سرمایه گذاری در کیش (20 فرصت ویژه و سودآور) آپدیت 1400

جدیدترین فرصت های سرمایه گذاری در جزیره (آپدیت 1400/06/20)

 1. جذب سرمایه گذاران از طریق سامانه الکترونیکی در کیش (آپدیت شده در 1400/06/20): معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد کیش گفت: دسترسی به سامانه الکترونیکی invest.kish.ir برای مدیران ارشد سازمان منطقه آزاد ایجاد می شود تا در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی و جذب سرمایه گذاران  در دستور کار قرار گیرد.
 2. مزایده هتل گامبرون کیش ، بانک مسکن در نظر دارد هتل گامبرون خود را واقع در جزیره کیش از طریق برگزار مزایده و با شرایط نقد و یا نقد اقساط با شرایط 40 درصد نقد و مابقعی طی اقساط 36 ماه با نرخ سود 18 درصد از طریق سامانه www.setadiran.ir به فروش رساند. مهلت دریافت اسناد مزایده از طریق سامانه 1400/05/11 الی 1400/05/18 می باشد، مهلت ارائه پیشنهاد نیز 1400/06/02 می باشد.
 3. دوازدهمین نمایشگاه تخصصی معرفی فرصت های سرمایه گذاری در کیش: دوازدهمین نمایشگاه تخصصی فرصت های سرمایه گذاری کشور از 8 تیرماه لغایت 11 آذر ماه 1400 در مرکز نمایشگاه ها و همایش های بین المللی کیش در حال برگزاری می باشد، مجری این نمایشگاه بهاران تدبیر کیش است.
 4. هفتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی با حضور هیات های اقتصادی و دیپلمات های بیش از 15 کشور جهان، 40 مشارکت کننده بین المللی از 25 کشور و 260 مشارکت کننده داخلی برگزار خواهد شد.
 5. مناقصه یک مرحله ای 121 / ن/ 1400 - بیمه : فروش اسناد از 1400/4/17 تا 1400/04/27 : شناسایی وارزیابی و جذب شرکتهای بیمه ای  مشاهده آگهی دعوت و نحوه خرید : منبع : سازمان منطقه آزاد کیش

ایشان به سامانه جذب سرمایه گذاران از بخش قرارداد تا فرایند پذیره نویسی اشاره کرد و افزود: پس از منعقد شدن قرارداد و بررسی نقشه های ارائه شده در شرکت عمران، آب و خدمات شهری با پرداخت صورت حساب تلفن همراه و ارائه فیش واریزی، سرمایه گذار پروانه آغاز به کار خود را دریافت می کند.
نادری فصیح به آماده سازی سامانه جذب سرمایه گذاران در بخش بازرگانی اشاره کرد و گفت: با راه اندازی این سامانه تمام مجوزها به صورت غیر حضوری صادر خواهد شد.
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد کیش تصریح کرد: با توجه به اینکه این سامانه در حوزه معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری فعال است، قراردادها و پیشرفت کار  متصل به سامانه ای در حوزه معاونت عمرانی می شود.

 

سرمایه گذاری یکی از مواردی است که باید برای آن دقت و حساسیت زیادی را به خرج داد و از آنجا که سازمان منطقه آزاد کیش، حامی سرمایه گذاران جزیره می باشد، کیش را به عنوان مهمترین مقصد سرمایه گذاری داخلی و خارجی تبدیل کرده است.

همانطور که می دانید کیش یک منطقه کاملا گردشگری می باشد پس انواع سرمایه گذاری نیز باید از دسته سرمایه گذاری های باشد که مرتبط با رفاه مردم و یا تفریحات آنان باشد. از این رو در حوزه های اقامتی ، گردشگری ، تفریحی ، حمل و نقل و ... می توان سرمایه گذاری کرد.

سرمایه گذاری در جزیره کیش

20 فرصت سرمایه گذاری ویژه و سودآور در کیش

هدفی که اکثر افراد از سرمایه گذاری دارند سوددهی بالا می باشد ما در این قسمت می خواهیم شما را در جهت معرفی پروژه های سرمایه گذاری سودآور در جزیره کیش آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

 1. سرمایه گذاری در برج ها: یکی از بهترین مکان ها برای سرمایه گذرای می باشند. هر ساله به تعداد برج های کیش در حال اضافه شدن است و علاوه بر آن هنوز زمین های خالی بسیاری در کیش می باشد، همچنین در سال های اخیر شاهد سیل عظیمی از مهاجرت به سمت کیش هستیم که تمامی این افراد عموما ثروتمندان می باشند. اگر دارای سرمایه ی بزرگی هستید حتما این بخش را در نظر داشته باشید.
 2. پیش خرید واحد های برج ها : هم اکنون می توانید جدیدترین برج های کیش که در حال ساخت می باشند را از طریق وبسایت کیش میزبان پیدا کنید و با قیمت مناسب پیش خرید کنید و بعد از تکمیل شدن بفروشید.
 3. مشارکت در ساخت : شما هم می توانید در ساخت پروژه های کیش مشارکت نمایید.
 4. مراکز پذیرایی: سالیانه بالغ بر 1.5 میلیون نفر مسافر وارد جزیره کیش و به جرات می توان گفت اکثر مواقع جزیره مملو از جمعیت می باشد. رستوران داری در کیش یکی از مشاغل پردرآمد به حساب می آید.
 5. سرمایه گذاری در بحش کلوپ های تفریحی: حدود 30 کلوپ تفریحی هم اکنون در کیش فعال هستند ولی با این وجود در زمان های پیک جزیره جوابگو حجم درخواست نمی باشند. در نظر داشته باشید یک سرمایه گذاری دقیق و هدفمند در این جوزه و آوردن تفریحات جدید به جزیره می توان به سرعت پیشرفت کرد.
 6. سرمایه گذاری با خرید سهام: کیش دارای شرکت های بسیار زیادی می باشد که سهام خود را چه در بورس و چه خارج از بورس می فروشند. پس شما نیز می توانید بهترین شرکت ها پیدا کنید و سهام آن ها را خریداری کنید.
 7. سرمایه گذاری در جدیدترین مزایده ها: جدیدترین مزاید های پیش رو در بالای همین صفحه قرار خواهد گرفت.
 8. گردشگری هوایی
 9. گردشگری سلامت
 10. امکانات آموزشی
 11. امکانات ورزشی
 12. مراکز اقامتی
 13. بازرگانی و تجارت
 14. تولیدی ، کارگاه ، کارخانه: جزیره کیش نیز دارای شهرک صنعتی میباشد و با توجه به امتیازاتی که مناطق آزاد دارند کیش منطقه ی بسیار عالی برای تاسیس تولیدی و کارآفرینی می باشد.
 15. نمایندگی : دریافت نمایندگی از کمپانی های بزرگ در جزیره کیش به راحتی امکان پذیر است.
 16. کشتیرانی و دریانوردی
 17. تورهای گردشگری
 18. فرهنگی و هنری
 19. شهرک سازی
 20. اجرای ایده ها

اگر شما هم دارای سرمایه می باشید و نمی دانید چگونه سرمایه گذاری کنید می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

جزیره کیش به دلیل دارا بودن شرایط خاص و قوانین حاکم بر مالیات به دلیل منطقه آزاد و روابط تجاری میان بین النهرین، ایران و هندوستان فرصت های سرمایه گذاری بسیار زیادی را به افراد هدیه می کند.ر

حوزه های سرمایه گذاری در کیش

حوزه های سرمایه گذاری که هم اکنون در جزیره کیش دارای طرفداران زیادی می باشد و آینده ای بسیار درخشان خواهد داشت به سه دسته تقسیم شده است لازم به ذکر است که در مورد برترین هر یک از شاخه های زیر توضیحاتی را برای شما عزیزان خواهیم داد:

 • حوزه سرمایه گذاری گردشگری

حوزه گردشگری در جزیره کیش بسیار گسترده می باشد و به بخش های زیر تقسیم می شود:

خرید سهام هتل در کیش

هتل های روی آب، تم دار، هتل اقوام و با سبک معماری سنتی مدرن و ... از دسته پروژه هایی است که به تازگی آغاز به کار کرده اند و می توانیم به عنوان سرمایه گذاری سود آور آن را خریداری کنیم، پروژه مجتمع ویلایی روی آب از 80 ویلای بر روی آب که با جنس چوب ساخته شده است و داخل ویلاها از جنس اکرولیک شفاف است که در شب درخشش بسیار زیادی دارد و در آینده ای بسیار نزدیک تبدیل به مکان گردشگری خواهد شد.

خرید سهام احداث محور ویژه تمدن ها

تمدن روم، تمدن هند، تمدن ایران اسلامی، معماری اسلامی عثمانی، تمدن هخامنشیان، تمدن یونان، تمدن چین.

خرید سهام احداث پروژه های سفین قدیم

بازارچه گردشگری، باغ هنر، دهکده گردشگری، رستوران دریایی، مجموعه ورزشی تفریحی و اسکله تفریحی، مسیر گردشگری، مهمانسرای اقامتی که پروژه رستوران هوایی به دلیل ساختاری متفاوت در ارتفاع 50 تا 55 متری با وزن 7 تن بر روی هوا معلق می باشد که صندلی های آن  180 درجه قابلیت چرخش دارد.

سرمایه گذاری در کیش

خرید سهام گردشگری اقامتی پذیرایی

جزیره کیش در این شاخه فعالیت های بسیار مختلفی را انجام داده است که از این نوع فعالیت ها می توانیم به پروژه فانوس دریایی اشاره کنیم این پروژه شامل رستوران های غذاهای رژیمی، رستوران های غذاهای دریایی، اسکله کف شیشه ای، فست فود، کافی شاپ و چایخانه سنتی می باشد و یا پروژه یادمان کشتی یونانی که به شکل کشتی یونانی است و تمامی امکانات رفاهی نظیر کافی شاپ، رستوران، موزه، فست فود ، سوئیت های VIP و آمفی تئاتر است را دارا است اما در این میان خوب است نگاهی به مجموعه توریستی روستای باغو بیندازید.

فانوس دریایی

خرید سهام گردشگری تجاری

امروزه جزیره کیش برج های ساخته شده و یا در حال ساخت بسیار زیادی دارد که می تواند مکان بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری باشد اما چنانچه تمایل داشتید که بر روی برج های جزیره کیش سرمایه گذاری کنید بر روی این دو برج نیز تمرکز داشته باشید:

برج سبز کیش: پروژه ای 22 طبقه می باشد که بر اساس فناوری های سازگار با طبیعت و مطابق با استانداردهای روز دنیا خواهد بود و تمام امکانات رفاهی از جمله رستوران گردان، رستوران، فست فود، پارکینگ، 4 طبقه مرکز خرید را دارا می باشد.

برج سبز کیش

برج نگین کیش: یکی از پروژه های ویژه جزیره کیش می باشد که به شکل برج 22 طبقه کروی طراحی شده و به عنوان نماد جزیره کیش از آن رونمایی خواهد شد.

برج نگین کیش

برج های رویایی کیش: پروژه ی برج های رویایی کیش دارای 5 برج و تعدادی مجتمع ویلایی و آپارتمانی می باشد، برج های این پروژه به شکل مثلث رو به بالا طراحی شده اند و همه واحدهای آن دید دریا دارند.

برج های رویایی کیش

برج آین پالاس کیش: برج آرین پالاس یکی از برج های لوکس و لاکچری جزیره کیش است که در نوار ساحلی و در فاصله 500 متری از دریا توسط شرکت آرین سازه آتی کیش در حال احداث می باشد، این برج دارای 170 واحد اپارتمان در دو بلوک A و B با طراحی بی نظیر است و از امکانات رفاهی همچون: سالن های ورزشی، سالن بازی، مجموعه استخر، سونا و جکوزی و ... برخوردار می باشد.

برج آرین پالاس

مجتمع خدماتی سرو کیش:  این مجتمع که در غرب جزیره کیش واقع شده است از معماری و طراحی خاص، زیبا و مدرن برخوردار می باشد، مجتمع خدماتی سرو کیش علاوه بر واحدهای تجاری دارای رستوران و کافی شاپ نیز می باشد.

مجتمع خدماتی سرو کیش

خرید سهام گردشگری تفریحی

شهربازی، چرخ و فلک، قطار توریستی، مینی گلف و پارک موضوعی، آکواریوم

سرمایه گذاری

خرید سهام گردشگری خدماتی

رستوران و فودکورت ساحلی، برج های گردشگری ، کمپ تخصصی ورزشی

 • سرمایه گذاری در حوزه صنعت جزیره کیش

توسعه خدمات فنی و مهندسی نفت و گاز،ارتباطات و فناوری اطلاعات،انرژی های تجدید پذیر،صنایع دارویی و پزشکی،پرورش ماهی سوکلا در قفس

 • سرمایه گذاری در حوزه خدمات جزیره کیش

هتل بیمارستان، احداث سردخانه، نمایشگاه بین المللی، احداث پست فوق توزیع نخلستان،دهکده سلامت و آرامش،ایجاد اکوسیستم گردشگری درمانی

 • سرمایه گذاری در حوزه زیرساخت جزیره کیش

اسکله رورو، لایروبی بندر تجاری، اسکله کانتینری، ایجاد تصفیه خانه فاضلاب، پست فوق توزیع و کابل زیر دریایی، بهسازی باند جنوبی، احداث ترمینال جدید، پایانه سوخت رسانی، توسعه ی جاده های دسترسی فرودگاهی

سرمایه گذاری در کیش

سرمایه گذاری ملک و صنعت ساختمان سازی جزیره کیش

امروزه تبلیغات گسترده ای را در زمینه فروش ملک بر روی بیلبوردهای و یا ماهواره برای سرمایه گذاری در دبی و یا ترکیه مشاهده می کنیم و این در حالی است که اکثر افراد از فرصت های سرمایه گذاری بینظیر تر و سودآورتر در جزیره کیش اطلاعاتی ندارند، ساخت و ساز در کیش هم اکنون به دو دسته انبوه سازی و ساخت خانه های چند واحدی تقسیم شده و به دلیل اینکه جزیره کیش به بازار آزاد دسترسی بیشتری دارد از مصالح بسیار با کیفیت در پروژه های استفاده شده است.

منطقه صدف: شهرک صدف به دلیل قرارگیری در قلب جزیره کیش یکی از مکان های پرطرفدار برای خرید ملک می باشد این شهرک در 6 فاز ساخته شده است که فاز 7 این منطقه مسکونی هم اکنون در دست ساخت می باشد، 

منطقه صفین: این منطقه به چند دسته تقسیم شده است که بهترین و معروفترین آن ها فاز 1،2و 3 می باشد، تمامی مناطق صفین به غیر از بخشی که بومیان در آن زندگی می کنند تازه ساز و مدرن می باشد و یکی از ویژگی های خوب این منطقه این است که می توانید منزل های نوساز را با قیمت 40% پایینتر از منطقه صدف کیش خریداری کنید، زمین در این منطقه از متری 3 میلیون شروع می شود.

مجتمع های مسکونی پراکنده: در منطقه های مختلف و پراکنده جزیره کیش منزل های مسکونی به شکل ویلایی و یا ساحلی ساخته شده است که هر کدام به نسبت اندازه های و ویژگی های خود قیمت های متفاوتی را دارا می باشند که در ارزان ترین قیمت متری 5 میلیون می باشد.

انبوه سازان کیش: پیش تر اشاره کردیم که که انبوه سازان بسیار زیادی در جزیره کیش در حال فعالیت هستند که تاکنون برج هایی مانند برج های دو قلو، سینا 1 و 2، پارسیس، بهکیش، دیپلمات، مارینا، دامون کیش ایر، طلایی، شهر آفتاب، دامون ساحلی، دنا، آینده سازان، پرشین ساحلی، کرانه ساحلی، مینا رزیدنس، برج روما، برج سایه، میکا و اطلس ساخته شده اند که به دلیل رشد روز افزون جزیره کیش قیمت برج های مسکونی کیش در حال تغییر می باشد و می توانید آن ها را از متری 8 میلیون تومان خریداری کرد.

بازار های جدید کیش: بازارهای مکان مورد علاقه گردشگران، کاسبان می باشد و از آنجا که بازار های جدید مانند کیش مال، میکامال، کارینا، سیتی سنتر کیش، لاریستا مال، دیپلمات، بهکیش، سارینا2 و ... اشاره نمود.

سرمایه گذاری

چرا سرمایه گذاری در جزیره کیش؟

 • معافیت مالیاتی 15 ساله برای دریافت کنندگان مجوز فعالیت اقتصادی
 • تضمین و حمایت قانونی سرمایه گذاران خارجی
 • عدم محدودیت در زمینه های مختلف سرمایه گذاران برای دریافت کنندگان مجوز فعالیت اقتصادی 
 • عدم محدودیت در انتقال ارز به دیگر مناطق آزاد ایران با سایر کشورها
 • معافیت از حقوق گمرکی برای واردات مواد اولیه و ماشین‌آلات صنعتی واحدهای تولیدی در کیش.
 • ثبت ساده و آسان شرکت‌ها، مؤسسات صنعتی، مؤسسات فرهنگی و مالکیت معنوی.
 • تشریفات ساده و هزینه بسیار پایین و مراحل ساده برای صادرات مجدد و ترانزیت کالا.
 • مقررات آسان برای ورود قانونی تمامی کالاها طبق جدول عوارض گمرکی.
 • امکان صادرات کالاهای تولید شده در کیش به سرزمین اصلی ایران در چارچوب نظام ارزش افزوده.
 • فروش / اجاره زمین برای ایرانیان و اجاره زمین برای غیرایرانیان.
 • شرایط و مقررات ساده کار.
 • نرخهای مصرف انرژي دراین جزیره مناسب است.
 • دانشگاهها و مراكزعلمي متعدد و معتبر وجود دارد
 • موقعيت استراتژيك و نزديكي به مناطق نفت خيز عسلويه از دیگر ویژگی های این جزیره است.
 • بندرگاه با قابليت پهلوگيري شناورها با ظرفيت 10 هزار تن ساخته شده .
 • نرخ هاي ترجيحي براي ساخت واحدهاي صنعتي Hi- Tech وجود دارد.
 • نرخهاي ترجيحي براي ساخت هتل و اماكن تفريحي وجود دارد.البته هتل هاي داراي Brand بين المللي از امتيازات بيشتري بهره مند خواهند شد.
 • برگزاری منظم نمایشگاههای ادواری در زمینه های مختلف در سطح بین المللی که امکان معرفی محصولات را با هزینه کم فراهم می کند.
 • فعاليت "بورس بين المللي اوراق بهادار" و "بورس نفت و محصولات پتروشيمي" در اینجا انجام می شود.
 • براي واردات مواد اوليه و ماشين آلات صنعتي واحدهاي توليدي معافيت از حقوق گمركي در نظر گرفته شده.
 • صدور محصولات به خارج از کشور نیز بدون پرداخت عوارض گمرکی و بندر گاهی انجام می پذیرد.
 • شركتها،موسسات صنعتي، موسسات فرهنگي و مالكيت معنوي به آسانی و با سهولت ثبت می گردد.
 • فروش/ اجاره زمين براي ايرانيان و اجاره طولانی مدت زمين براي خارجيان در این جزیره به راحتی فراهم است.

مزایای سرمایه گذاری در کیش

سرمایه گذاری در جزیره کیش خوب است؟

سرمایه گذاری در کشور ایران و به خصوص جزیره کیش اقدامی هوشمندانه جهت ارتقاء سطح اقتصادی و در نهایت پیوستن به اقتصاد برتر دنیا می باشد که در این راستا شما عزیزان می توانید سودهای بسیار زیادی را داشته باشید.


جدیدترین فرصت های سرمایه گذاری در جزیره (آپدیت 1400/05/02)

 1. مزایده هتل گامبرون کیش ، بانک مسکن در نظر دارد هتل گامبرون خود را واقع در جزیره کیش از طریق برگزار مزایده و با شرایط نقد و یا نقد اقساط با شرایط 40 درصد نقد و مابقعی طی اقساط 36 ماه با نرخ سود 18 درصد از طریق سامانه www.setadiran.ir به فروش رساند. مهلت دریافت اسناد مزایده از طریق سامانه 1400/05/11 الی 1400/05/18 می باشد، مهلت ارائه پیشنهاد نیز 1400/06/02 می باشد.
 2. دوازدهمین نمایشگاه تخصصی معرفی فرصت های سرمایه گذاری در کیش: دوازدهمین نمایشگاه تخصصی فرصت های سرمایه گذاری کشور از 8 تیرماه لغایت 11 آذر ماه 1400 در مرکز نمایشگاه ها و همایش های بین المللی کیش در حال برگزاری می باشد، مجری این نمایشگاه بهاران تدبیر کیش است.
 3. هفتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی با حضور هیات های اقتصادی و دیپلمات های بیش از 15 کشور جهان، 40 مشارکت کننده بین المللی از 25 کشور و 260 مشارکت کننده داخلی برگزار خواهد شد.
 4. مناقصه یک مرحله ای 121 / ن/ 1400 - بیمه : فروش اسناد از 1400/4/17 تا 1400/04/27 : شناسایی وارزیابی و جذب شرکتهای بیمه ای  مشاهده آگهی دعوت و نحوه خرید : منبع : سازمان منطقه آزاد کیش

سرمایه گذاری یکی از مواردی است که باید برای آن دقت و حساسیت زیادی را به خرج داد و از آنجا که سازمان منطقه آزاد کیش، حامی سرمایه گذاران جزیره می باشد، کیش را به عنوان مهمترین مقصد سرمایه گذاری داخلی و خارجی تبدیل کرده است.

همانطور که می دانید کیش یک منطقه کاملا گردشگری می باشد پس انواع سرمایه گذاری نیز باید از دسته سرمایه گذاری های باشد که مرتبط با رفاه مردم و یا تفریحات آنان باشد. از این رو در حوزه های اقامتی ، گردشگری ، تفریحی ، حمل و نقل و ... می توان سرمایه گذاری کرد.

سرمایه گذاری در جزیره کیش

20 فرصت سرمایه گذاری ویژه و سودآور در کیش

هدفی که اکثر افراد از سرمایه گذاری دارند سوددهی بالا می باشد ما در این قسمت می خواهیم شما را در جهت معرفی پروژه های سرمایه گذاری سودآور در جزیره کیش آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

 1. سرمایه گذاری در برج ها: یکی از بهترین مکان ها برای سرمایه گذرای می باشند. هر ساله به تعداد برج های کیش در حال اضافه شدن است و علاوه بر آن هنوز زمین های خالی بسیاری در کیش می باشد، همچنین در سال های اخیر شاهد سیل عظیمی از مهاجرت به سمت کیش هستیم که تمامی این افراد عموما ثروتمندان می باشند. اگر دارای سرمایه ی بزرگی هستید حتما این بخش را در نظر داشته باشید.
 2. پیش خرید واحد های برج ها : هم اکنون می توانید جدیدترین برج های کیش که در حال ساخت می باشند را از طریق وبسایت کیش میزبان پیدا کنید و با قیمت مناسب پیش خرید کنید و بعد از تکمیل شدن بفروشید.
 3. مشارکت در ساخت : شما هم می توانید در ساخت پروژه های کیش مشارکت نمایید.
 4. مراکز پذیرایی: سالیانه بالغ بر 1.5 میلیون نفر مسافر وارد جزیره کیش و به جرات می توان گفت اکثر مواقع جزیره مملو از جمعیت می باشد. رستوران داری در کیش یکی از مشاغل پردرآمد به حساب می آید.
 5. سرمایه گذاری در بحش کلوپ های تفریحی: حدود 30 کلوپ تفریحی هم اکنون در کیش فعال هستند ولی با این وجود در زمان های پیک جزیره جوابگو حجم درخواست نمی باشند. در نظر داشته باشید یک سرمایه گذاری دقیق و هدفمند در این جوزه و آوردن تفریحات جدید به جزیره می توان به سرعت پیشرفت کرد.
 6. سرمایه گذاری با خرید سهام: کیش دارای شرکت های بسیار زیادی می باشد که سهام خود را چه در بورس و چه خارج از بورس می فروشند. پس شما نیز می توانید بهترین شرکت ها پیدا کنید و سهام آن ها را خریداری کنید.
 7. سرمایه گذاری در جدیدترین مزایده ها: جدیدترین مزاید های پیش رو در بالای همین صفحه قرار خواهد گرفت.
 8. گردشگری هوایی
 9. گردشگری سلامت
 10. امکانات آموزشی
 11. امکانات ورزشی
 12. مراکز اقامتی
 13. بازرگانی و تجارت
 14. تولیدی ، کارگاه ، کارخانه: جزیره کیش نیز دارای شهرک صنعتی میباشد و با توجه به امتیازاتی که مناطق آزاد دارند کیش منطقه ی بسیار عالی برای تاسیس تولیدی و کارآفرینی می باشد.
 15. نمایندگی : دریافت نمایندگی از کمپانی های بزرگ در جزیره کیش به راحتی امکان پذیر است.
 16. کشتیرانی و دریانوردی
 17. تورهای گردشگری
 18. فرهنگی و هنری
 19. شهرک سازی
 20. اجرای ایده ها

اگر شما هم دارای سرمایه می باشید و نمی دانید چگونه سرمایه گذاری کنید می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

جزیره کیش به دلیل دارا بودن شرایط خاص و قوانین حاکم بر مالیات به دلیل منطقه آزاد و روابط تجاری میان بین النهرین، ایران و هندوستان فرصت های سرمایه گذاری بسیار زیادی را به افراد هدیه می کند.ر

حوزه های سرمایه گذاری در کیش

حوزه های سرمایه گذاری که هم اکنون در جزیره کیش دارای طرفداران زیادی می باشد و آینده ای بسیار درخشان خواهد داشت به سه دسته تقسیم شده است لازم به ذکر است که در مورد برترین هر یک از شاخه های زیر توضیحاتی را برای شما عزیزان خواهیم داد:

 • حوزه سرمایه گذاری گردشگری

حوزه گردشگری در جزیره کیش بسیار گسترده می باشد و به بخش های زیر تقسیم می شود:

خرید سهام هتل در کیش

هتل های روی آب، تم دار، هتل اقوام و با سبک معماری سنتی مدرن و ... از دسته پروژه هایی است که به تازگی آغاز به کار کرده اند و می توانیم به عنوان سرمایه گذاری سود آور آن را خریداری کنیم، پروژه مجتمع ویلایی روی آب از 80 ویلای بر روی آب که با جنس چوب ساخته شده است و داخل ویلاها از جنس اکرولیک شفاف است که در شب درخشش بسیار زیادی دارد و در آینده ای بسیار نزدیک تبدیل به مکان گردشگری خواهد شد.

خرید سهام احداث محور ویژه تمدن ها

تمدن روم، تمدن هند، تمدن ایران اسلامی، معماری اسلامی عثمانی، تمدن هخامنشیان، تمدن یونان، تمدن چین.

خرید سهام احداث پروژه های سفین قدیم

بازارچه گردشگری، باغ هنر، دهکده گردشگری، رستوران دریایی، مجموعه ورزشی تفریحی و اسکله تفریحی، مسیر گردشگری، مهمانسرای اقامتی که پروژه رستوران هوایی به دلیل ساختاری متفاوت در ارتفاع 50 تا 55 متری با وزن 7 تن بر روی هوا معلق می باشد که صندلی های آن  180 درجه قابلیت چرخش دارد.

سرمایه گذاری در کیش

خرید سهام گردشگری اقامتی پذیرایی

جزیره کیش در این شاخه فعالیت های بسیار مختلفی را انجام داده است که از این نوع فعالیت ها می توانیم به پروژه فانوس دریایی اشاره کنیم این پروژه شامل رستوران های غذاهای رژیمی، رستوران های غذاهای دریایی، اسکله کف شیشه ای، فست فود، کافی شاپ و چایخانه سنتی می باشد و یا پروژه یادمان کشتی یونانی که به شکل کشتی یونانی است و تمامی امکانات رفاهی نظیر کافی شاپ، رستوران، موزه، فست فود ، سوئیت های VIP و آمفی تئاتر است را دارا است اما در این میان خوب است نگاهی به مجموعه توریستی روستای باغو بیندازید.

فانوس دریایی

خرید سهام گردشگری تجاری

امروزه جزیره کیش برج های ساخته شده و یا در حال ساخت بسیار زیادی دارد که می تواند مکان بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری باشد اما چنانچه تمایل داشتید که بر روی برج های جزیره کیش سرمایه گذاری کنید بر روی این دو برج نیز تمرکز داشته باشید:

برج سبز کیش: پروژه ای 22 طبقه می باشد که بر اساس فناوری های سازگار با طبیعت و مطابق با استانداردهای روز دنیا خواهد بود و تمام امکانات رفاهی از جمله رستوران گردان، رستوران، فست فود، پارکینگ، 4 طبقه مرکز خرید را دارا می باشد.

برج سبز کیش

برج نگین کیش: یکی از پروژه های ویژه جزیره کیش می باشد که به شکل برج 22 طبقه کروی طراحی شده و به عنوان نماد جزیره کیش از آن رونمایی خواهد شد.

برج نگین کیش

برج های رویایی کیش: پروژه ی برج های رویایی کیش دارای 5 برج و تعدادی مجتمع ویلایی و آپارتمانی می باشد، برج های این پروژه به شکل مثلث رو به بالا طراحی شده اند و همه واحدهای آن دید دریا دارند.

برج های رویایی کیش

برج آین پالاس کیش: برج آرین پالاس یکی از برج های لوکس و لاکچری جزیره کیش است که در نوار ساحلی و در فاصله 500 متری از دریا توسط شرکت آرین سازه آتی کیش در حال احداث می باشد، این برج دارای 170 واحد اپارتمان در دو بلوک A و B با طراحی بی نظیر است و از امکانات رفاهی همچون: سالن های ورزشی، سالن بازی، مجموعه استخر، سونا و جکوزی و ... برخوردار می باشد.

برج آرین پالاس

مجتمع خدماتی سرو کیش:  این مجتمع که در غرب جزیره کیش واقع شده است از معماری و طراحی خاص، زیبا و مدرن برخوردار می باشد، مجتمع خدماتی سرو کیش علاوه بر واحدهای تجاری دارای رستوران و کافی شاپ نیز می باشد.

مجتمع خدماتی سرو کیش

خرید سهام گردشگری تفریحی

شهربازی، چرخ و فلک، قطار توریستی، مینی گلف و پارک موضوعی، آکواریوم

سرمایه گذاری

خرید سهام گردشگری خدماتی

رستوران و فودکورت ساحلی، برج های گردشگری ، کمپ تخصصی ورزشی

 • سرمایه گذاری در حوزه صنعت جزیره کیش

توسعه خدمات فنی و مهندسی نفت و گاز،ارتباطات و فناوری اطلاعات،انرژی های تجدید پذیر،صنایع دارویی و پزشکی،پرورش ماهی سوکلا در قفس

 • سرمایه گذاری در حوزه خدمات جزیره کیش

هتل بیمارستان، احداث سردخانه، نمایشگاه بین المللی، احداث پست فوق توزیع نخلستان،دهکده سلامت و آرامش،ایجاد اکوسیستم گردشگری درمانی

 • سرمایه گذاری در حوزه زیرساخت جزیره کیش

اسکله رورو، لایروبی بندر تجاری، اسکله کانتینری، ایجاد تصفیه خانه فاضلاب، پست فوق توزیع و کابل زیر دریایی، بهسازی باند جنوبی، احداث ترمینال جدید، پایانه سوخت رسانی، توسعه ی جاده های دسترسی فرودگاهی

سرمایه گذاری در کیش

سرمایه گذاری ملک و صنعت ساختمان سازی جزیره کیش

امروزه تبلیغات گسترده ای را در زمینه فروش ملک بر روی بیلبوردهای و یا ماهواره برای سرمایه گذاری در دبی و یا ترکیه مشاهده می کنیم و این در حالی است که اکثر افراد از فرصت های سرمایه گذاری بینظیر تر و سودآورتر در جزیره کیش اطلاعاتی ندارند، ساخت و ساز در کیش هم اکنون به دو دسته انبوه سازی و ساخت خانه های چند واحدی تقسیم شده و به دلیل اینکه جزیره کیش به بازار آزاد دسترسی بیشتری دارد از مصالح بسیار با کیفیت در پروژه های استفاده شده است.

منطقه صدف: شهرک صدف به دلیل قرارگیری در قلب جزیره کیش یکی از مکان های پرطرفدار برای خرید ملک می باشد این شهرک در 6 فاز ساخته شده است که فاز 7 این منطقه مسکونی هم اکنون در دست ساخت می باشد، 

منطقه صفین: این منطقه به چند دسته تقسیم شده است که بهترین و معروفترین آن ها فاز 1،2و 3 می باشد، تمامی مناطق صفین به غیر از بخشی که بومیان در آن زندگی می کنند تازه ساز و مدرن می باشد و یکی از ویژگی های خوب این منطقه این است که می توانید منزل های نوساز را با قیمت 40% پایینتر از منطقه صدف کیش خریداری کنید، زمین در این منطقه از متری 3 میلیون شروع می شود.

مجتمع های مسکونی پراکنده: در منطقه های مختلف و پراکنده جزیره کیش منزل های مسکونی به شکل ویلایی و یا ساحلی ساخته شده است که هر کدام به نسبت اندازه های و ویژگی های خود قیمت های متفاوتی را دارا می باشند که در ارزان ترین قیمت متری 5 میلیون می باشد.

انبوه سازان کیش: پیش تر اشاره کردیم که که انبوه سازان بسیار زیادی در جزیره کیش در حال فعالیت هستند که تاکنون برج هایی مانند برج های دو قلو، سینا 1 و 2، پارسیس، بهکیش، دیپلمات، مارینا، دامون کیش ایر، طلایی، شهر آفتاب، دامون ساحلی، دنا، آینده سازان، پرشین ساحلی، کرانه ساحلی، مینا رزیدنس، برج روما، برج سایه، میکا و اطلس ساخته شده اند که به دلیل رشد روز افزون جزیره کیش قیمت برج های مسکونی کیش در حال تغییر می باشد و می توانید آن ها را از متری 8 میلیون تومان خریداری کرد.

بازار های جدید کیش: بازارهای مکان مورد علاقه گردشگران، کاسبان می باشد و از آنجا که بازار های جدید مانند کیش مال، میکامال، کارینا، سیتی سنتر کیش، لاریستا مال، دیپلمات، بهکیش، سارینا2 و ... اشاره نمود.

سرمایه گذاری

چرا سرمایه گذاری در جزیره کیش؟

 • معافیت مالیاتی 15 ساله برای دریافت کنندگان مجوز فعالیت اقتصادی
 • تضمین و حمایت قانونی سرمایه گذاران خارجی
 • عدم محدودیت در زمینه های مختلف سرمایه گذاران برای دریافت کنندگان مجوز فعالیت اقتصادی 
 • عدم محدودیت در انتقال ارز به دیگر مناطق آزاد ایران با سایر کشورها
 • معافیت از حقوق گمرکی برای واردات مواد اولیه و ماشین‌آلات صنعتی واحدهای تولیدی در کیش.
 • ثبت ساده و آسان شرکت‌ها، مؤسسات صنعتی، مؤسسات فرهنگی و مالکیت معنوی.
 • تشریفات ساده و هزینه بسیار پایین و مراحل ساده برای صادرات مجدد و ترانزیت کالا.
 • مقررات آسان برای ورود قانونی تمامی کالاها طبق جدول عوارض گمرکی.
 • امکان صادرات کالاهای تولید شده در کیش به سرزمین اصلی ایران در چارچوب نظام ارزش افزوده.
 • فروش / اجاره زمین برای ایرانیان و اجاره زمین برای غیرایرانیان.
 • شرایط و مقررات ساده کار.
 • نرخهای مصرف انرژي دراین جزیره مناسب است.
 • دانشگاهها و مراكزعلمي متعدد و معتبر وجود دارد
 • موقعيت استراتژيك و نزديكي به مناطق نفت خيز عسلويه از دیگر ویژگی های این جزیره است.
 • بندرگاه با قابليت پهلوگيري شناورها با ظرفيت 10 هزار تن ساخته شده .
 • نرخ هاي ترجيحي براي ساخت واحدهاي صنعتي Hi- Tech وجود دارد.
 • نرخهاي ترجيحي براي ساخت هتل و اماكن تفريحي وجود دارد.البته هتل هاي داراي Brand بين المللي از امتيازات بيشتري بهره مند خواهند شد.
 • برگزاری منظم نمایشگاههای ادواری در زمینه های مختلف در سطح بین المللی که امکان معرفی محصولات را با هزینه کم فراهم می کند.
 • فعاليت "بورس بين المللي اوراق بهادار" و "بورس نفت و محصولات پتروشيمي" در اینجا انجام می شود.
 • براي واردات مواد اوليه و ماشين آلات صنعتي واحدهاي توليدي معافيت از حقوق گمركي در نظر گرفته شده.
 • صدور محصولات به خارج از کشور نیز بدون پرداخت عوارض گمرکی و بندر گاهی انجام می پذیرد.
 • شركتها،موسسات صنعتي، موسسات فرهنگي و مالكيت معنوي به آسانی و با سهولت ثبت می گردد.
 • فروش/ اجاره زمين براي ايرانيان و اجاره طولانی مدت زمين براي خارجيان در این جزیره به راحتی فراهم است.

مزایای سرمایه گذاری در کیش

سرمایه گذاری در جزیره کیش خوب است؟

سرمایه گذاری در کشور ایران و به خصوص جزیره کیش اقدامی هوشمندانه جهت ارتقاء سطح اقتصادی و در نهایت پیوستن به اقتصاد برتر دنیا می باشد که در این راستا شما عزیزان می توانید سودهای بسیار زیادی را داشته باشید.

دسته ی دانستنی ها 1400/04/24 نویسنده : فائزه عین آبادی 0 نظر 891 بازدید 1 پسند

سوالات متداول درباره سرمایه گذاری در کیش (20 فرصت ویژه و سودآور) آپدیت 1400

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.