logo

قوانین و مقررات رزرو آنلاین

هنگامی که تصمیمی مبنی بر رزرو هتل ، تور یا تفریحات میگیرید باید به این نکته توجه داشته باشید که سایت کیش میزبان بعنوان واسطه و رزرواسیون دارای قوانین و مقرراتی میباشد که مستلزم آن است که بدون هیچ کم و کاستی تمام قوانین و مقررات موجود را رعایت کنید.

زمان ورود و خروج به هتل

به طور معمول ساعت تحویل اتاق در هتل های کیش 14 هر روز می باشد و ساعت تخلیه اتاق نیز ساعت 12 هر روز می باشد. البته بعضی از هتل ها از این قاعده پیروی نمی کنند و شما می توانید برای بدست آوردن زمان دقیق تخلیه و تحویل اتاق از پشتیبانی فروش کیش میزبان سوال نمایید.

شرایط پذیرش کودکان

درهر اتاق یک کودک زیر 5 سال شامل هزینه نمیشود و به صورت رایگان پذیرش میشود. ( این قانون در تمامی هتل های کیش یکسان نمی باشد) و نکته قابل ذکر این است که اگر بیش از یک کودک زیر 5 سال همراه شما می باشد فقط یکی از کودکان شامل هزینه نمیشود و بایستی برای سایر کودکان هزینه پرداخت کنید.

شرایط پذیرش زوج درهتل

زوج های ایرانی برای اینکه بتوانند اتاق یا سوئیت مشترک رزرو کنند همراه داشتن شناسنامه یکی از زوجین ومدرک شناسایی از دیگری الزامی است و در صورت ازدواج موقت هم همراه داشتن صیغه نامه محضری با مهر برجسته الزامی است.

شرایط کنسلی رزرو

در صورتی که مسافر از سفر منصرف شود، میتواند درخواست خود را از طریق سایت ثبت کند و متناسب با زمان درخواست کنسلی و تعدد روزهایی که تا ورود مسافر باقیست جریمه و غرامت آن رزرو سنجیده و به مسافر اعلام می گردد. قابل ذکر است که در روزهای پیک و ایام تعطیلی شرایط کنسلی و لغو رزرو بدین صورت است که با کنسل کردن اتاق از جانب مسافر هیچ هزینه ای به او عودت نمیابد و رزرو سوخت کامل میشود.

رزرو برای یک شب

رزرو کردن اقامت به مدت یک شب مستلزم هماهنگی میباشد و باید حتما قبل از هرگونه اقدامی بابت رزرو با همکاران واحد فروش تماس گرفته شود در غیر این صورت رزرو انجام شده باطل است.

وارد کردن اطلاعات اشتباه

چنانچه رزرو کننده اطلاعات خود و همراهانش را برای رزرو هتل و تور اشتباهی وارد کند و حتی پسوند یا پیشوند نام خانوادگی خود را برای پرواز وارد نکند، سایت هیچ گونه مسئولیتی ندارد و رزروکننده باید مسئولیت اشتباه خود را قبول نماید. پس لطفا در هنگام رزرو حتما اطلاعات خود را به درستی وارد نمایید.

استقبال فرودگاهی

مسافرانی ک مایل هستند از استقبال فرودگاهی استفاده کنند حتما باید اطلاعات پرواز خود را داخل سایت وارد کرده و یا حتما 24 ساعت قبل از ورود به هتل اطلاعات پرواز خود را به همکاران واحد فروش کیش میزبان اطلاع دهند.

لغو پروازها

در صورتی که مسافر تور یا هتل رزرو کند و پرواز از سمت شرکت هواپیمایی به هردلیلی کنسل شود سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد و تمام مسئولیت بر عهده شرکت هواپیمایی و صادر کننده بلیط میباشد.

حرکت نکردن و توقف لندی گراف

چنانچه مسافری رزرو هتل انجام دهد و قصد سفر با اتومبیل شخصی خود را داشته باشد ، به هر دلیلی از جمله مسائل جوی و یا محدود کردن راه های دریایی ، لندی گراف حرکت نداشته باشد، سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد و تمامی مسئولیت ها به عهده شخص مسافر و رزرو کننده میباشد. توجه : این قوانین در هر زمانی ممکن است توسط هتل و یا وب سایت کیش میزبان تغییر نماید.