حذف قبوض کاغذی آب و برق کیش و دریافت اینترنتی

حذف قبوض کاغذی آب و برق با پوشش مناطق بیشتر در کیش ( آپدیت شده در 1400/04/05 )


مسئول روابط عمومی آب و برق کیش با اشاره به حذف قبوض کاغذی در کیش اعلام کرد: برای دسترسی مشترکان به خدمات اینترنتی پرداخت قبوض، شش منطقه دیگر تحت پوشش سایت این شرکت قرار گرفتند.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کیش، نایب الصدری بیان کرد: مشترکان در مناطق نوبنیاد 1 تا 3 و فازهای یک تا سه برای مشاهده دوره جدید قبوض آب و برق خود می توانند به سایت شرکت قبوض مراجع کنند و برای پرداخت و تسویه آن با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت از طریق دستگاه های خودپرداز بانکی اقدام نمایند.

سامانه اینترنتی قبوض آب و برق کیش

ایشان افزود: در راستای حفظ محیط زیست و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا شرکت آب و برق کیش از ابتدای سال به حذف قبوض کاغذی آب و برق اقدام نموده است.
مسئول روابط عمومی شرکت آب و برق کیش گفت: جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی و جلوگیری از ویروس کرونا مشترکان از مراجعه حضوری خودداری نمایند.


وی افزود: مشترکانی که نتوانسته اند در سایت ثبت نام کنند با استفاده از فیلم "آموزش ویدیوئی" موجود بر روی سایت اقدام به ثبت قبوض و شماره تلفن خود نمایند.
نایب الصدری گفت: سایت روابط عمومی شرکت آب و برق کیش به نشانی اینترنتی  kwpco.ir و شماره تلفن های 3 و 44424880 روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، جهت پاسخگویی به مشترکان جزیره کیش آماده می باشد.


روابط عمومی شرکت آب و برق جزیره کیش خبر حذف قبوض کاغذی و فراهم شدن امکان دریافت اینترنتی قبوض بر روی سایت این شرکت را اعلام کرد.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز کیش در اطلاعیه شرکت آب و برق کیش اعلام شده است که از ابتدای امسال و حذف قبوض کاغذی آب و برق، دریافت  قبوض آب و برق منطقه نوبنیاد 3 بر روی سایت شرکت آب و برق کیش امکان پذیر می باشد.

دریافت اینترنتی قبوض
مشترکان از طریق مراجعه به سایت می توانند قبوض را مشاهده و از طریق شناسه قبض و شناسه پرداخت نسبت به پرداخت قبوض خود اقدام کنند.
همچنین قبوض مشترکان مناطق نوبنیاد 1 و 2 تا پایان هفته از طریق سامانه شرکت آب و برق کیش قابل دریافت می باشد.
بر اساس اطلاعیه شرکت آب و برق در هفته آینده مشترکان سایر مناطق نیز می توانند قبوض خود را از طریق مراجعه به سایت شرکت آب و برق مشاهده و اقدام به پرداخت آن نمایند.


شرکت آب و برق کیش به دلیل وضعیت قرمز جزیره کیش و شیوع ویروس کرونا از مشترکان آب و برق درخواست کرد تا از مراجعه حضوری خودداری کنند.


اطلاعات شرکت آب و برق کیش برای خدمات غیر حضوری:
شماره تماس  شرکت آب و برق کیش: 3-44424880-076
آدرس سایت شرکت آب و برق کیش: kwpco.ir

دسته ی اخبار کیش 1400/01/23 نویسنده : میترا امیری 0 نظر 2011 بازدید 0 پسند

سوالات متداول درباره حذف قبوض کاغذی آب و برق کیش و دریافت اینترنتی

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.