logo

رستوران پدیده البرز

آدرس : جزیره کیش،سفین،خیابان نیلوفر، مقابل رز دوم
متـوسط
0 نظـر
0
map
موقعیت رستوران را روی نقشه ببینید
رستوران پدیده البرز
رستوران پدیده البرز

اطلاعات رستوران

یکی از رستوران‌های جزیره کیش که در بین کیشوندان بسیار معروف است رستوران پدیده البرز میباشد. مهم‌‌ترین دلیل محبوبیت این رستوران، کیفیت غذای فوق العاده آن است زیرا تمامی مواد اولیه آن به صورت تازه و بسیار مرغوب می‌باشد. معروفیت این رستوران در بین کیشوندان سبب شده است که گردشگران و مسافران نیز مهمان این رستوران شوند. رستوران پدیده در شمال غربی جزیره کیش قرار گرفته است و فاصله نزدیکی با دریا دارد. پیش از همه توجه داشته باشید که این رستوران دکوراسیونی معمولی و بسیار ساده اما غذایی فوق العاده لذیذ دارد.

منوی رستوران پدیده البرز کیش

غذاهایی که در رستوران پدیده البرز طبخ می شود تماما به دست یک سرآشپز حرفه‌ای می باشد و شامل غذاهایی مانند: چلو کباب ماهی، چلو کباب برگ ممتاز، باقالی پلو با ماهیچه، چلو کباب بره، زرشک پلو با مرغ، ته چین مرغ، چلو خورشت، چلو کباب تبریزی، گردن گوسفند و ... به همراه سوپ و سالاد و نوشیدنی می‌باشد که تمامی افراد با هر گونه سلیقه می‌توانند به این مکان بروند.
اگر تمایل دارید مهمان رستوران پدیده البرز کیش شوید، می‌توانید به سفین، خیابان نیلوفر و مقابل رز دوم تشریف ببرید و حتی بعد از میل کردن غذا نیز می توانید در کنار ساحل نیز قدم بزنید.

اطلاعات کلی رستوران

صاحب رستوران
ثبت نشده
ساعت کاری
12 الی 14 و 20 تا 23:30

امتیاز مسافران به رستوران

امتیاز کلی رستوران
از 0 نظـر متـوسط
0

ارزش در برابر قیمت

0/ 10

خوشرویی کارکنان

0/ 10

دسترسی به نقاط مهم

0/ 10

وضعیت نظافت

0/ 10

نظرات مسافران در مورد رستوران پدیده البرز

در مورد این مجموعه نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
مجوزهای سایت
دارای مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد کیش
logo-samandehi enamad