راهنمای نقشه جزیره کیش

× بستن

اگر قصد سفر به جزیره کیش را دارید و نیازمند یک نقشه جامع و کامل می باشد پیشنهاد می کنیم حتما از نقشه (کیش میزبان) استفاده نمایید. طراحی این صفحه به گونه ای بوده است که تمامی نیاز های شما را برآورده می کند.

نقشه هتل ها ، مکان های تفریحی ، رستوران ها و بازارها

به جهت سهولت کار با نقشه و دسترسی راحت تر شما در قسمت پایین صفحه لیست تمامی مکان های مهم جزیره کیش به صورت تفکیک شده قرار دارد، که شما می توانید با لمس و یا کلیک بر روی هر یک سریعا به بخش دلخواه خود بر روی نقشه هدایت و سپس اقدام به مسیریابی با مکان فعلی خود نمایید. همچنین قابلیت مشاهده اطلاعات هر یک از اماکن نیز قرار داده شده است و شما می توانید با کلیک بر روی هر آیتم، اطلاعات کاملی از محل مورد نظر بدست آورید.

دانلود نقشه کیش با کیفیت بالا

شما می توانید این صفحه را به بخش Home موبایل خود اضافه نمایید و در طول مسافرت به آن دسترسی داشته باشید. با این کار به راحتی نقشه برای شما با کیفیت بالا دانلود می شود بدون آنکه حجمی از اینترنت شما گرفته شود. برای اضافه کردن به Home گوشی خود ابتدا به بخش منو مرورگر کروم رفته و سپس گزینه add to home screen را فعال نمایید.

نقشه اماکن مهم در جزیره

در این نقشه اماکن مهمی همچون شهرک صدف و نوبنیاد به همراه فرودگاه به جهت راحتی کار قرار داده شده است. قابل ذکر است که موقعیت مکانی مابقی بخش های جزیره نیز بر روی نقشه قرار گرفته است.