logo

موسسه علوم و فنون کیش

در سال 1367 موسسه آموزشی علوم فنون کیش وابسته به سازمان منطقه آزاد کیش با هدف آموزش ملوانان و دریانوردان به نام " علوم و فنون دریایی کیش" فعالیت خود را آغاز کرد، در ادامه با توجه به نیاز کشور، آموزش زبان های خارجی را در برنامه خود قرار داد و در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین مراکز آموزش زبان خارجی با دارا بودن 120 شعبه در سراسر کشور محسوب می شود.

موسسه علوم فنون کیش
از دیگر اقدامات مرکز علوم و فنون در جهت توسعه فعالیت های آموزشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مجوز سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور جهت برگزاری دوره های مهارت آموزی
 2. مجوز برگزاری دوره های ضمن خدمت کارکنان دولت از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی  ریاست جمهوری
 3. دریافت مجوز برگزاری دوره های کوتاه مدت با دانشگاه  علمی کاربردی

موسسه علوم و فنون کیش با چه ارگان هایی همکاری می کند؟

 موسسه علوم و فنون کیش از آغاز فعالیت خود در 1398 تا این زمان در راستای ارتقا سطح آموزشی زبان های خارجی در کشور، اقدام به امضای تفاهم نامه همکاری آموزشی با ارگان های متعددی مانند: ایرلاین کیش ایر، بانک صادرات ایران، سازمان لیگ فوتبال ایران، خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران، شورای اسلامی استان تهران، نیروی انتظامی تهران بزرگ، معدن و صنایع معدنی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و ... کرده است.

موسسه علوم فنون

افتخارات موسسه علوم و فنون کیش

این موسسه دارای سابقه ی بسیار درخشان است و موفق به دریافت گواهینامه و لوح تقدیرهای متعدد ارزشمندی در رزومه خود می باشد، که می توان، تندیس یادبود پژوهشگاه شاخص پژوه، نماد پژوهش و آموزش عالی خصوصی کشور، نشان زرین استقامت ملی در خدمات آموزشی در سال های 92 تا 94، گواهینامه و تندیس بین المللی برترین موسسه در حوزه آموزش زبان های خارجه از اتحادیه اروپا، لوح تقدیر چهارمین دوره اجلاس سراسری رضایتمندی مشتریان،  تندیس مدیر شایسته ملی از انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، گواهینامه و تندیس استقامت ملی در خدمات آموزشی از سال 1392 تا 1394، تندیس بین المللی  iso 100004 از اتحادیه اروپا و موارد بسیار دیگر را نام برد.

موسسه علوم وفنون
جالب است بدانید که این موسسه مسابقه، همایش و دوره های مختلف برگزار می کند و به عنوان یکی از شاخه های پژوهشی مهم سازمان منطقه آزاد کیش محسوب می گردد و برای پیشرفت و تحول در نظام آموزشی تلاش بسیاری می کند و در حال حاضر کلاس های مختلفی را به صورت آنلاین برگزار می نماید.

فعالیت های آموزشی علوم و فنون کیش در چه حوزه هایی می باشد؟

 • مدیریت طرح و برنامه آموزشی و پژوهشی

این مدیریت با ارتباط مداوم و پیوسته  با سازمان ها، نهادها، شرکت ها و کلیه مراکز خدماتی، صنعتی و تولیدی  اقدام به نیاز سنجی و نیاز آفرینی در جهت ارتقا کیفی آن ها را هدف خود قرار داده است. این موسسه دوره های تخصصی زبان را برای کارمندان، مدرسین و زبان آموزان در قالب آموزش های رسمی طراحی و ارزشیابی می کند.

 • واحد تربیت مدرس و آموزش ضمن خدمت

مهم ترین وظیفه این واحد جذب و آموزش مدرس و طراحی مورد نیاز جهت آشنایی مدرسان با تازه های دنیای زبان آموزی و ارائه کردن جدید ترین روش های قالب کارگاهی علمی به صورت گروهی در جهت ارتقا و به روز رسانی روش تدریس در راستای حفظ کیفیت آموزشی و ایجاد کردن فضای رقابتی است.

 • اداره کنترل کیفیت

هدف این واحد بهبود کیفیت آموزشی موسسه با نظارت بر عملکرد کارکنان، مدیران و اساتید مراکز، برگزاری نظر سنجی از زبان آموزان و مدرسان بر مبنای ارتقا سطح کیفی خدمات آموزشی موسسه و استاندارد سازی فرایند آموزشی و اداره موسسه تشکیل شده است.

موسسه علوم و فنون کیش

 • مدیریت مراکز و شعب

این اداره مسئول سازماندهی و هماهنگی تمام مراکز آموزشی در بعد های مختلف نظارت، عملکرد اجرایی و آموزشی مراکز، کنترل فرایندهای یاددهی – یادگیری بر مبنای عملکرد مدرسان و کنترل نتایج آزمون های برگزار شده را بر عهده دارد.

 • اداره نمایندگی

وظیفه ی اصلی این اداره ایجاد هماهنگی میان ادارات  و مدیریت های دفتر مرکزی با 52 نمایندگی فعال جهت مطالعه و بررسی طرح های آموزشی و اجرای نمایندگی ها بعد از راه اندازی به منظور انجام امور اجرایی و آموزشی با دفتر مرکزی است.

سیستم آموزش علوم و فنون کیش چیست؟

به منظور ارتقا توانایی های گفتاری، نوشتاری، شنیداری زبان آموزان، موسسه علوم وفنون کیش در مقاطع زیر برای گروهای سنی مختلف تدریس می نماید.

 1. خردسالان کتابهای SUPER SAFARI
 2. کودکان کتابهای SUPER MINDS
 3. نوجوانان کتابهای  SOLUTIONS
 4. بزرگسالان کتابهای NEW HEADWAY

کتابهای انتخابی مهارت محور بوده و  تایید بر چهار مهارت اصلی listening، speaking، writing، reading  به ویژه speaking  دارد.

موسسه علوم و فنون کیش

دوره های آموزشی موسسه علوم و فنون کیش

 • دوره تافل:

این دوره و آزمون آن برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشورهای مختلف را دارند، بسیار مهم است. موسسه علوم و فنون دوره های تافل را با بهترین اساتید برگزار می کند. و پس از گذراندن دوره از زبان آموزان، آزمون تافل گرفته می شود و در صورت موفقیت به آنها مدرک تافل ارائه می گردد.

 • دوره آیلتس:

برای سنجش میزان آمادگی داوطلبان و زبان آموزان برای ادامه تحصیل، دوره آیلتس از بهترین و مهمترین دوره های می باشد که موسسه علوم و فنون برگزار می کند، این آزمون داری 9 سطح نمره که بالاترین آن یعنی زبان آموز در سطح زبان بسیار بالا و نمره 1 یعنی سطح زبان آن بسیار پایین است.

موسسه علوم و فنون کیش

موقعیت جغرافیایی موسسه علوم و فنون کیش

موسسه علوم و فنون در جزیره کیش، انتهای بلوار اندیشه، پشت بازار مریم واقع شده است.

دسته ی معرفی اماکن کیش 1399/10/01 میترا امیری 0 نظر 2593 بازدید 3 پسند

سوالات متداول درباره موسسه علوم و فنون کیش

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.