logo

زمان بندی و اکران سی و نهمین جشنواره بین المللی کیش

سی و نهمین جشنواره فیلم فجر از تاریخ 16 بهمن تا لغایت 23 بهمن در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

مدیر امور هنری سازمان منطقه آزاد جزیره کیش جناب آقای بدریه بحرینی در سی و نهمین نشست جشنواره بین المللی فیلم فجر به اهمیت این رویداد بسیار مهم فرهنگی اشاره کرد و این جشنواره را مسئله ای مهم برای ارتقاء فعالیت های هنری فرهنگی در جزیره کیش دانست، ایشان در ابتدای جلسه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت و مذکور داشت که برگزاری فیلم فجر از سال 1361 یکی از رویدادهای بسیار مهم و حیاتی ایران می باشد و ایشان ضمن تبریک به کیشوندان عزیز خبر از برگزاری جشنواره فیلم فجر را در جزیره کیش دادند.

سی و نهمین جشنواره فیلم فجر کیش

برگزاری جشنواره فیلم فجر در جزیره کیش

مدیر امور هنری با اشاره به وضعیت رو به سفید کرونایی در جزیره کیش اذعان کرد که جشنواره فیلم فجر با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله گذاری های اجتماعی با ظرفیت بسیار محدود در کیش برگزار خواهد شد و بدین منظور دبیر اجرایی جشنواره، جناب آقای بابک عامل افزود: مجموعه آوای خلیج فارس کیش، فعالیت خود را برای اجرای تمامی برنامه های سی و نهمین جشنواره فیلم فجر آغاز کرده است و به عنوان مجری برگزار کننده سی و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر می باشد، که با رعایت پروتکل های بهداشتی در تلاش است، شمار زیادی از مخاطبان را به سمت خود جذب کند.

خرید بلیط سی و نهمین فیلم فجر در کیش

بابک عامل با اشاره به اهمیت تعامل میان بخش های خصوصی بیان کرد: علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند از طریق شرکت ایران کنسرت بلیط های خود را خریداری نمایند، اکران فیلم های این جشنواره از 16 بهمن همزمان با سراسر کشور در کیش برگزار خواهد شد و این جشنواره به مدت 9 روز اجرا می شود که از این مدت با برنامه ریزی های انجام شده 8 روز برای اکران فیلم ها و یک روز برای اختتامیه جشنواره در نظر گرفته شده است.

بابک عامل گفت: در اختتامیه سی و نهمین جشنواره فیلم فجر به پاس یک عمر تلاش بی وقفه هنرمندان این عرصه، از یک چهره ی معروف و محبوب سینمایی ایران تقدیر و قدردانی خواهد شد.

ایشان به بخشی از برنامه های این جشنواره اشاره ای داشت و افزود: در سال گذشته فیلم ها به دو بخش «مسابقه» و «نگاه نو ویژه کسانی که فیلم های اول را می ساختند» تقسیم میشد، اما امسال 62 فیلم به مسابقات راه یافتند که پس از بازبینی 16 فیلم به بخش سودای سیمرغ راه خواهند یافت و هر کدام برای دریافت سیمرغ بلورین کاندید خواهند شد. 

همچنین ایشان افزود: فیلم ابله، روشن، گیجگاه، خط فرزی، ستاره بازی، بی همه چیز، تی تی و شیشلیک در دو نوبت و فیلم های رمانتیسم عباد و طوبا، روز و روزگاری، آبادان، ذالاوا، تک تیرانداز، منصور، مامان، مصلحت و یدو در نوبت دیگر اکران خواهد شد.

خرید بلیط جشنواره فیلم فجر کیش

ساعات برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر

به گفته ی دبیر اجرایی جناب آقای بابک عامل ساعت برگزاری جشنواره در سه نوبت 19 تا 21، 21:30 تا 23:59 و 24 تا 1:30 بامداد اکران خواهد شد که طبق برنامه ریزی های وی اکران فیلم ها به صورت جدول زیر می باشد:

 مرکز همایش های بین المللی خلیج فارس کیش
ساعت19:0021:3023:59
پنج شنبه 16 بهمنفیلم ابلقفیلم مصلحتفیلم ابلق
جمعه 17 بهمنفیلم روشنفیلم مصلحتفیلم روشن
شنبه 18 بهمنفیلم گیجگاهفیلم روزی روزگاری آبادانفیلم گیجگاه
یکشنبه 19 بهمنفیلم خط فرضیفیلم روزی روزگاری آبادانفیلم خطی فرضی
دوشنبه 20 بهمنفیلم ستاره بازیفیلم یدوفیلم بی همه چیز
سه شنبه 21 بهمنفیلم بی همه چیزفیلم یدوفیلم بی همه چیز
چهارشنبه 22 بهمنفیلم تی تیفیلم تک تیراندازفیلم تی تی 
پنج شنبه 23 بهمنفیلم شیشلیکفیلم تک تیراندازفیلم شیشلیک
دسته ی اخبار کیش 1399/11/15 فائزه عین آبادی 0 نظر 1867 بازدید 1 پسند

سوالات متداول درباره زمان بندی و اکران سی و نهمین جشنواره بین المللی کیش

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.