logo

لزوم رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی در برنامه های مختلف در کیش

حجت الاسلام و المسلمین احمد حسن زاده با بیان اینکه ویروس کرونای انگلیسی به کشور عزیزمان ایران وارد شده است گفت: رعایت دستورالعمل های بهداشتی و مدیریت صحیح و همه جانبه رویدادهای گردشگری به ما واجب است و عادی انگاری در حوزه های مختلف زندگی به موضوعی بسیار خطرناک و مرگبار تبدیل خواهد شد.

خطیب جمعه کیش یکی از اصلی ترین دلایل گسترش ویروس کرونا را رعایت نکردن مردم دانست و افزود: باید تمامی افراد در خصوص برنامه هایی مثل برگزاری جنگ ها و کنسرت ها تمامی ضوابط بهداشتی را مو به مو اجرا کنند.

حجت الاسلام حسن زاده با اشاره با سالروز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و تبریک روز مهندس گفت: هرچه میزان دقت مهندسان بیشتر باشد تولید محصولات با کیفیت بیشتر خواهد شد.

ایشان به حوزه راه و ساختمان سازی اشاره کرد و گفت: به عنوان مثال هر شش ماه خیابان ها را آسفالت می کنند و بعد همان خیابان خیلی زود با وضعیت بدی مواجه می شود در صورتی که با انتخاب مصالح با کیفیت و برنامه ریزی صحیح این اتفاق ها نمی افتد.

امام جمعه کیش یکی از رویش های انقلاب را مراسم اعتکاف دانست و گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری این مراسم وجود ندارد و کسانی که از مواهب اعتکاف محروم مانده بهتر است در هر کدام از این سه روز اعتکاف، نماز جعفر طیار بخوانند زیرا این نماز تاثیر بسیار زیادی در بخشیده شدن گناهان انسان دارد. 

امام جمعه کیش

دسته ی اخبار کیش 1399/12/02 فائزه عین آبادی 0 نظر 2200 بازدید 0 پسند

سوالات متداول درباره لزوم رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی در برنامه های مختلف در کیش

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.