تلاش برای ارزان کردن سفر به جزیره کیش

سرپرست منطقه آزاد کیش با توجه به درخواست رئیس جمهور برای واگذاری بخش از شرکت هواپیمایی کیش به ساکنان جزیره از تلاش برای ارزان کردن سفر به جزیره کیش خبر داد.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کیش، جعفر آهنگران با اشاره به برنامه های آینده کیش در سال 1400 بیان کرد: دو برنامه برای سال جاری در نظر گرفته شده است و نام گذاری امسال با نام تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها، اراده سازمان را برای رسیدن به اهداف تقویت می کند.

ایشان افزود: یکی از این برنامه ها شامل طرح درون سازمانی است و باید با نگاهی تازه به بدنه سازمان برای شادابی بیشتر و پویا سازی آن تجدید نظرهای جدی صورت گیرد.

اهنگرانی

سرپرست منطقه آزاد کیش اضافه کرد: طرح دوم برون سازمانی است و شامل دو یا سه برنامه از جمله در دستور کار قرار گرفتن ارزان شدن سفر به کیش می باشد تا سفر به این جزیره فقط در انحصار گروهی خاص نباشد.
آهنگرانی تصریح کرد: در اجرا ماموریت رونق جزیره کیش باید ابزار آن را نیز در اختیار داشت که یکی از این ابزارها در اختیار داشتن سازمان هواپیمایی کیش می باشد.


ایشان همچنین اضافه کرد: باید مجدد از دولت، رئیس جمهور و وزیر اقتصاد در خواست شود تا کیش ایر به کیش بازگردانده شود و قسمتی از آن در اختیار ساکنان جزیره قرار گیرد، همچنین سازمان منطقه آزاد با تامین و اختصاص اعتبار به نوسازی ناوگان هوایی کیش بپردازد و گامی برای ارزان شدن سفر به جزیره کیش بردارد.

کیش ایر
سرپرست منطقه آزاد با تاکید بر مسئله آب و برق کیش گفت: باید با در نظر گرفتن افقی دورتر در آینده برای حل مشکلات موجود در این زمینه نیز تلاش کرد.
آهنگرانی عنوان کرد که توسعه و گسترش پایانه فرودگاه بین المللی کیش آرزوی دیرینه ساکنان جزیره است، وی افزود: یکی از ماموریت های ما بهره برداری این پایانه می باشد و تلاش میکنیم محقق شدن این امر را به طور جدی پیگیری کنیم.
ایشان اضافه کرد: از دیگر برنامه هایی که در دستور کار سازمان قرار گرفته است توسعه بندر و لایه روبی  آن می باشد..

دسته ی اخبار کیش 1400/01/07 نویسنده : میترا امیری 0 نظر 1830 بازدید 0 پسند

سوالات متداول درباره تلاش برای ارزان کردن سفر به جزیره کیش

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.