بیوگرافی علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی خواننده خوش سیما و خوش برخورد کشور تاریخ 1364/7/7 شهر تهران و در خانواده ای 4 نفره متولد شد. شاید برایتان جالب باشد که نام خانوادگی این خواننده مفهوم خاصی دارد، طلیس از خانواده اطلس که زنبیل یا کنف در زبان ترکی معنی می دهد، اما لازم به ذکر است که ایشان ترک نیست. این خواننده 35 ساله فوق دیپلم عمران و لیسانس موسیقی در گرایش سازهای جهانی را دارد، اگرچه که ساز تخصصی وی پیانو است اما در نواختن گیتار نیز مهارت بسیار حیرت انگیزی دارد.

علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی چگونه خواننده شد؟

اگر چه که علیرضا طلیسچی در ابتدا ویدیوی آهنگ های خود را برای شبکه های ماهواره ارسال کرد اما پس از مدتی تصمیم گرفت که راه مجاز را پیش بگیرد و مطابق با قوانین کشور عزیزمان ایران جلو رود. ایشان در بهمن ماه سال 1384 با همکاری یکی از دوستان صمیمی خود به نام حمیدرضا به صورت گروه دو نفره فعالیت خود را آغاز کرد.

علیرضا طلیسچی

رابطه علیرضا طلیسچی با خانواده اش چگونه است؟

اگر چه که برخی از افراد تصور میکنند خواننده ها و یا موسیقی دانان مشهور، از ابتدا در خانواده های اهل هنر بوده اند اما این تصور در مورد علیرضا طلیسچی کاملا غلط است، زیرا اعضای خانواده علیرضا طلیسچی علاوه بر اینکه هیچکدام اهل هنر نبوده اند، مشوق او نیز نبوده و حتی کارهای او را جدی نمی گرفتند اما در نهایت توانست با تلاش های بسیار، صدای خود را به گوش مردم برساند، علیرضا طلیسچی هم اکنون با خانواده خود رابطه بسیار گرم و صمیمی دارد، پدر او در شغل معاملات املاک در حال فعالیت است، همچنین برادر وی « عرفان » در رشته عکاسی مهارت خاصی دارد و اکثر کارهای عکاسی و فیلمبرداری برادرش را به عهده دارد.

تیپ علیرضا طلیسچی

چرا آهنگ های علیرضا طلیسچی غمگین است؟

از آنجا که اکثر آهنگ های این خواننده جوان غمگین است این تصور را در میان مردم به وجود می آورد که علیرضا طلیسچی شکست عشقی خورده، اما به گفته وی آهنگ های دیسلاو و یا شکست عشقی در میان مردم بازخورد بهتری دارد به همین دلیل این سبک را بیشتر اجرا میکند و خود او نیز تاکنون شکست عشقی نخورده و لازم به ذکر است که ایشان تاکنون ازدواج نکرده است.

علیرضا طلیسچی

آهنگ های معروف علیرضا طلیسچی

با کمال تعجب تمامی آهنگ های علیرضا طلیسچی در میان مردم از محبوبیت زیادی برخوردار است اما در این میان آهنگ هایی همچون دلت اومد، خیر پیش، ای دل غافل، مادر، بام نبود کسی، رفتی ، سختگیر، زندگی جونم، و دیوونه دوست داشتنی بازخورد بسیار خوبی داشته است.

عرفان و علیرضا طلیسچی به همراه مادرش

قد و وزن علیرضا طلیسچی

قد این خواننده محبوب 172 سانتی متر است که در گذشته اضافه وزن بسیار شدید داشته است، اما هم اکنون علاوه بر کاهش وزن به تمرینات بدنسازی خود بسیار پایبند می باشد.

عکس زیبای طلیسچی

استایل علیرضا طلیسچی

اگرچه که صدای خواننده بیشتر از ظاهرش اهمیت دارد اما خوب طبیعتا سبک لباس پوشیدن و استایل در محبوبیت هر چه بهتر نزد مردم بی تاثیر نیست، بدین منظور علیرضا طلیسچی استایل ویژه و خاصی را برای خود انتخاب کرده است که چه در تیپ های اسپرت و چه در تیپ های رسمی به عنوان خواننده مرتب و شیک پوش شناخته شده است حتی مدل موی او بسیار امروزی است که با فرم صورتش بسیار هم خوانی دارد.

علیرضا طلیسچی

کنسرت علیرضا طلیسچی در کیش

علیرضا طلیسچی خواننده ای بسیار فعال است که کنسرت های زیادی را در شهرهای مختلف اجرا میکند که به دلیل استقبال بی نظیر مردم بلیط های کنسرت وی به سرعت فروش می رود، اما می توانید از طریق سایت کیش میزبان سریعا از زمان دقیق این کنسرت ها مطلع شوید.

دسته ی بیوگرافی خواننده ها و کمدین ها 1399/11/11 نویسنده : فائزه عین آبادی 0 نظر 10067 بازدید 26 پسند

سوالات متداول درباره بیوگرافی علیرضا طلیسچی

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.