logo

برج های دامون کیش ایر: عکس و پیش فروش واحد ها

مشاوره املاک در کیش

جزیره زیبای کیش یکی از قطب های گردشگری کشور ایران محسوب می شود و در طی سال میزبان مسافران و گردشگران بسیاری است. این جزیره به سبب ویژگی های منحصر به فرد خود مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران قرار دارد و باعث شده پروژه های مسکونی وتجاری مدرن و پیشرفته ای در این جزیره توسعه یابند. یکی از محبوب ترین مجتمع های مسکونی در جزیره کیش پروژه دامون می باشد. همانطور که از اسم این پروژه مشخص است مجتمع مسکونی دامون کیش ایر با همکاری شرکت دامون و کیش ساخته شده است در تصویر زیر مشخص است مجتمع دامون کیش ایر میان دو مجتمع دامون ساحلی و پرشین ساحلی قرار گرفته است.

عکس برج دامون کیش ایر از بالا

کارفرمای اصلی این سازه ها شرکت دامون کیش می باشد به همین دلیل است که شباهت بسیار زیادی به مجتمع های دامون دارد و لازم به ذکر است که وزن این پروژه حدود 2700 تن است که تماما با اسکلت فلزی زیر نظر مهندسین مشاور مدیریت عمران فراگیر ساخته شده اند.

نمای برج دامون کیش ایر

مشخصات پروژه دامون کیش ایر

پروژه دامون کیش ایر در زمینی به مساحت ۳۰۰۰۰ متر مربع قرار گرفته است و دارای ۳۹۵ واحد مسکونی با متراژهای متغیر از ۵۰ تا ۱۷۰ متر مربع می باشد. 

ترکیب ساخت پروژه دامون کیش ایر به چه صورت است؟

مجتمع مسکونی دامون کیش ایر ترکیبی از برج ها و ویلاهای مسکونی است که ویلاهای آن در قسمت نزدیک به ساحل و در یک ردیف قرار گرفته اند که این نحوه قرارگیری منحصر به فرد که در هیچ یک از پروژه های کیش تکرار نشده است، چشم انداز دریا را به همه آنها بخشیده است. 

بعد از ویلاهای نزدیک به ساحل پروژه دامون کیش ایر، بلوک های دو و سه طبقه بنا شده اند که چشم انداز مطلوب دریا را دارند و پس از آن هم برج مسکونی دامون کیش ایر قرار گرفته است که بیشتر واحد های آن از منظره رو به دریا برخوردارند. 

واحدهای مجتمع مسکونی دامون کیش ایر

تمامی واحدهای این مجتمع متراژ 57 تا 136 متر مربعی را دارا می باشند که در ادامه ویژگی این واحدها را به همراه تعداد اتاق خواب برای شما بیان خواهیم کرد:

  • واحد 57 متری( دارای یک خواب، پارکینگ، انباری و آسانسور)
  • واحدهای 73 متری( دارای یک خواب، پارکینگ، انباری و آسانسور)
  • واحدهای 75 متری(دارای یک خواب، پارکینگ، انباری و آسانسور)
  • واحدهای 76 متری( دارای یک خواب، پارکینگ، انباری و آسانسور)
  • واحدهای 90 متری( دارای دو خواب، پارکینگ، انباری و آسانسور)
  • واحدهای 92 متری(دارای دو خواب، پارکینگ، انباری و آسانسور)
  • واحدهای 95 متری( دارای دو خواب، پارکینگ، انباری و آسانسور)
  • واحدهای 99 متری( دارای دو خواب، پارکینگ، انباری و آسانسور)
  • واحدهای 100 متری( دارای دو خواب ، پارکینگ، انباری و آسانسور)
  • واحدهای 136 متری( دارای دو خواب، پارکینگ، انباری و آسانسور)

نمای بیرونی مجتمع مسکونی دامون کیش ایر

امکانات مجتمع مسکونی دامون کیش ایر

از آنجا که امکانات برج های مسکونی برای خریداران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است تصمیم گرفتیم که در این قسمت تمامی ویژگی های این سازه ها را برای شما بیان کنیم در این برج ها پنجره دوجداره، شوتینگ زباله، اطفاء حریق، نگهبانی 24 ساعته، بالکن، دوربین مدار بسته، سیستم امنیتی داخلی، لوازم تجاری قرار دارد، چنانچه تمایل به خریداری هر کدام از واحدهای این برج دارید می توانید با مشاورین کیش میزبان در تماس باشید تا بهترین گزینه ها را برای شما معرفی کنند. 

محوطه مجتمع مسکونی کیش ایر

مجتمع مسکونی دامون کیش ایر در کجا قرار دارد؟

مجتمع مسکونی دامون کیش ایر در محیطی آرام با چشم اندازی مطلوب در شمال شرق جزیره زیبای کیش و در نزدیکی ساحل بنا شده است. این مجتمع با توجه به موقعیت مکانی خود به تمامی مراکز تجاری و رفاهی واقع در مرکز شهر دسترسی داشته و فاصله کمی با فروشگاه های خدماتی دارد. از امتیازات ویژه برج دامون کیش ایر می توان به نزدیکی آن به بیمارستان و بازار دامون کیش اشاره کرد. اگر موقعیت مکانی محل سکونت برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، مجتمع های مسکونی دامون کیش ایر دسترسی بسیار خوبی به مراکز تفریحی، درمانی، رفاهی و تجاری کیش دارد. آدرس این مجتمع ها را می توانید با کلیک کردن بر روی نقشه به صورت دقیق مشاهده نمایید.

محوطه داخلی و فضای سبز دامون کیش ایر

فضای سبز و محوطه سازی پروژه دامون کیش ایر یکی دیگر از ویژگی های مثبت این پروژه می باشد. حد فاصله بین این مجتمع تا دریا تبدیل به پارک شده است که ترکیبی چشم نواز از آب های نیلگون خلیج فارس و رنگ سبز طبیعت را به ساکنین این مجتمع می بخشد و لذت سکونت در این مجتمع را دو چندان می کند.

دسته ی معرفی اماکن کیش 1399/12/13 فائزه عین آبادی 2 نظر 7037 بازدید 3 پسند

سوالات متداول درباره برج های دامون کیش ایر: عکس و پیش فروش واحد ها

نظرات کاربران

صدرا | 1402/12/26
0 0

یه وقت خسته نشین بزرگترین واحد ۱۳۶ متر چیزی نمیشه

مهدی حجازی | 1400/09/28
0 1

اینهمه دارن برج خوشگل میسازن شما دارین مسکن مهر می‌سازین دبی نمی‌خواد برین همون بغل خودتون کرانه و پرشینو ببینید یه زمانی دامون خوشنام و باکلاس بود یکم خودتون رو بروز کنید پول طراح بدید بابا