بهره برداری مرکز بین المللی گردشگری سلامت خلیج فارس کیش

مرکز بین المللی گردشگری سلامت

رئیس بیمارستان کیش جناب آقای مصطفی نادعلی نژاد گفت: مرکز بین المللی گردشگری سلامت با هدف جداسازی بخش های بیماری های ویروسی و عفونی از بیمارستان کیش در سالروز انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.

ایشان با بیان اینکه تعداد بیماران کرونایی در بیمارستان کیش به دو نفر رسیده و تا چند روز آتی مرخص خواهد شد افزود: رسیدن به چنین آرامشی را مدیون همدلی های مسئولان سازمان، اقشار مختلف، کسبه، بازاریان و مرهون تلاش های بی وقفه و شبانه روزی کادر درمان می باشد.

ایشان در ادامه افزود مرکز بین المللی گردشگری سلامت خلیج فارس 2 هزار و 400 متر مربع با 1200 متر زیر بنای مفید درمانی، 25 اتاق بستری 2 تخته و ظرفیت بستری 50 بیمار مجهز به دستگاه ونتیلاتور نیز می باشد و در کنار آن درمانگاه تنفسی، عفونی، ویروسی، آنفولانزا و تمامی بیماری هایی که در آن تب و احتمال به عفونت وجود دارد در نظر گرفته شده است.

رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش: در این مجموعه گردشگری سلامت تمامی امکانات مورد نیاز مانند داروخانه، اتاق تزریقات وجود دارد و پزشکان نیز در فضا اقامتی می توانند مستقر شوند.

دکتر نادعلی نژاد به رعایت ضوابط بهداشتی و فاصله گذاری های در ایام تعطیلات نوروز اشاره کرد و افزود: کمیته های نوروزی در حال برگزاری می باشد و تمهیدات لازم برای زمان حضور گردشگران به بهترین شکل در نظر گرفته شده است.

واکسیناسیون کرونا در جزیره کیش از چه تاریخی انجام می شود؟

دکتر نادعلی نژاد گفت: در مرحله ابتدایی واکسیناسیون ویروس کرونا کادر درمان به ویژه کادر icu واکسن را دریافت خواهند کرد و سپس در مرحله عمومی شدن واکسیناسیون از طریق رسانه های صدا سیما اطلاع رسانی خواهد شد.

دسته ی اخبار کیش 1399/11/28 نویسنده : فائزه عین آبادی 0 نظر 1592 بازدید 0 پسند

سوالات متداول درباره بهره برداری مرکز بین المللی گردشگری سلامت خلیج فارس کیش

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.