مشاغل کیش : رازهای پولدار شدن با کار در کیش آپدیت 1400

اگر شما هم به دنبال کار کردن در کیش می باشید، در این صفحه در مورد مشاغل کیش توضیحات لازم داده شده است. علاوه بر فرصت های شغلی که مرتبا نیز آپدیت می شود آخرین اخبار کار در کیش را نیز قرار داده ایم. این صفحه را ذخیره داشته باشید.

 

ثبت الکترونیکی شکایت کارگری در کیش (آپدیت 1400/01/27)

آن دسته از کارگرانی که بدنبال ثبت شکایت می باشند می توانند از طریق پرتال سازمان منطقه آزاد کیش به شیوه عکس زیر شکایت خود را اینترنتی ثبت کنند.

ثبت شکایت کارگران

آزمون استخدام کارشناس پرستاری و بیهوشی لغو شد!(آپدیت شده در تاریخ 1400/1/19)

روابط عمومی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش از لغو آزمون استخدام کارشناس پرستاری و بیهوشی خبر داد. اپیدمی کووید 19 دلیل لغو این آزمون می باشد. زمان آزمون از این سایت مجددا به اطلاع شما عزیزان میرسد.


استخدام کارشناس پرستاری و بیهوشی در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش( آپدیت شده در 1400/1/17)

استخدام نیروی پرستار در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش از طریق آزمون و با اولویت بومیان و ساکنان انجام می شود.
بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی جزیره کیش  در ساعت 10 صبح روز شنبه 21 فروردین ماه در سالن همایش شماره یک بیمارستان کیش با هدف تکمیل کادر پرستاری خود آزمون برگزار می کند و قبل از شروع آزمون، کارت ورود به جلسه توزیع می شود.
زمان ثبت نام در این آزمون از یکشنبه 15 فروردین ماه تا پنجشنبه 19 فروردین ماه می باشد و متقاضیان با ورود به سایت بیمارستان کیش به آدرس kishhospitalfz.com و تکمیل فرم در قسمت خدمات الکترونیک – دعوت به همکاری می توانند در این آزمون شرکت کنند.

استخدام بیمارستان کیش

شرایط عمومی استخدام در این آزمون شامل:

 • اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • سلامت جسمانی و روانی 
 • عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
 • نداشتن سابقه محکومیت جزایی
 • عدم ممنوعیت استخدامی در دستگاه های اجرایی از سوی آراء مراجع قضایی و ذیصلاح

داوطلبان برای استخدام در این بیمارستان نباید جزو نیروهای بازخرید و بازنشسته دستگاه های اجرایی باشند و همچنین داشتن کارت پایان دوره خدمت و یا کارت معافیت قانونی الزامی می باشد.


مدارک مورد نیاز برای استخدام در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش:

 1. اصل مدرک تحصیلی مربوط به پایان طرح – مدرک پرستاری و بیهوشی
 2. اصل کارت ملی، شناسنامه و کارت پایان خدمت
 3. یک قطعه عکس 4*3

آگهی استخدام کارشناس پرستاری و بیهوشی مرد در بیمارستان کیش( آپدیت شده در 1399/11/26)

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش از طریق آزمون جذب، نیروی پرستار مرد با حداکثر سن 35 سال استخدام می کند. این بیمارستان برای تکمیل کادر پرستاری از میان دارندگان مدرک کارشناسی پرستاری و بیهوشی که دوره طرح را به اتمام رسانده اند، نیرو میگیرد.

شرایط عمومی استخدام به شرح  ذیل می باشد: 

 • اعتقاد به دین مبین اسلام با یکی از ادیان شناخته شد در قانون اساسی جمهوری اسلامی
 • داشتن سلامت جسمانی و روانی برای انجام کار
 • عدم اعتیاد به دخانیات یا مواد مخدر
 • نداشتن سابقه محکومیت جزایی
 • عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی توسط مراجع و ذیصلاح
 • داوطلبان استخدام نباید از نیروهای بازخرید خدمت و همچنین بازنشسته دستگاه های اجرایی باشند
 • داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت قانون

زمان و مکان برگزاری آزمون استخدامی بیمارستان کیش

علاقه مندان از روز چهارشنبه 22 بهمن تا سه شنبه 28 بهمن می توانند با مراجعه به سایت بیمارستان فرم مربوط به بیمارستان را از قسمت خدمات الکترونیک تکمیل نمایند. زمان آزمون تاریخ 1399/11/30 ساعت 9 صبح و در سالن ابن سینا می باشد، لازم به ذکر است که کارت ورود به جلسه قبل از شروع آزمون توزیع می گردد.


فرصت شغلی جزیره کیش (آپدیت شده در تاریخ 1399/11/16)

آخرین فرصت های شغلی جزیره کیش مطابق با لیست زیر می باشد:

شغلتعدادجنسیتشرایط کاریحقوق ماهیانهنام شرکت یا موسسهتاریخ تقاضای نیرو
کارگر ساده2 نفرمردساعت کار 4 بعد از ظهر الی 3 شبقانون کار-توافقفست فود پامادور1399/11/05
دفتر اداری1 نفرخانممدرک لیسانس- ترجیحا حسابداریقانون کار-توافقشرکت بازرگانی سنجه کیش1399/10/24
صندوق فروشگاه2 نفرخانمحداقل مدرک دیپلمقانون کار-توافقشرکت بازرگانی سنجه کیش1399/10/24
خط تولید5آقاحداقل مدرک دیپلم-کارت پایان خدمتقانون کار-توافقشرکت بازرگانی سنجه کیش1399/10/24
انبار دار1آقاحداقل مدرک دیپلم-کارت پایان خدمتقانون کار-توافقشرکت بازرگانی سنجه کیش1399/10/24
کارمند فروش5آقاحداقل مدرک دیپلم-کارت پایان خدمتقانون کار-توافقشرکت بازرگانی سنجه کیش1399/10/24

سامانه هوشمند اشتغال منطقه آزاد کیش به روز رسانی شد(99/9/25)

رئیس واحد کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد کیش، جناب آقای محمد علی جلایر با خبر به روز رسانی سامانه هوشمند اشتغال کیش، گفت: راه اندازی سامانه هوشمند باعث کاهش مراجعات اداری و همچنین دسترسی ساده شرکت ها به قوانین کار می شود.

ایشان افزود: قبل از این قرار داد 12 هزار کارگر در سامانه هوشمند اشتغال ثبت شده اند که تنها کارگران می توانند این اطلاعات را مشاهده کنند، که با بروزرسانی این درگاه، کارگران و کارکنان به فایل قراردادها دسترسی دارند.

رئیس واحد کار و خدمات اشتغال گفت: بر اساس ماده 10 قانون اشتغال و همچنین قانون سرزمین اصلی در سه نسخه باید قرارداد میان کارگر و کارفرما تنظیم شود که این سه نسخه در اختیار کارفرما، کارگر، و اداره کار محل فعالیت قرار خواهد گرفت که با بروز کردن این سامانه این قانون به خوبی رعایت خواهد شد.

رئیس واحد کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه افزود: کارفرما برای جلوگیری از هرگونه ادعایی از سمت کارگر، بایستی تمامی اطلاعات مربوط به قرارداد را در سامانه هوشمند اشتغال ثبت کنند تا در صورت مراجعه کارگر بر اساس اطلاعات ثبت شده، صحت یا عدم صحت امر مستند باشد.

جناب آقای جلایر با اشاره به این موضوع که تمامی کارها با توافق های میان کارفرما و کارگر صورت میگیرد افزود: با بروز کردن این سامانه تمامی وظایف و مسئولیت هایی که کارگران و کارفرمایان در قبال یکدیگر دارند ثبت خواهد شد و این چنین می شود حقوق هر دو طرف رعایت شود.

نحوه کار با سامانه هوشمند اشتغال کیش

کارگران و کارفرمایان می توانند به سایت job.kish.ir مراجعه کنند، سپس شماره همراه خود را وارد کرده و از طریق پیامکی که ارسال می شود می توانند رمز عبور خود را دریافت کنند.

سازمان منطقه آزاد کیش


پس از یک سفر تفریحی به کیش و گشت و گزار ممکن است، فکر زندگی در این جزیره ی زیبای مرجانی در ذهن بسیاری از افراد ایجاد شود. زیرا آرامش و سکوت جزیره و دور از هیاهو و شلوغی بودن آن برای بسیاری از افراد خوشایند است، همچنین از ویژگی های خاص کیش امنیت و قانونمندی به میزان بالا در این شهر است که افراد بسیاری را جذب می کند. زندگی در جزیره ی کیش مانند بسیاری از شهرهای دیگر مزایا و معایب خود را دارد، قبل از مهاجرت به کیش لازم است به این موارد دقت کافی را داشته باشید و پس از آن تصمیم به مهاجرت و زندگی بگیرید.با کیش میزبان همراه باشید...

جزیره کیش

مزایای زندگی در جزیره کیش

زندگی در جزیره ی زیبای کیش مزیت های زیادی دارد که هر شخصی را مشتاق برای زندگی در آن می کند، چند مورد از مهم ترین آنها شامل: آرامش موجود در منطقه، تمیز بودن جزیره، درصد بالای اکسیژن، امکان استفاده از ماشین های لوکس و مدرن با قیمتی معقول، مراسم های متفاوت و شاد، یکی از بهترین مزایای زندگی در کیش که بسیار حائز اهمیت است، وجود فرصت های شغلی زیاد به دلیل وجود مسافران و گردشگران بی شمار در تمامی فصول به جزیره ی زیبای کیش است، همچنین کیش از بهترین مناطق برای سرمایه گذاری محسوب می شود.

در کنار مزیت های زیاد این جزیره، معایبی نیز برای زندگی دارد که قبل از مهاجرت به کیش لازم است، توجه کافی داشته باشید، زیرا ممکن است نتوانید آن را تحمل کنید و زندگی و سکونت در کیش برای شما سخت باشد، از موارد مهم آن می توان به این موارد اشاره کرد: آب و هوای این منطقه به گونه ای است که در اغلب روزها گرم و شرجی است و ممکن است برخی از افراد نتوانند آن را تحمل کنند، هزینه ی مسکن و خوراک در کیش نسبت به بقیه ی شهر های کشور بالا می باشد و همچنین در جزیره ی کیش خدمات پزشکی تخصصی وجود ندارد.

جزیره کیش

شغل در کیش

بعد از اینکه تصمیم به مهاجرت به جزیره کیش گرفتید لازم است به فکر کاری متناسب با توانایی ها و روحیات خود باشید تا بتوانید مخارج و نیازهای ضروری خود از قبیل خوراک و مسکن را تامین کنید. زیرا زندگی در این جزیره به تفریح و استراحت خلاصه نمیشود. کیش از جمله نقاطی از کشور است که بیکاری در آن مفهومی ندارد و نگرانی برای داشتن شغل و کسب درآمد وجود ندارد.

جالب است بدانید که 95 درصد ساکنان کیش از نقاط مختلف مهاجرت کرده اند و تنها 5 در صد بومی جزیره هستند، شرایط شغل در جزیره ی کیش بسیار مناسب است و نرخ بیکاری در آن بسیار کم می باشد، بر اساس تحقیقات آماری میزان اشتغال در این جزیره حدود 98 درصد می باشد که حدود 66 درصد از مشاغل آن به بخش خصوصی تعلق دارد. نرخ باسوادی در حدود 92 در صد می باشد و تنها حدود 2 درصد از افراد در این جزیره بی کار هستند.

کار پردرآمد در کیش

کیش یک منطقه ی آزاد تجاری است، در این منطقه پوشاک، لوازم آرایش و .... با قیمت بسیار مناسبی وارد کیش می شوند و در کیش واردات کالا شامل مالیات نمی باشد. به همین دلیل در این منطقه مراکز خرید بسیاری وجود دارد. فروش کالا مخصوصا پوشاک از مشاغل پردرآمد کیش محسوب می شود. همچنین بسیاری از افراد برای خرید کلی به کیش می آیند و از این طرق زندگی خود را اداره می کنند.

از جمله بازارها و مراکز خرید بی نظیر کیش که افراد بسیاری در آن مشغول به کار هستند، می توان بازار دیپلمات کیش، بازار پردیس 1 و 2 کیش، بازار زیتون کیش، بازار ونوس کیش، بازار صدف کیش، مرکز تجاری کیش، بازار دامون کیش، بازار مریم کیش، هایپر مارکت کیش و .... را  نام برد.

بازار سارینا کیش

بیشترین مشاغل پردرآمد مربوط به صنعت گردشگری در جزیره ی کیش می شود. جزیره کیش به دلیل آب های نیلگون خلیج فارس که اطراف آن را فرا گرفته است، جز یکی از زیباترین و مناسب ترین مناطق برای تفریحات هیجان انگیز آبی مانند: شاتل، غواصی ، پاراسل و ... می باشد و در هر سال تعداد بسیار زیادی مسافر داخلی و خارجی به جزیره ی زیبای کیش سفر می کنند، غالبا هر شغلی که به مسافران خدمات می دهد، بسیار پردرآمد خواهد بود.

از دیگر مشاغل پر درآمدی که سرمایه داران بسیاری را به این منطقه جذب کرده است، شغل هتل داری می باشد، که با سرمایه گذاری در این زمینه به درآمدهای کلانی دست پیدا کرده اند، مانند سرمایه گذاری در هتل های متنوع 5 ستاره و چهار ستاره گرانقیمت و لوکس مانند: هتل ترنج، هتل داریوش، هتل شایگان، هتل میراژ، هتل سورینت مریم، هتل ویدا و .... یا هتل های با ستاره کمتر و ارزانتر مانند: هتل فلامینگو، هتل آبادگران، هتل هلیا، هتل آفتاب شرق، هتل ققنوس، هتل تعطیلات، هتل شباویز و .....در هر حالت با سرمایه گذاری در این زمینه می توان درآمد معقولی کسب کرد.

هتل سورینت مریم کیش

به دلیل وجود مسافران، گردشگران و توریست ها رستوران ها و کافی شاپ ها نیز از مشاغل پردرآمد جزیره ی کیش محسوب می شود.، زیرا سفر به جزیره ی زیبا و آرام کیش با همراه شدن یک غذای لذیذ و خوشمزه برای مسافران دلچسب تر خواهد بود. به همین دلیل کیش دارای رستوران و کافی شاپ های متنوع  بسیاری مانند: فودلند کیش، رستوران موزیک دار شاندیز صفدری، رستوران کرال، رستوران کوه نور، رستوران سالود، کنسرت رستوران انرژی و.... است و همچنان تاسیس رستوران گزینه ی مناسبی برای سرمایه گذاری در جزیره محسوب می شود.

با توجه به مطالب گفته شده قطعا هر شغل یا تخصصی در کیش داشته باشید می توانید در آن موفق باشید و کسب درآمد کنید، اما لازم است به این نکته بسیار دقت داشته باشید که قطعا مشاغل مربوط به گردشگری و تجارت بسیار پردرآمدتر از مشاغل دیگر هستند زیرا تنوع و تعداد مشتریان برای خدمات رسانی به آنها بسیار بیشتر است.

دسته ی گردشگری 1400/04/24 نویسنده : میترا امیری 4 نظر 4476 بازدید 13 پسند

سوالات متداول درباره مشاغل کیش : رازهای پولدار شدن با کار در کیش آپدیت 1400

نظرات کاربران

آیکون کاربرایدال | 1400/06/19
0

سلام من دوستم برای مکانیکی می خوایم بیایم ایا خوبه برای کار

مشاهده بیشتر ...
آیکون کاربرناشناس | 1400/04/22
0

منو همکارم قصد داریم اونجا شو مانتو و پیراهنو ... بزاریم به نظرتون اونجا میشه اینکارو کرد؟؟

مشاهده بیشتر ...
آیکون کاربرمحمد | 1399/10/26
0

ای برای من که راننده هستم و علاقه به کارهای گردشگری دارم و روابط عمومی خوبی دارم و میتوانم با اطافیان ارتباط برقرار کنم کاری در جزیره کیش پیدا میشود؟

مشاهده بیشتر ...
آیکون کاربرارش | 1399/10/13
6

سلام قصد دارم بیام کیش وکارکنم به نظر شما کار پیدا میشود

مشاهده بیشتر ...
بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.