آغاز عملیات زیباسازی اماکن تفریحی و خدمات گردشگری

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد جزیره کیش برای نوروز سال 1400 به استاندارد سازی خدمات گردشگری و زیبا سازی و بهسازی اماکن تفریحی جزیره کیش تاکید کردند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کیش، غلامحسین مظفری گفت: باید تلاش کرد تا خدمات گردشگری جزیره به استانداردهای بین المللی برسد و بر ضرورت بهسازی برخی از امکان تفریحی در سواحل مختلف جزیره کیش تاکید کردند.

ایشان گفت: سازمان های شرکت عمران، شرکت آب و خدمات و موسسه تفریحات سالم کیش که زیباسازی فضای شهری و همچنین نظارت بر عملکرد کلوپ های دریایی بر عهده ی آنها می باشد،  باید برنامه ریزی و سرعت عمل لازم را برای بهینه سازی فضای تفریحی سواحل و ارائه خدمات ایمن و استاندارد به مسافران و گردشگران داشته باشند.

آقای مظفری

آقای مظفری همچنین افزود؛ کیوسک های قابل حمل با طراحی زیبا، هماهنگ و یکسان در نوار ساحلی با هدف حفظ زیبایی بصری و نظارت بر چگونگی خدمات گردشگری ایجاد شده است و همچنین این کیوسک ها در اختیار عکاسان با دارا بودن مجوز فعالیت قرار می گیرد.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به وضعیت زیبا سازی سواحل در بخش شرقی جزیره گفت: فضای مطلوب و مناسبی در شرق و جنوب شرق جزیره کیش برای تماشای طلوع خورشید با توجه به اقدامات عمرانی و توسعه ای فراهم شده است که چهره مطلوب و ایده آل آن را تا پایان سال و با تکمیل طرح های عمرانی مشاهده خواهید کرد.

ایشان به اهمیت و ضرورت بهسازی سواحل غربی و پارک کشتی یونانی با توسعه فضای سبز، استفاده از لباس هماهنگ برای کارکنان و زیباسازی کافی شاپ اشاره کردند و بیان داشتند؛ بدنه هواپیمایی که در پارک کشتی یونانی جامانده است یا باید بهسازی و رنگ آمیزی شود و یا برای بهسازی و بهره برداری در اختیار بخش خصوصی قرار گیرد.

غلامحسین مظفری مدیر عامل منطقه آزاد کیش  بر بهسازی ایستگاه های دوچرخه سواری، ارائه دوچرخه ایمن و سالم به مسافران و گردشگران، لباس یکدست و هماهنگ کارکنان، روند ارائه موتور شارژی به علاقمندان و نظارت کامل بر آن، در راستای افزایش رضایت کیشوندان و مسافران زیباسازی پلاژ آقایان و ایجاد بازارچه برای دست سازه ها و صنایع دستی بانوان هنرمند تاکید داشتند.

وی برای میزبانی شایسته و هماهنگی بین بخشی و ارتقا خدمات میزبانی مسافران و گردشگران در جشن پیروزی انقلاب اسلامی و تعطیلات نوروزی 1400 اشاره کرد و گفت: تمایل سرمایه داران در حوزه گردشگری جزیره کیش و احداث مجموعه های اقامتی، پذیرایی و ... باعث می شود، بهترین و مطلوب ترین خدمات با توجه به سلیقه و توان مالی در اختیار مسافران وگردشگران قرار گیرد و بتوانند از تفریحات و امکانات گردشگری در جزیره نهایت لذت را ببرند.

آقای مظفری اضافه کرد که بسته های سرمایه گذاری باید سودآوری سرمایه گذاران را در نظر بگیرد و اولویت  با ایجاد اماکن پذیرایی با معماری خاص و زیبا با محوریت تمدن و تقویت بوم گردی است.

سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش تاکید کرد که ایجاد هماهنگی و تعامل بین بخش های مختلف نظارتی موجب تجمیع فرایند ها و در نهایت ارائه خدمات مطلوب تر در حوزه های مختلف به مسافران و گردشگران می شود و در این راستا به اجرای طرح پلاک گذاری موتورهای شارژی با هدف نظارت بیشتر بر این جاذبه گردشگری در نوار ساحلی اشاره داشتند.

جلسه آقای مظفری

ایشان به مسابقه بزرگ عکاسی در خصوص برنامه های فرهنگی با هدف معرفی جذابیت های جزیره کیش که با استقبال گسترده روبر شده است اشاره داشتند که این مسابقه، امکان ارائه خاطرات زیبای مسافران و گردشگران را از سفر به جزیره کیش فراهم کرد.

علی مقدس زاده معاون بخش عمرانی و امور زیربنایی جزیره کیش همچنین از اضافه شدن اعتبار طرح های عمرانی در جزیره کیش خبر داد، ایشان اعلام کردند از ابتدای سال 99 تا پایان مهرماه 23 درصد اعتبار به بخش عمرانی تعلق گرفته است، اما در سه ماه اخیر حدود 22 درصد در این بخش جذب شده که با 7 ماه اول سال برابر است.

آقای مقدس زاده همچنین با ابراز امیدواری بیان کردند که این جذب اعتبار در دو ماه پایانی سال با برنامه ریزی مناسب و زیرساخت ها سرعت رشد بیشتری خواهد داشت. 
 

دسته ی اخبار کیش 1399/11/12 نویسنده : میترا امیری 0 نظر 1553 بازدید 0 پسند

سوالات متداول درباره آغاز عملیات زیباسازی اماکن تفریحی و خدمات گردشگری

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.