اکبر اقبالی : جدیدترین کلیپ ها طنز اکبر اقبالی بدون سانسور

برگزاری جنگ ستارگان در کیش(آپدیت شده در تاریخ 1399/11/25)

تاریخ اجراساعت
شنبه 25 بهمن20:00
شنبه 25بهمن23:59
دوشنبه 27 بهمن20:00
دوشنبه 27 بهمن23:59
سه شنبه 28 بهمن20:00
سه شنبه 28 بهمن23:59
چهارشنبه 29 بهمن20:00
چهارشنبه 29 بهمن23:59
پنج شنبه 30 بهمن20:00
پنج شنبه 30 بهمن23:59

قیمت بلیت جنگ ستارگان کیش چقدر است؟

 هنردوستان عزیز می توانند جایگاه های معمولی را با قیمت 1,550,000 ریال و جایگاه های وی آی پی با قیمت 1,950,000 ریال خریداری نمایند.


برگزاری جنگ ستارگان در کیش(آپدیت شده در تاریخ 1399/11/9)

جنگ ستارگان با حضور اکبر اقبالی در کشتی ایرانی کیش برگزار میشود، تاریخ برگزاری این جنگ ها در این زمان ها تمدید شد:

تاریخ اجراساعت
پنجشنبه 9 بهمن20:00
پنجشنبه 9 بهمن23:59
جمعه 10 بهمن20:00
جمعه 10 بهمن23:59
شنبه 11 بهمن20:00
شنبه 11 بهمن23:59
یکشنبه 12 بهمن20:00
یکشنبه 12 بهمن23:59
دوشنبه 13 بهمن20:00
دوشنبه 13 بهمن23:59
سه شنبه 14 بهمن20:00
سه شنبه 14 بهمن23:59
چهارشنبه 15 بهمن20:00
چهارشنبه 15 بهمن23:59

قوانین حضور در جنگ ستارگان

  • تمامی مهمانان موظف هستند که از دستکش و ماسک برای شرکت در جنگ استفاده کنند.
  • پذیرش مهمانان 1 ساعت قبل از برنامه آغاز می شود و به ترتیب حضور شماره صندلی داده میشود.
  • قیمت بلیت 155 هزار تومان برای صندلی های معمولی و 195 هزار تومان برای صندلی های وی آی پی میباشد.
  • همراه داشتن بلیط برای شرکت در جنگ الزامی است.
  • کودکان زیر 4 سال برای شرکت در جنگ نیازی به تهییه بلیط ندارند.
  • ورود کالسکه به داخل سالن کشتی ایرانی ممنوع می باشد.

جنگ ستارگان رنگارنگ کیش


جنگ ستارگان رنگارنگ کیش با هنرمندی اکبراقبالی برگزار میشود(آپدیت شده در تاریخ 99/10/22 )

جنگ خنده ستارگان رنگارنگ کیش در سالن کشتی ایرانی از دوشنبه تاریخ 22 دی ماه 99 تا پنجشنبه 25 دی ماه به مدت 4 شب در دو سانس، ساعت 20 و ساعت 23:59 اجرا می شود و قابل رزرو می باشد.

جنگ ستارگان رنگارنگ

نکات مهم برای حضور در جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ

  • رعایت پروتکل های بهداشتی و همراه داشتن ماسک و دستکش در ورود به سالن الزامی می باشد.
  • به ترتیب اولویت حضور به شما صندلی اختصاص داده می شود.
  • تهیه بلیط برای افراد بالای 4 سال الزامی می باشد.
  • قیمت بلیط برای صندلی های وی آی پی ( ردیف 1 تا 6 ) 195 هزار تومان و برای صندلی های معمولی ( ردیف 7 تا 22 ) 155 هزار تومان می باشد.

اکبر اقبالی کمدین و طنزپرداز ترک ایرانی و اهل آذربایجان می باشد. این هنرمند متولد سال 1358 و دارای مدرک دکتری افتخاری طنز و استندآپ کمدی است که سال هاست به همراه نیما ساحلی زوج هنری در بخش برنامه‌های کمدی فعالیت می کنند و در شهر های مختلف به اجرا می پردازد. این کمدین معروف سال‌های بسیاری از عمر خود را صرف خنداندن مردم کرده است، بدون شک او یکی از بهترین‌ها در حرفه‌ی خود می باشد که به سختی می توان از اجراهای اکبر اقبالی عیبی گرفت، اکثر اجراهای او در جزیره زیبای کیش می باشد.

اکبر اقبالی

اکبر اقبالی به اکثر شهرها سفر کرده و نمایش خود را به اجرا در می آورد. این هنرمند پیش تر در جنگ شبانه پازل شو فعالیت داشت این جنگ نیز بین مردم محبوبیت زیادی داشت و پس از گذشت هشت سال کمدین‌های زیادی را در گروه اجراهای خود قرار داده بود که اکبر اقبالی هم اجراهای بسیار خوبی در این نمایش داشته است. اکبر اقبالی هم‌اکنون ستاره اصلی جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ می باشد.

اکبر اقبالی

جنگ ستارگان رنگارنگ اکبر اقبالی

هر فردی هنگام سفر به جزیره زیبا کیش و در حین گذراندن تعطیلات، به جنگ های شبانه متنوع کیش برخورد کرده که تاکنون طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. یکی از نمایش‌های بینظیر و معروف که دارای اجراهای حرفه ای و سرگرم کننده می باشد جنگ ستارگان رنگارنگ است.
جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ کیش که یکی از بهترین و مشهورترین جنگ های شبانه در جزیره کیش است به جنگ اکبر اقبالی نیز معروف می باشد و علاوه بر جزیره کیش در شهرهای دیگر مانند تهران، مشهد، شیراز و ... نیز برنامه های طنز و کمدی اجرا می کند. فعالیت او در فضای مجازی سبب شد تا فیلم‌ها و عکس‌های او در فیس بوک، اینستاگرام و ... دیده شود و یکی از معروف ترین‌ها در زمینه‌ی کمدین شود. اکبر اقبالی در حال حاضر تهیه کننده و هنرمند جنگ ستارگان رنگارنگ است و در شهر‌های مختلفی به اجرا می پردازد. 


اکبر اقبالی و نیما ساحلی

اکبر اقبالی برای تشکیل گروهی برای خود به دنبال یک زوج هنری می گشت که بعد از مدتی توانست زوج هنری خود را پیدا کند، وی توانست به همراه نیما ساحلی گروه ستارگان رنگارنگ کیش را تشکیل دهد که این گروه بعد از گذشت زمان توانست جایگاه خوبی برای خود پیدا کند و یکی از محبوب ترین جنگ‌های شبانه در کیش شود. نیما ساحلی و تمامی عوامل این جنگ با تجربه ای که دارند جزو محبوب ترین‌ها در زمینه ی استند آپ کمدی می باشند و توانسته اند مردم را شاد کنند و خنده را بر روی لب های آن‌ها بیاورند. 

اکبر اقبالی و سحر قریشی

هنرمندان جنگ ستارگان رنگارنگ کیش

از هنرمندانی که در این جنگ ایفای نقش دارند میتوانیم به  اکبر اقبالی، نیما ساحلی(مجری برنامه)،حسین حیدری( سلطان صداسازی و تقلید صدا) و امیر عبدالله( سفید پوش جزیره کیش) اشاره کرد.
نیما ساحلی مجری توانمند شومن این جنگ است که بسیار فرد شوخ طبع و مسلط میباشد و هرگز اجازه خستگی و کسل شدن را به تماشاگران نمیدهد.
امیرعبداالله اصالتا آبادانی است ولی در کویت متولد شده است و تا سن 34 سالگی در کویت زندگی میکرد و در دهه 50 سن خود به سر میبرد وی سالهاست خوانندگی میکند و چاشنی خوانندگی اش هم عشق است. اولین آلبوم خود را به زبان عربی در سال 1981 منتشر کرد.

اکبر اقبالی در پارک

معرفی آیتم‌های جنگ ستارگان رنگارنگ کیش

 جنگ ستارگان رنگارنگ آیتم‌های بسیار زیادی برای تفریح و سرگرمی دارد که در ادامه ایتم های این جنگ را به شما معرفی خواهیم کرد:

آیتم نمایش طنز اکبر اقبالی جنگ ستارگان

نمایش طنز اکبر اقبالی که با اجرای یک برنامه شاد و بسیار فان تماشاگران را به خنده وا داشته و آن ها را شاد میکنند. البته اکبر اقبالی تقریبا در تمام قسمت های برنامه فعالیت می کند و لحظات سرشار از خنده و شادی را برای گردشگران به وجود آورده است.

آیتم حرکت آکروباتیک اکبر اقبالی جنگ ستارگان

قسمت دیگر جنگ ستارگان بخش حرکات آکروباتیک است که بسیار مهیج و سرگرم کننده می باشد حرکات های آکروباتیک در این جنگ شبانه، توسط افراد حرفه ای انجام می شود که با ایمنی بسیار کامل برای مردم به اجرا در می آید.

آیتم بیت باکس جنگ ستارگان

از دیگر قسمت‌های جنگ ستارگان بخش بیت باکس است که تماشایی و دیدنی است

آیتم بلک لایت شو جنگ ستارگان 

یکی از برنامه‌های جالب و بینظیر جنگ ستارگان بخش بلک لایت شو است که در تاریکی مطلق انجام می شود در این قسمت بازیگران با پوشیدن لباس‌های براق در تاریکی نمایش زیبایی را اجرا می کنند. 

ایتم بلک لایت شو جنگ ستارگان کیش

آیتم رقص نور لیزری( لیزرشو) جنگ ستارگان

آیتم دیگر  جنگ ستارگان بخش لیزر شو است که در این بخش مهمانان می‌توانند از رقص نور لیزری(لیزرشو) و نورپردازی‌های رنگارنگ لذت ببرند.

آیتم نمایش کمدی اسپرت جنگ ستارگان

اجرای یک تئاتر کمدی اسپرت از بخش های این برنامه است که طرفداران زیادی دارد این قسمت را هنرمندان تئاتر باتجربه و خوش ذوق اجرا می کنند که بسیار جذاب و به یادماندنی است.

آیتم تقلید صدا در جنگ ستارگان

بخش های دیدنی و پرطرفدار این جنگ تقلید صدا است که توسط حسن حیدری اجرا می شود که دقایقی باورنکردنی و سرشار از نشاط را برای میهمانان به ارمغان می آورد. 

اکبر اقبالی بر روی دو چرخه

یکی از دلایلی که سبب محبوبیت جنگ شبانه ستارگان کیش شده است آخرین بخش از برنامه جنگ شبانه می باشد در این قسمت مسابقه های خانوادگی و کودکانه برگزار می شود که بیشتر برای خنده و شادی است در پایان برنامه نیز به برندگان مسابقه جایزه داده می شود.
اما بهترین و جذاب‌ترین بخش برنامه، کمدین‌های جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ هستند در آخر برنامه سورپرایزهای جالب و دیدنی برای مهمانان در نظر گرفته شده است که برای آن‌ها جذابیت خاصی دارد و به دلیل همین بخش‌های متنوع و متفاوت و به ویژه سورپرایزها، اگر بارها به این جنگ بروید باز هم برایتان تازگی و جذابیت دارد.

همسر اکبر اقبالی

مکان برگزاری جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ کیش

مکان برگزاری جنگ ستارگان رنگارنگ همه روز در اسکله تفریحی، سالن مجلل کشتی ایرانی میباشد که تماشاگران عزیز میتوانند برای مشاهده و لذت بردن از این برنامه شاد و مفرح و خاطره انگیز در این مکان حضور پیدا کنند.

دسته ی بیوگرافی خواننده ها و کمدین ها 1399/07/16 نویسنده : فائزه عین آبادی 1 نظر 2386 بازدید 7 پسند

سوالات متداول درباره اکبر اقبالی : جدیدترین کلیپ ها طنز اکبر اقبالی بدون سانسور

نظرات کاربران

آیکون کاربرسینا | 1399/11/16
0

باسلام ایشون طنز پرداز قهار و ماهری هستند خود من دوبار درجزیره کیش در برنامه ایشون شرکت کردم ولی از نظر علمی دکتر محسوب نمی شوند

مشاهده بیشتر ...
بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.