خانه معلم کیش : نحوه رزرو و اقامت

جزیره زیبا و رویایی کیش همواره مورد توجه مسافران و گردشگران از شهرهای مختلف ایران و کشورهای دیگر است و اقشار مختلف جامعه برای تفریح، آرامش، خرید و ... به کیش سفر می کنند. در اکثر شهرهای کشور مکان های اقامتی برای فرهنگیان تحت عنوان خانه معلم احداث شده است اما در جزیره کیش فضایی تحت عنوان خانه معلم که در تملک آموزش و پرورش باشد نداشته است.
در حال حاضر طی قراردادی که بین اداره آموزش و پرورش و بخش خصوصی (هتل ها) منعقد شده است، شرایط رفاهی برای فرهنگیان عزیز و کاهش هزینه های آنان و همچنین به خاطر آرامش بیشترشان مکانی برای اقامت فرهنگیان محترم با قیمتی مناسب و متعارف وجود دارد.

خانه معلم کیش

هتلی که برای اقامت و اسکان فرهنگیان در سفر به جزیره کیش در نظر گرفته شده است، مربوط به بخش خصوصی می باشد، به همین دلیل از قوانین بخش خصوصی پیروی می کند و سازمان منطقه آزاد بر آن نظارت دارد.
در مفاد این قرارداد منعقد شده است که این هتل در اواخر اسفند ماه و تعطیلات نوروزی یعنی از 25 اسفندماه هر سال تا 15 فروردین در اختیار اداره آموزش و پرورش نمی باشد و این هتل از 15 فروردین هر سال طبق قرارداد در اختیار آموزش و پرورش جهت ارائه خدمات به فرهنگیان محترم قرار می گیرد.

خانه معلم کیش

همانطور که اشاره شد در ایام تعطیلات نوروزی که رونق گردشگری در جزیره کیش زیاد است،مکانی تحت عنوان خانه معلم که به فرهنگیان خدمات ارائه دهد وجود ندارد، اگر تمایل به سفر به جزیره کیش دارید می توانید از طریق سایت کیش میزبان تور دلخواه خود را رزرو نمایید و لحظه هایی خاطره انگیز برای خود و عزیزانتان در سفری بدون دغدغه به ارمغان بیاورید.

چگونه خانه معلم کیش را رزرو کنیم ؟

رزرو خانه معلم با مراجعه به وب سایت آن به نشانی اینترنتی eskan.medue.ir امکان پذیر می باشد، این وب سایت در روز 5 هر ماه ساعت 8 صبح فعال می شود.
بعد از انتخاب زمان و اتاق خود باید از طریق درگاه اینترنی مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایید و پس از دریافت کد رهگیری و شناسه پرداخت درخواست شما ثبت خواهد شد، به این نکته توجه داشته باشید که حداقل رزرو 2 تا 3 شب می باشد و چنانچه کمتر از آن اقامت داشته باشید مبلغی قابل استرداد نمی باشد.

خانه معلم کیش

قوانین خانه معلم کیش

محل اسکان فرهنگیان کیش مانند سایر مکان های اقامتی شرایط ویژه خود را دارد که به مهم ترین آنها اشاره میکنیم:

  1. پذیرش با کارت شناسایی آموزش و پرورش و شناسنامه تمام همراهان انجام می شود، فرهنگیان تنها با همسر، فرزند و پدر و مادر خود می توانند از اتاق استفاده کنند.
  2. این هتل از پذیرش افراد مجرد معذور است.
  3. زمان تخلیه اتاق ها ساعت 13 و زمان تحویل اتاق  ساعت 15 می باشد.
  4. نگهبانی این مکان از ساعت 12 تا 6 صبح بسته می باشد.
  5. خانواده فرهنگیان همزمان تنها مجاز به رزرو یک اتاق می باشند.

خانه معلم کیش

قوانین کنسلی رزرو خانه معلم کیش

چنانچه به دلایل مختلف از سفر منصرف شده اید و نمی توانید در زمان مورد نظر به کیش سفر کنید می توانید رزرو خود را کنسل کنید اما با توجه به زمان کنسلی مبلغی از هزینه ی شما کسر می شود که به صورت زیر می باشد:

  • یک هفته قبل از زمان رزرو، 15درصد
  • سه روز قبل از زمان رزرو، 20 درصد
  • قبل از ساعت 12 همان روز، 50 درصد

اطلاعات خانه معلم کیش

آدرس خانه معلم کیش: جزیره کیش، روبروی پارس خلیج،خیابان شهریار، خیابان اقبال
شماره تماس خانه معلم کیش: 07644468301

دسته ی معرفی اماکن کیش 1400/04/26 نویسنده : میترا امیری 0 نظر 3042 بازدید 34 پسند

سوالات متداول درباره خانه معلم کیش : نحوه رزرو و اقامت

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.