logo

لغو کنسرت ها در اماکن سرپوشیده جزیره کیش!

لغو کنسرت های کیش

مدیر نظارت بر خدمات گردشگری منطقه آزاد کیش، جناب آقای علی ابراهیمی معینی گفت: بر اساس مصوبات شورای سلامت و سیاست های سازمان، برگزاری کنسرت ها در اماکن سرپوشیده که خطر شیوع کرونا را افزایش می دهد لغو شده است.

ایشان با اشاره به ضرر و زیان های وارد شده به حوزه گردشگری در ایام شیوع کرونا افزود: تمامی کسب و کارهای جزیره کیش علی الخصوص مراکز پذیرایی و گردشگری و هتل ها در ایام کرونا ضررهای زیادی را متحمل شدند، بنابراین همه افرادی که در این حوزه فعالیت میکنند باید با تمام توان خود در حفظ استمرار فعالیت های گردشگری بکوشند.

علی ابراهیمی معینی گفت: هماهنگی هایی با نیروی انتظامی، مراجع قضایی و ارگان های داخلی صورت گرفته که فعالیت عکاسان سیار و گشت های دور جزیره با هدف قانونمند شدن این دو گروه در دستور معاونت گردشگری قرار گرفته و فعالان این حوزه ملزم به دریافت مجوز شده اند و در راستای این تصمیم، عکاسان سیار لباس های یکدست خواهند داشت و تنها با داشتن کارت هویتی خود می تواند دوره های فعالیت را بگذرانند.

ابراهیمی به جزیره گردی مراکز گردشگری که با مینی بوس و ون صورت میگیرد، اشاره کرد و گفت: تمامی افراد در این گردشگری موظف به رعایت مقررات بهداشتی و تلاش برای نابودی ویروس کرونا هستند.

مدیر نظارت بر خدمات گردشگری با قدردانی از همکاری بسیار خوب نیروی انتظامی و پلیس راهور، گفت: برخوردها در مرحله اول به صورت آموزشی و در صورت حل نشدن به صورت قهری خواهد بود.

علی ابراهیمی معینی افزود: با هدف توسعه فعالیت ها و حمایت از مراکز گردشگری برای سایت های ارائه دهنده خدمات گردشگری نیز شیوه نامه هایی تدوین شده که فعالیت آن ها منوط به اخذ مجوزهای لازم باشد با همکاری پلیس فتا مهلت 30 روزه داده خواهد شد تا به معاونت مراجعه کنند و پس از دریافت مجوز تحت نظارت یک ارگان رسمی به ارائه خدمات بپردازند.

دسته ی اخبار کیش 1399/11/18 فائزه عین آبادی 0 نظر 1638 بازدید 0 پسند

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.