98 درصد ظرفیت اتاق های کیش در نوروز پر بودند

سخنگوی نوروزی جزیره کیش، خبر اشغال 98 درصدی ظرفیت هتل های کیش را در ایام تعطیلات نوروزی اعلام کرد.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کیش و به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد کیش، علوی اضافه کرد: در بازه زمانی 28 اسفند ماه سال 1399 تا 13 فروردین ماه سال جاری  حدود 100 هزار نفر وارد جزیره کیش شدند.

آقای علوی
ایشان گفت: تعداد 91 هزار و 777 نفر مسافران از مسیر هوایی و 7 هزار و 175 نفر از مسیر دریایی به وسیله اتوبوس دریایی و بدون خودرو به جزیره کیش وارد شده اند، بر همین اساس با کاهش ورود مسافران به جزیره کیش، ظرفیت تحمل جزیره رعایت گردید و اکثر تاسیسات جزیره بر اساس وضعیت رنگبندی مناطق به همان 50 یا 60 درصد ظرفیت به آن ها ابلاغ شده بود که خدمات ارائه دادند.
سخنگوی ستاد نوروزی کیش گفت: ضریب اشغال تخت های هتل ها و واحدهای اقامتی آنها در تعطیلات نوروزی امسال به طور میانگین به 73 درصد رسید و در یک یا دو روز ضریب اشغال هتل ها به 98 درصد تغییر یافت.
آقای علوی اضافه کرد: حدود 40 تا 50 درصد از مسافران و گردشگران در منازل وابستگان و یا واحدهای مسکونی جزیره اقامت داشتند.

هتل های کیش
سخنگوی ستاد نوروزی کیش بیان کرد: از مجموعه ی گردشگرانی که وارد جزیره شدند، 36 درصد آنها از رستوران، خدمات و موزیک زنده، حدود 7.6 درصد آنها از کلوپ های مختلف تفریحات دریایی، 7.4 درصد از جنگ های شبانه و 5.9 درصد از کشتی های تفریحی استفاده کردند.
ایشان با اشاره به اینکه در ایام تعطیلات نوروزی وضعیت کرونایی جزیره زرد بوده است، گفت: تیم های نظارتی در بحث کنترل بهداشتی چند برابر شد و تمرکز بر بحث نظارت داشتیم و همین امر باعث شد تعطیلات امسال را با شرایط تقریبا خوبی سپری کنیم و با طراوت و سلامت و بدون بحران یا مسئله ی خاصی از آن عبور کنیم.
 

دسته ی اخبار کیش 1400/01/17 نویسنده : میترا امیری 0 نظر 2042 بازدید 0 پسند

سوالات متداول درباره 98 درصد ظرفیت اتاق های کیش در نوروز پر بودند

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.