نیروگاه برق شمال کیش با توان تولید 175 مگاوات

مدیر عامل شرکت آب و برق کیش به توان تولید 175 مگاوات برق در نیروگاه شمال کیش اشاره کرد و بیان کرد: احتمالا بزودی ارتباط این شرکت با نیروگاه جنوب کشور در جهت پایداری بیشتر شبکه توزیع برق برقرار خواهد شد.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کیش، یدالله سلطانی در گفتگوی خبری سیمای کیش، از ساکنان منطقه نوبنیاد جزیره کیش به علت قطعی چند ساعته برق عذرخواهی کرد و افزود: با تولید 175 مگاوات برق در نیروگاه شمال جزیره دیگر هیچ نگرانی برای تولید برق در جزیره کیش وجود ندارد.

توان تولید 175 مگاوات برق در مال جزیره

ایشان افزود: حدود ساعت 7 و سی دقیقه در منطقه غرب جزیره یک دسته پرنده با کابل و شبکه هوایی برق برخورد کرد و همین امر باعث اتصالی در شبکه برق گردید که این اتصال رفع شد.
مدیر عامل شرکت آب و برق کیش گفت: به دلیل اتصال بوجود آمده یک بار اضافی ولتاژ بر روی شبکه کابلی رخ داد و باعث شبکه اتصالی گردید که رفع این اختلال زمان بر بود.
سلطانی در مورد نگرانی مردم در خصوص کمبود تولید برق بیان کرد: یک نیروگاه 42 مگاواتی خریداری شده است و روند اجرایی آن به زودی آغاز می شود، همچنین توافق نامه یک نیروگاه 42 مگاواتی دیگر از سوی منطقه آزاد کیش مبادله شده است و ما امید داریم که این دو نیروگاه به ظرفیت شمال تا پایان سال اضافه شوند.

دسته ی اخبار کیش 1400/04/17 نویسنده : میترا امیری 0 نظر 1560 بازدید 1 پسند

سوالات متداول درباره نیروگاه برق شمال کیش با توان تولید 175 مگاوات

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.