logo

برج ارگ کیش : خرید و پیش فروش واحد ها

مشاوره املاک در کیش

برج مسکونی ارگ کیش از برج های های در حال اجرا در جزیره زیبا و توریستی کیش می باشد، این پروژه با بلوک های 5 تا  7 طبقه و 170 واحد مسکونی در میدان سری، بلوار نیما، محله یاسین توسط شرکت بتون ایران در حال اجرا است، مجموع بلوک ها برج ارگ کیش دارای زیربنای حدود 15000 متر مربع می باشند.

برج ارگ کیش

مزایای برج ارگ کیش

این برج ویژگی های منحصر به فرد و ویژه ای از نظر معماری و طراحی دارد، علاوه بر آن از مزایای اختصاصی برخوردار می باشد که آن را از دیگر پروژه های مسکونی در حال اجرا و ساخت متمایز کرده است این ویژگی ها شامل:

  • سند مالکیت به خریداران واحدهای مسکونی در این برج اعطا می شود.
  • معماری و مصالح بکار رفته در نمای این برج بسیار زیبا و منحصر به فرد می باشد.
  • در این برج از متریال بسیار مرغوب و با کیفیت به کار گرفته شده است.
  • برج ارگ کیش از ساحل آب های نیلگون خلیج فارس فاصله بسیار کمی دارد و ساکنان این برج به آسانی می توانند به آن دسترسی یابند و از آرامش آن لذت ببرند.
  • پروژه برج ارگ کیش گزینه ای بسیار مطلوب برای سرمایه گذاری در جزیره کیش محسوب می گردد.

برج ارگ کیش

بلوک ها و پلان ها

برج ارگ کیش با موقعیت مکانی بسیار مناسب در حال تکمیل شدن می باشد، برای این برج 4 بلوک مختلف تعریف شده است و در مجموع دارای 8 پلان  متفاوت می باشد که عبارتند از:

برج ارگ کیش

بلوک A

بلوک A این برج در هفت طبقه و با زیر بنای 5824 متر مربع ساخته شده است.

بلوک a برج ارگ کیش

بلوک B

بلوک B که دارای زیر بنای 4383 متر مربع می باشد و از ساختمان 5 طبقه برخوردار است.

بلوک b برج ارگ کیش

بلوک C

بلوک C برج ارگ کیش نیز هفت طبقه و از زیر بنای 4902 متر مربع برخوردار است، واحدهای آپارتمانی طبق ششم و هفتم این بلوک به صورت دوبلکس می باشند.

بلوک c برج ارگ کیش

امکانات برج

این برج از امکانات بسیار مطلوب و ایده آل جهت رفاه بیشتر ساکنان برخوردار می باشد، این امکانات شامل:
محوطه: محوطه برج ارگ کیش از معماری و طراحی  بسیار زیبا  و منحصر به فرد برخوردار است که  با انواع گیاهان، حوضچه ها و آبنماها آراسته شده و در آن صندلی هایی برای استراحت کردن و لذت بردن از هوای جزیره قرار می گیرد و محیطی دلنشین برای ساکنان ایجاد می کند.
علاوه بر آن این برج از امکانات دیگر همچون آسانسور، پارکینگ و انباری، سیستم سرمایش و گرمایش، لابی، استخر، سونا، جکوزی، زمین ورزشی، تراس، سرویس مستر و .... برخوردار است.

واحد مسکونی برج ارگ کیش

واحدهای مسکونی

مجموعه 170 واحد مسکونی این برج از طراحی و معماری خاص و ویژه برخوردار هستند و به گونه ای است که هر فرد را شیفت و علاقمند به سکونت در این برج ها می کند. 170 واحد برج ارگ کیش از امکانات بسیار ایده آل و مدرن برخوردار می باشند.
این برج دارای واحدهای مسکونی با متراژ متفاوت و شامل آپارتمان های یک خوابه، دو خوابه و سه خوابه  می باشد، در بعضی از طبقات انتهایی برج واحدهای آپارتمانی به صورت دوبلکس هستند، همچنین در طراحی تمامی واحدها از متریال بسیار زیبا، مرغوب و شیک، کفپوش و دیوارپوش های با کیفیت و زیبا در جنس و رنگ های مختلف استفاده شده است.

واحد مسکونی برج ارگ کیش

دسته ی معرفی اماکن کیش 1400/08/12 میترا امیری 2 نظر 4012 بازدید 5 پسند

سوالات متداول درباره برج ارگ کیش : خرید و پیش فروش واحد ها

نظرات کاربران

ناشناس | 1401/11/11
0 0

آیا واقعا سند میزنند؟

علی | 1401/04/27
0 0

بسیار زیبا و شکیل