به دو عامل بستگی دارد. هزینه بلیط هواپیما و هزینه محل اقامت . هزینه هواپیما و هتل های جزیره کیش بسته به این دارد که در چه ایامی قصد سفر دارید و در انتخاب محل اقامت باید در نظر بگیرید که هتل چند ستاره مد نظر شماست ، هر هتل بسته به تعداد ستاره ها و امکاناتی که ارائه می دهد قیمتی متفاوت دارد.
اگر در ایام پیک شلوغی مسافر و تعطیلات قصد سفر دارید باید در نظر بگیرید که قیمت هتل ها در این ایام بالاتر می باشد و چون تقاضای سفر هواپیمایی هم بالا می باشد معمولا قیمت ها از ایام غیر تعطیل بالاتر می رود.
برای تعیین قیمت تور کیش ابتدا تور مورد نظر را انتخاب و سپس با ما تماس حاصل نمایید .
اگر قصد دارید سفری فراموش نشدنی داشته باشید و در هتلی لوکس با تمامی امکانات اقامت داشته باشید هتل های پنج ستاره جزیره کیش بهترین گزینه برای شما می باشد. کافیست همه کار را به ما بسپارید ما برای شما یک سفر رویایی خواهیم ساخت، پکیچ تور شما به صورت کامل با بهترین پرواز رفت و برگشت به همراه ترانسفر و استقبال فرودگاهی می باشد.
همواره در هتل های پنج ستاره و لوکس جزیره کیش اقامت داشته باشید و از جدید ترین تکنولوژی ها استفاده کنید . هتل های لوکس کیش معمولا دارای امکاناتی نظیر استخر ، سونا ، جکوزی ، لاندری ، روم سرویس و تمامی امکانات رفاهی می باشند. همچنین تمامی تفریحات جزیره ، خدمات سورپرایز ، جشن تولد ، ماه عسل و خدمات رزرو ماشین های لوکس را از سایت کیش میزبان می توانید دریافت نمایید.