نقشه

مشاهده آدرس روی نقشه

رستوران هوک لانژ

جزیره کیش، مجموعه آوای خلیج فارس ( مشاهده نقشه )
شماره تماس:   موجود نیست
شماره تماس
  موجود نیست
امتیاز رستوران هوک لانژ
0
متـوسط
0 نظر ثبت شده
منوی رستوران هوک لانژ
ثبت نشده

ساعت کاری رستوران : 13 تا 2 بامداد
مدیر : ثبت نشده است

اکثر افرادی که به جزیره کیش سفر می کنند عاشق دریا و غروب کیش هستند و طبیعتا تمایل دارند مدت زمان بیشتری را در کنار دریا باشند. اگر شما هم جز این افراد هستید و می خواهید در یکی از رستوران های ساحلی با منظره دید دریا غذای خود را میل کنید ما به شما رستوران هوک لانژ را پیشنهاد می کنیم.

رستوران ساحلی هوک لانژ کیش

رستوران ساحلی هوک لانژ کیش

این رستوران در مجموعه آوای خلیج فارس قرار گرفته و به تازگی افتتاح شده است. رستوران هوک لانژ بسیار شیک و با نمای خیلی زیبا و سراسر شیشه ای ساخته شده و دکوراسیون داخلی رستوران نیز بسیار خیره کننده است، نورپردازی این رستوران سبب شده تا میل غذا خوردن در مهمانان چند برابر شود و به اشتهای آنان تا حد زیادی بیفزاید.

این رستوران دقیقا کنار دریا واقع شده است و شما به راحتی می توانید امواج و زیبایی دریا را از داخل این رستوران تماشا کنید. البته لازم به ذکر است که مکانی بیرون رستوران برای مهمانانی که می خواهند در فضای آزاد باشند تعبیه شده است.

بررسی کیفیت غذای رستوران هوک لانژ کیش

یکی از مواردی که ما همیشه به آن تاکید داریم این است که پیش از رزرو رستوران همیشه کیفیت غذایی آن را پرس و جو و بررسی کنید، مخصوصا اگر به منطقه ای توریستی سفر میکنید!

با توجه به بررسی های انجام شده در مورد رستوران هوک لانژ، کیفیت غذایی بسیار مطلوبی را دارا است و مواد غذایی آن تازه و لذیذ می باشد. اگرچه که این رستوران تنها وعده های غذایی ندارد بلکه می توانید در منوی هوک لانژ نوشیدنی های بسیار خوشمزه و خاص با طراحی های بسیار دوست داشتنی و زیبا را مشاهده نمایید.

منو و قیمت رستوران هوک لانژ آوای خلیج فارس کیش

اگر چه که برخی از رستوران های جزیره کیش قیمت های نجومی در منوی خود ارائه می دهند اما خوشبختانه قیمت های غذایی در این رستوران بسیار مناسب می باشد. منوی رستوران هوک لانژ بسیار متنوع است و تمامی سلایق را پوشش می دهد، بنابراین اگر فردی هستید که به رژیم غذایی خود اهمیت می دهید می توانید این رستوران را انتخاب کنید. منوی این رستوران در ادامه برای شما قرار داده شده است.

منوی غذای هوک لانژ کیش

منوی رستوران هوک لانژ کیش

امتیاز رستوران هوک لانژ (0)

ارزش در برابر قیمت

0از 10

خوشرویی کارکنان

0از 10

دسترسی به نقاط مهم

0از 10

وضعیت نظافت

0از 10
پرسشی برای این رستوران وجود ندارد.
در مورد این مجموعه نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.