logo

فراخوان مسابقه عکاسی زن در قاب نیایش

اداره امور زنان سازمان منطقه آزاد جزیره کیش مسابقه ای به موضوع روایت تصویری نیایش و آیین های مختلف در ماه مبارک رمضان، جلوه های معنوی و شادی در تمام زوایای زندگی در خانه، سفره و افطار و سحری، مادر و کودک در رمضان، زنان در نماز عید سعید فطر، شب های احیا در خانه و مراسم شب های احیا در مساجد اعلام شده است.

شرایط مسابقه عکاسی زن در قاب نیایش

به گفته ی اداره امور زنان سازمان منطقه آزاد کیش: این مسابقه در دو بخش تک عکس و مجموعه عکس برگزار خواهد شد و هر عکاس می تواند حداکثر 5 عکس را از تاریخ 28 فروردین تا حداکثر 17 اردیبهشت 1400 ارسال کند.

مسابقه عکاسی زن در قاب نقاشی جزیره کیش

داوران مسابقه عکاسی زن در قاب نقاشی

ملاک داوران این مسابقه نقش زنان و مادران در خانواده در ایام ماه مبارک رمضان و زیبایی شناسی در مضمون های ارائه شده می باشد و یلدا معیری، فاطمه بهبودی و حسین تهوری به عنوان داوران مسابقه و خانم لیلی صدیق به عنوان دبیر اجرایی این مسابقه در نظر گرفته شده است.

معرفی جوایز مسابقه عکاسی زن در قاب نقاشی

افتتاحیه نمایشگاه عکس های برتر همزمان با اهدا جوایز در روز عید سعید فطر در 23 اردیبهشت 1400 در جزیره کیش برگزار می شود و قرار است که در این بخش به نفر برتر بیست میلیون ریال، نفر دوم پانزده میلیون ریال و نفر سوم ده میلیون ریال به عنوان جایزه اهدا شود.

دسته ی اخبار کیش 1400/01/28 فائزه عین آبادی 0 نظر 1838 بازدید 2 پسند

سوالات متداول درباره فراخوان مسابقه عکاسی زن در قاب نیایش

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.