logo

مصاحبه مجازی دکتری تخصصی دانشگاه آزاد واحد بین الملل کیش آغاز شد!

از امروز 31 خردادماه مصاحبه مجازی آزمون دکتری تخصصی و دوره بدون آزمون استعدادهای درخشان و داوطلبان آزمون اختصاصی واحد بین الملل کیش شروع شد و تا 17 تیرماه ادامه خواهد داشت.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کیش، روابط عمومی دانشگاه کیش اعلام کرد: داوطلبانی که در تاریخ مشخص شده اقدام به ثبت نام به منظور شرکت در جلسه مصاحبه کرده اند، به منظور اطلاع از نحوه ورود به جلسه مصاحبه مجازی، تاریخ و زمان آن به پایگاه اینترنتی مرکز سنجش، و پذیرش به نشانی azmoon.iau.ac.ir مراجعه نمایند.

مصاحبه مجازی دکتری تخصصی دانشگاه پردیس بین الملل

داوطلبان آزمون اختصاصی واحدهای بین الملل ارس، کیش و امارت نیز جهت دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه لازم است به سایت ذکر شده مراجعه و در تاریخ و زمان مشخص شده در جلسه مجازی حضور یابند.


داوطلبان لازم است از طریق سامانه فوق نرم افزارهای مورد نیاز برای شرکت در مصاحبه مجازی را نصب کنند، همچنین از طریق همین سامانه راهنمای چگونگی شرکت در جلسه مصاحبه قابل دریافت خواهد بود.
در برگه ی ورود به جلسه مصاحبه مجازی داوطلبان تاریخ و زمان مصاحبه مجازی نوشته شده است و لازم است که داوطلبان حداقل نیم ساعت قبل از شروع مصاحبه با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه شوند.

دسته ی اخبار کیش 1400/04/01 میترا امیری 0 نظر 1746 بازدید 2 پسند

سوالات متداول درباره مصاحبه مجازی دکتری تخصصی دانشگاه آزاد واحد بین الملل کیش آغاز شد!

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.