معرفی شرکت هواپیمایی سپهران

شرکت هواپیمایی سپهران یکی از ایرلاین های تازه تاسیس هوایی کشور می باشد که در 20 تیرماه 1395 تاسیس شده است و از 11 بهمن همان سال فعالیت خود را آغاز کرده است. در حال حاضر مالک کنونی ایرلاین سپهران علی درویشی مالک هتل درویشی مشهد و مدیر عامل آن حفظ الله طاهریان می باشد.

ایرلاین سپهران

تاریخچه شرکت هواپیمایی سپهران

این شرکت هواپیمایی در سال 1390 به عنوان یک شرکت سهامی خاص ثبت گردیده است و پس از 5 سال موفق به کسب گواهینامه صلاحیت پروازی برای فعالیت در زمینه مسافربری، باربری و محصولات پستی گردیده است.
دفتر مرکزی ایرلاین سپهران در شیراز می باشد، در این شرکت هواپیمایی برنامه ریزی های صورت گرفته برای پوشش دهی پروازهای داخلی کشور به ویژه مناطق جنوبی با سایر مناطق کشور بوده است.

ایرلاین سپهران

گواهینامه های شرکت هواپیمایی سپهران

ایرلاین هواپیمایی سپهران بر اساس سازمان بین المللی ICAO  و استاندارد های مدون سازمان هواپیمایی کشور جمهوری اسلامی ایران مجوز پرواز (AOC) را از سازمان هواپیمایی کشور از تاریخ 95/4/20 دریافت کرده است.

لوگوی شرکت هواپیمایی سپهران

لوگوی  ایرلاین سپهران الهام گرفته از پرنده افسانه ای ققنوس است که نشانه فرهنگ اصیل استان فارس می باشد، این نماد کمک زیادی در ایجاد حس اعتماد به این شرکت می کند. رنگ سازمانی ایرلاین سپهران در گذشته نارنجی بوده است اما در سال 1398 به قرمز تغییر پیدا کرد که با ققنوس همخوانی بیشتری دارد به این دلیل که ققنوس از آتش متولد شده است و قرمز رنگ آتش است و رنگی انرژی بخش محسوب می گردد. رنگ و طرح لوگوی ایرلاین سپهران نشان دهنده ی این است که این ایرلاین با انرژی زیادی متولد شده است و خواهان رسیدن به اهداف زیادی می باشد.

ایرلاین سپهران

اهداف هواپیمایی سپهران

همه شرکت های هواپیمایی به دنبال جلب اعتماد و رضایت مسافران هستند و شرکت هواپیمایی سپهران تلاش می کند، با توجه به تازه تاسیس بودن خود را هم سطح با دیگر ایرلاین ها قرار دهد و به همین دلیل ایرلاین سپهران سعی در مدرن و اولین بودن دارد و به این منظور از پرسنل جوان، خلاق، کادر اجرائی، ارائه خدمات بروز، کترینگ جدید و ناوگان های هوایی جدید استفاده کرده است.

ایرلاین سپهران

نقاط عطف شرکت هواپیمایی سپهران

ایرلاین سپهران علاوه بر اینکه بر رقابت تمرکز دارد، توانسته است در چند مورد توجه بسیاری را جلب کند که می توان از مهم ترین آنها به این موارد اشاره کرد: با وجود تعداد کم ناوگان هواپیمایی حدود 300 نفر را در استان تهران و فارس استخدام کرده است و در حوزه اشتغال زایی بسیار موفق تر از سایر ایرلاین ها عمل نموده است و این امر در خور تحسین می باشد و همچنین این موضوع نیز حائز اهمیت است که این ایرلاین بدون کمک ایرلاین های دیگر توانسته تمام کادر هوایی و خلبان های خود را آموزش دهد.

ناوگان های شرکت هواپیمایی سپهران

در حال حاضر این شرکت هواپیمایی دارای 5 فروند هواپیمای فعال در ناوگان هوایی خود می باشد که شامل:

ردیفنام هواپیماتعدادظرفیت
1بوئینگ700-7371130
2بوئینگ 500-7373130
3بوئینگ 300-328135

ایرلاین سپهران

کلاس پروازی شرکت هواپیمایی سپهران

ایرلاین سپهران از شرکت های هواپیمایی تازه تاسیس می باشد و فقط دارای کلاس پروازی اکونومی و عادی است، اما باید به این نکته نیز توجه داشت که این ایرلاین برای رفاه حال مسافران دارای دو نوع صندلی است که شامل: صندلی عادی و کامفورت می باشد و تفاوت آن دو در این است که صندلی های کامفورت فضای بیشتری نسبت به صندلی عادی اکونومی دارند.

ایرلاین سپهران

 قطب اصلی و مقاصد پروازی سپهران

قطب اصلی ایرلاین سپهران فرودگاه بین المللی شیراز است، جالب است بدانید که فرودگاه بین المللی دستغیب شیراز بعد از فرودگاه بین المللی امام خمینی مجهز ترین فرودگاه کشور از لحاظ تجهیزات ناوبری و الکترونیکی محسوب می گردد. 
در حال حاضر ایرلاین سپهران در مسیرهای داخلی کشور شامل شهر های تهران، زاهدان، مشهد، بندرعباس، بوشهر، اهواز، چابهار، کیش، تبریز، عسلویه و ... فعالیت دارد و سعی دارد فعالیت خود را به سایر نقاط کشور و همچنین مقاصد خارجی گسترش دهد.

ایرلاین سپهران

قوانین بار هواپیمای سپهران

در تمام ایرلاین ها هر مسافر مجاز به همراه داشتن مقدار مشخصی بار با توجه به نوع پرواز (داخلی یا خارجی) و کلاس پروازی (بیزینس یا اکونومی) است و بیشتر از آن مشمول هزینه اضافه می گردد، در سفرهای هوایی هر مسافر می تواند مقدار مشخص بار را به داخل کابین هواپیما ببرد و همچنین میزان مشخص بار را به قسمت پذیرش بار تحویل دهد.
با توجه به اینکه ایرلاین سپهران تازه تاسیس می باشد، فقط از کلاس پروازی اکونومی برخوردار است، میزان بار مجاز برای حمل به داخل کابین هواپیماهای سپهران 7 کیلوگرم و میزان بار مجاز پذیرش 20 کیلوگرم می باشد.

بلیط هواپیمایی سپهران

در حال حاضر علاوه بر خرید بلیط از دفاتر هواپیمایی می توانید به آسانی و از طریق سایت ایرلاین ها مختلف بلیط پرواز خود را به صورت اینترنتی رزرو نمایید. شما با جستجو در گوگل می توانید در سایت فروش اینترنتی بلیط هواپیما سپهران وارد شوید و اطلاعات خود و پرواز را وارد نمایید. در این سایت علاوه بر تهیه بلیط امکان انتخاب صندلی دلخواه برای شما فراهم می باشد.

ایرلاین سپهران

انتخاب صندلی هواپیمایی سپهران

سایت رسمی سپهران این امکان را برای شما فراهم کرده تا با توجه به سبک و استایل خود از خدمات خاص و منحصر به فرد ارائه شده بهره مند شوید و در لحظه خرید بلیط صندلی خود را انتخاب کنید.
برای مثال اگر شما فردی قد بلند هستید و یا تمایل دارید به هر دلیلی در طول سفر پاهای شما بیشتر جابجا شود، می توانید صندلی های کامفورت را انتخاب کنید و چنانچه تمایل دارید در طول سفر از مناظر و طبیعت لذت ببرید؛ صندلی های مجاور پنجره را انتخاب کنید، چنان چه با دوستان و خویشاوندان تان سفر می کنید؛ نیز می توانید صندلی های نرمال و در کنار یکدیگر را انتخاب کنید.

ایرلاین سپهران

حادثه و سوانح شرکت هواپیمایی سپهران

خوشبختانه این ایرلاین در مدت زمان فعالیت خود از سال 1395 هیچ نوع حادثه و سانحه ای نداشته است و از ایرلاین های مورد اعتماد کشور محسوب می گردد و با اطمینان و اعتماد می توانید به آن سفر کنید.

دسته ی راهنمای پرواز 1399/11/29 نویسنده : میترا امیری 0 نظر 6945 بازدید 23 پسند

سوالات متداول درباره معرفی شرکت هواپیمایی سپهران

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.