logo

سینما لبخند کیش

تفریحات کیش

جزیره کیش دارای جاذبه های تاریخی، باستانی، تفریحات هیجان انگیز آبی و مراکز متنوع خرید است که افراد زیادی علاقمند به آنها هستند. سینما رفتن و دیدن فیلم تنها در کیش تجربه نمی شود و امکان بهره بردن در هر شهری که ساکن هستید، برای شما فراهم است، اما در تور کیش و رفتن به سینما می توانید تجربه به یادماندنی و دلنشین از گذراندن لحظات با همراهانتان و دوستانتان در فضایی متفاوت داشته باشید.

سینما لبخند کیش

سینما لبخند، تنها سینمای جزیره کیش است که سال ها به دلایل متنوع تعطیل شده بود و در جزیره کیش سالن سینمایی برای علاقمندان به فیلم و هنر در میان کیشوندان و مسافران وجود نداشت.

سینما لبخند کیش
در سال 1387 سازمان منطقه آزاد کیش با هزینه ی 200 میلیون تومانی در مدت 7 ماه سینما لبخند را مورد بازسازی قرار داد و در آذر ماه همان سال راه اندازی  شد. در آغاز فعالیت نمایش فیلم روزی سه سانس انجام می شد و هدف این بود که اگر با استقبال روبرو شود به 7 سانس برسد، متاسفانه طبق انتظار مسئولان پیش نرفت و سینما لبخند کیش مجبور به کاهش فعالیت خود شد.


سینما لبخند کیش از مجهزترین و بهترین سینماهای کیش است و با نمایش فیلم پاپ به کارگردانی احسان عبدی پور در اردیبهشت سال 1397 در شمار سینماهای نمایش دهنده ی آثار زیبای گروه هنر و تجربه قرار گرفت.

سینما لبخند کیش
در حال حاضر علاقمندان به فیلم و هنر که به کیش سفر می کنند، می توانند از جدیدترین فیلم ها که در سینما لبخند اکران می شود، دیدن کنند و لحظات بسیار لذت بخشی را سپری کنند. سالن های سینما لبخند کیش مجهز به پیشرفته ترین و مدرن ترین سیستم های صوتی و تصویری می باشد. دیدن جدیدترین فیلم های در سینما یکی از تفریحات دلنشین برای کیشوندان، مسافران و توریست ها می باشد.

اطلاعات سینما لبخند کیش

سینما لبخند جزیره کیش در شهرک صدف، فاز یک، خیابان خراسان واقع شده است و همه روزهای هفته از ساعت 8 صبح تا ساعت 23 آماده ارائه خدمت و پذیرش کیشوندان و مسافران علاقمند به فیلم و هنر می باشد.

چندنکته در مورد سینما لبخند

برای حضور و تماشای فیلم در سینما لبخند باید به نکات زیر دقت داشته باشید؛

  • نیم ساعت قبل از اکران فیلم درب های سالن باز می شود و با شروع نمایش فیلم درب ها بسته می شود و شما اجازه ورود  به سالن را ندارید.
  • برای تهیه بلیط در سینما لبخند باید مشخصات خود را وارد کنید و حتما باید مشخصات یکی از همراهان با مشخصات روی بلیط یکسان باشد.
  • هیچ تاخیری در اکران فیلم ها وجود ندارد و در زمان مقرر نمایش داده می شود.

سینما لبخند کیش

سخن آخر 

سینمای کیش به دلیل تفریحات متنوع تقاضای بسیار کمی دارد. اما در سفر به کیش، رفتن به سینما تجربه ای خاص و لذت بخش می باشد و به علاقمندان به فیلم و هنر توصیه می شود که حتما در زمان سفر خود سینما لبخند و دیدن فیلم را امتحان کنند.

دسته ی معرفی اماکن کیش 1399/09/03 میترا امیری 1 نظر 7337 بازدید 20 پسند

سوالات متداول درباره سینما لبخند کیش

نظرات کاربران

سبحان سودمند | 1401/12/16
0 0

مرسی ممنون از نوشتنتون