خدمات CIP هتل چیست؟

کلمه CIP از جمله Commercial important person مخفف شده است و ارائه خدمات برای افراد با جایگاه اجتماعی خاص می باشد، در واقع به خدمات ویژه و منحصر به فرد هتل گفته می شود و از این اصطلاح زمانی استفاده می شود که مدیریت هتل خدمات ویژه ی را برای مسافران در زمان رزرو هتل ارائه می دهد تا در صورت تمایل با پرداخت هزینه ی بیشتر از آن استفاده کنند.

خدمات cip

چه کسانی می توانند از خدمات CIP استفاده کنند؟

خدمات CIP خدماتی است که برای افراد سرشناس ارائه می شود، همچون رئیس و سرپرست تیم های مختلف ورزشی، رئیس و مدیر کارخانه ها، سرمایه داران و تاجران بزرگ و ....
برای استفاده از خدمات CIP باید هزینه پرداخت شود و تمام افرادی که بتوانند هزینه لازم را پرداخت کنند و تمایل به استفاده از این خدمات داشته باشند می توانند از خدمات CIP استفاده کنند.

خدمات CIP هتل

این خدمات شامل امکانات رفاهی ویژه و ایده آل می باشد که سبب آرامش و استراحت بیشتر مسافران می شود و شامل:

 • ترانسفر فرودگاهی با تشریفات ویژه و خودرو لوکس

زمانی که به فرودگاه مقصد می رسید و خسته هستند غالبا تمایل دارید که یک نفر باشد که شما را در کمترین زمان و بدون سردرگمی به مقصد برساند و در آنجا کارهای پذیرش شما را انجام دهد تا بتوانید در اتاق تان استراحت کنید.
یک ربع قبل از فرود پرواز شما راننده ترانسفر با خودروی بسیار لوکس و مدرن بعد از عبور از گیت های اختصاصی شما را از فرودگاه به هتل می رساند.

خدمات cip

 • حمل و نقل و جابجایی چمدان و وسایل

خدمات CIP روی حمل و نقل و جابجایی وسایل و چمدان های مهمانان نیز متمرکز می باشد و یکی از موارد استفاده از خدمات CIP حمل و نقل چمدان ها و وسایل همراهانتان می باشد. اگر شما در زمان رزرو هتل خدمات CIP را اضافه کرده اید، نباید نگران کارهای کوچک همچون جابه جایی وسایل تان باشید زیرا در زمان پیاده شدن از پله های هواپیما چمدان شما را تحویل  میگیرند و  همچنین خدمه هتل برای شما این کار را تا درب اتاقتان انجام می دهند.

 • خدمات CIP در اتاق هتل

افرادی که خدمات ویژه ی CIP را رزرو می کنند بعد از آورده شدن تشریفاتی به هتل و انجام کارهای پذیرش شان وارد اتاق دلخواهی که رزرو کرده اند می شوند در این اتاق ها یک کارت خیر مقدم و دسته گل برای خوش آمد گویی و احترام ویژه به مسافران وجود دارد و همچنین انواع میوه در اتاق مهمانان CIP وجود دارد.

خدمات cip

 • خدمات ویژه CIP 

این خدمات محدود به انتقال شما به هتل و جابه جایی وسایلتان نمی شود بلکه شامل خدمات ویژه ی دیگری مانند موارد زیر می شود:

 1. پذیرایی از مهمانان در بدو ورود
 2. راهنمایی مسافران در زمان ورود به فرودگاه و هتل
 3. اقامت در بهترین سوئیت ها تا زمان انجام شدن پذیرش و تحویل اتاق
 4. پذیرایی از مهمانان در سالن پذیرایی مجلل و شیک
 5. کافی شاپ شیک
 6. استفاده رایگان از اینترنت
 7. ارائه خدمات بانکی در جایگاه اختصاصی
 8. سالن کنفرانس

خدمات cip

تفاوت خدمات CIP با خدمات VIP

این دو در خدماتی که به افراد ارائه می دهند یکسان هستند و تفاوت اصلی آن در این است که خدمات VIP برای افراد سیاسی که آن را رزرو می کنند تامین امنیت به همراه دارد که این امنیت با دوربین های نظارتی، محافظان شخصی و جایگاه اختصاصی انجام می گیرد.
تفاوت دیگر این دو در پرداخت هزینه می باشد زیرا در استفاده از خدمات CIP خود شخص باید هزینه را پرداخت کند اما در خدمات VIP پرداخت هزینه به عهده ارگان یا نهاد می باشد.


خواندن این محتواها پیشنهاد می‌شود:

دسته ی گردشگری 1400/02/26 نویسنده : میترا امیری 0 نظر 3149 بازدید 3 پسند

سوالات متداول درباره خدمات CIP هتل چیست؟

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.