تعاملات بانکی برای حمایت از صنایع تولیدی کیش افزایش یافت!

شناور جدید کیش

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش جناب آقای آهنگران از شرکت سازنده شناورهای پیشرفته گردشگری و قایق های تفریحی بازدید کرد و در همین راستا با برخی از مشکلات صنعتگران و تولیدکنندگان بخش خصوصی آشنا شد.

ایشان در همین راستا گفت: تجربه موفق کیش در سال های اخیر در خصوص استفاده از ابزارهای مالی جدید سبب شد تا بسیاری از طرح های عمرانی این منطقه فعال شود بنابراین سازمان هایی مانند اوراق منفعت، مشارکت، خرید و ایجاد صندوق زمین و ساختمان ساز و کارهایی است که برای سازمان منطقه آزاد کیش امکان تامین منابع مالی طرح های توسعه ای و عمرانی را فراهم کرده است.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش کمک کردن به طرح های توسعه اقتصادی را یکی از برنامه های محوری سازمان منطقه آزاد کیش برشمرد و گفت: طرح های اقتصادی منطبق با محیط زیست جایگاه ویژه ای دارند و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

ساخت شناور تفریحی جدید کیش چه زمانی به پایان می رسد؟

مدیر عامل شرکت سازنده شناورهای پیشرفته گردشگری و قایق های تفریحی با بیان اینکه این شرکت در سال های گذشته 22 فروند شناور زیر 20 متر، 18 فروند شناور کف شیشه ای و پنج فروند شناور بالای 20 متر تولید کرده است افزود: ساخت شناور تفریحی جدید تا دو ماه آینده به پایان می رسد و در بخش خصوصی برای ارائه خدمات گردشگری به بهره برداری خواهد رسید.
 

دسته ی اخبار کیش 1400/02/02 نویسنده : فائزه عین آبادی 0 نظر 1874 بازدید 0 پسند

سوالات متداول درباره تعاملات بانکی برای حمایت از صنایع تولیدی کیش افزایش یافت!

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.