نقشه

مشاهده آدرس روی نقشه

رستوران پاریس

بلوار مروارید، ایوان مروارید، پلاک 335، طبقه همکف ( مشاهده نقشه )
شماره تماس:   موجود نیست
منوی  رستوران پاریس  :  ثبت نشده
شماره تماس
  موجود نیست
امتیاز رستوران پاریس
0
متـوسط
0 نظر ثبت شده
دارای مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد کیش
مجوزهای سایت
logo-samandehi
enamad

ساعت کاری رستوران : 12 الی 24
مدیر : ثبت نشده است

رستوران پاریس در ایوان مروارید جزیره کیش واقع شده است. منوی این رستوران بسیار متنوع می باشد، یکی از محبوب‌ترین غذاهای این رستوران لابستر( خرچنگ) و میگو می‌باشد که اکثر گردشگرانی که به غذاهای دریایی علاقه‌مند هستند حداقل یکبار مهمان این رستوران شده اند. مهمانان در این رستوران دریایی می‌توانند هم در سالن و هم در تراس بنشینند و به صرف غذا مشغول شوند. کیفیت این رستوران مطلوب است و به خوبی توانسته آراء مسافران جزیره را به خود اختصاص دهد حتی لازم به ذکر است که بازیگران و افراد مشهور مانند امیر جعفری، ریما رامین‌فر و بهرام افشاری نیز در این مکان حضور پیدا کرده‌اند.
اگر شما نیز علاقه‌مند به غذاهای خاص و کمیاب به همراه چیدمانی هیجان انگیز هستید، پیشنهاد میکنم حتما رستوران پاریس جزیره کیش را امتحان کنید، توجه داشته باشید به دلیل اینکه غذاهای دریایی ممکن است با سلیقه‌ی همراهان شما سازگار نباشد می‌توانیم این مژده را به شما بدهیم که این رستوران دریایی پاریس فست فودهای خوشمزه ای نیز دارد که تمام سلیقه ها را پوشش می دهد.
منوی غذای رستوران دریایی شامل: استیک ماهی شیر لابستر، میگو پفکی، میگو سوخاری، میگو تنوری، میگو اسکمپی، فیش اند چیپس می باشد.

امتیاز رستوران پاریس (0)

ارزش در برابر قیمت

0از 10

خوشرویی کارکنان

0از 10

دسترسی به نقاط مهم

0از 10

وضعیت نظافت

0از 10
پرسشی برای این رستوران وجود ندارد.
در مورد این مجموعه نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.