با عرضه کنندگان قلیان در کیش برخورد می شود

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی نیروی انتظامی کیش، خبر برخورد قاطعانه و جدی با واحدهای صنفی عرضه کننده قلیان در جزیره کیش را اعلام کرد.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کیش، سرگرد سلیمی در گفتگوی خبری صدا و سیما بیان کرد: بیشترین موارد رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی از سوی مسافران و گردشگران به دلیل آگاهی نداشتن از قوانین و مقررات در جزیره کیش ثبت شده است.

گفتگوی سرگرد سلیمی
ایشان افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا در جزیره کیش یکی از ماموریت های اولویت دار نیروی انتظامی  مقابله با ویروس کرونا و برخورد جدی با افرادی است که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نمی کنند.
سرگرد سلیمی گفت: عمده تخلفاتی که در ایام تعطیلات در جزیره کیش حادثه ساز بودند، بیشتر از سوی مسافران به دلیل ناآگاهی از قوانین و مقررات بوده است.

ممنوعیت قلیان
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی نیروی انتظامی اضافه کرد: برای جلوگیری از بروز حوادث ناگوار در جزیره کیش لازم است صنوف اجاره دهنده خودرو در جزیره کیش، قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ضروری در جزیره کیش را به اجاره گیرندگان ارائه دهند.
سرگرد سلیمی بیان کرد: با هماهنگی دادستان کیش و تاکید به برخورد با عرضه قلیان در سواحل و رستوران های کیش، با افراد متخلف برخورد جدی و اعمال قانون می شود.

ممنوعیت قلیان
ایشان اضافه کرد: در صورت دریافت گزارش از سوی ساکنان و گردشگران مبنی بر عرضه قلیان در سواحل و رستورانها، ماموران اداره نظارت بر اماکن نیروی انتظامی با واحدهای متخلف و رستوران ها برابر با قانون برخورد خواهند کرد.
 

دسته ی اخبار کیش 1400/01/17 نویسنده : میترا امیری 0 نظر 2599 بازدید 0 پسند

سوالات متداول درباره با عرضه کنندگان قلیان در کیش برخورد می شود

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.