logo

کنسرت بابک جهانبخش (1402/11/26) : خرید بلیط با تخفیف ویژه

جدیدترین کنسرت های بابک جهانبخش کیش 1402

نام کنسرتتاریخ اجرامکان اجراساعت برگزاری
بابک جهانبخش26 بهمن 1402کنسرت هال مریم23:59

جهت خرید بلیط کنسرت بابک جهانبخش با شماره 1134 090 0930 تماس بگیرید | خرید بلیط

کنسرت های کیش

قوانین تهیه بلیط:

 • تهیه بلیط برای کودکان بالای 4 سال الزامی است.
 • حضور یک ساعت قبل از شروع برنامه در محل برگزاری الزامی است.
 • همراه داشتن خوراکی و یا استعمال دخانیات در محیط سالن برگزاری ممنوع است.
 • رعایت حجاب و شئونات اسلامی در طی برگزاری کنسرت الزامی است.
 • لغو برنامه به هر دلیلی از طرف تهیه کننده برنامه بوده و ارتباطی با کیش میزبان ندارد و هزینه آن نیز عودت داده خواهد شد.
 • لازم به ذکر است بعد از شروع برنامه برای جلوگیری از بی نظمی درب های ورودی بسته شده و رفت آمد به داخل سالن تنها پس از پایان یک قطعه و یا در شرایط مناسب انجام خواهد شد.

قیمت بلیط ها به شرح زیر است.

 • ردیف 1 تا 4 (جایگاه VIP): 7.000.000 ریال
 • ردیف 4 تا 18: قیمت متغییر بین 5.000.000 تا 6.700.000 ریال
 • ردیف 19 تا 27: قیمت متغییر بین 3.800.000 تا 4.800.000 ریال

نقسه سالن کنسرت هال مریم کیش:

کنسرت بابک جهانبخش در کیش

جهت خرید بلیط کنسرت بابک جهانبخش با شماره 1134 090 0930 تماس بگیرید | خرید بلیط

سایر کنسرت ها

کنسرت علیرضا طلیسچی کیش ، کنسرت بهنام بانی کیش ، کنسرت ماکان بند کیش ، کنسرت مسعود صادقلو کیش ، کنسرت آرون افشار کیش ، کنسرت فرزاد فرزین کیش ، کنسرت آرمان گرشاسبی کیش ، کنسرت اشوان کیش ، کنسرت مسیح و آرش کیش ، کنسرت ناصر زینعلی کیش ، کنسرت مجید رضوی کیش ، کنسرت رضا صادقی کیش ، کنسرت حامیم کیش ، کنسرت گروه سون کیش ، کنسرت امید حاجیلی کیش ، کنسرت ایوان بند کیش ، کنسرت گرشا رضایی کیش، کنسرت علی یاسینی کیش


بابک جهانبخش خواننده خوش صدای موسیقی پاپ ایران از سال 1384 به طور رسمی در زمینه موسیقی فعالیت دارد، این خواننده با صدای خاص و دلنشین محبوبیت بالایی در میان مردم بویژه نسل جوان دارد، در این مقاله با کیش میزبان به بیوگرافی بابک جهانبخش می پردازیم؛

بابک جهانبخش

بیوگرافی شخصی بابک جهانبخش

بابک جهانبخش که نام شناسنامه ای او علی است در 21 مارس 1983 برابر با یک فروردین ماه 1362 در بوخوم کشور آلمان به دنیا آمده است، پدر و مادر او ایرانی هستند و دلیل سفر و تولد او در کشور آلمان تحصیلات پدرش بوده است، بابک جهانبخش یک خواهر کوچکتر از خود نیز دارد. مدرک تحصیلی بابک جهانبخش دیپلم تجربی است و دارای مدرک صداگذاری موسیقی مباشد.

بابک جهانبخش

دلیل عدم ادامه تحصیل بابک جهانبخش

بابک جهانبخش در سن 17 سالگی یعنی سال 1379 برای تست خوانندگی در اداره ارشاد شرکت کرد و در میان 400 نفر قبول شد. بعد از کسب مجوز پدرش برای سومین بار تحت عمل جراحی قرار می گیرد و یک سال در بیمارستان بستری می شود، او  به دلیل تک پسر بودن و مراقبت از پدر امکان ادامه تحصیل برایش فراهم نبود و تحصیلاتش در حد دیپلم باقی ماند.

وضعیت تاهل بابک جهانبخش

بابک جهانبخش تاکنون دو بار ازدواج کرده است؛

 • ازدواج اول بابک جهانبخش با مروارید شهریاری

بابک جهانبخش با همسر اول خود مروارید شهریاری در کنسرتی که در لندن برگزار شد، آشنا می شود، مروارید شهریاری متولد تهران و دارای مدرک مدیریت بازرگانی میباشد و در حال حاضر او دارای یک شرکت بازرگانی است، او یکی از عوامل برگزاری کنسرت بابک جهانبخش در لندن بود و در سال 1388 با یکدیگر ازدواج کردند.
بعد از چند سال آن دو در سکوت و به دور از رسانه ها به دلیلی نامعلوم از یکدیگر طلاق گرفتند، حاصل ازدواج اول بابک جهانبخش، پسری به نام آرتا است.

بابک جهانبخش

 • ازدواج دوم بابک جهانبخش با پریا پرتوی فرد

بابک جهانبخش بعد از جدایی از همسر اولش با خانمی به نام پریا پرتوی فرد، طراح لباس ازدواج کرد و در روزهای آخر آذر ماه 1396 در شب تولد همسرش عکس او را منتشر کرد، بابک جهانبخش دلیل ازدواج مجدد خود را برای زندگی هرزنداشتن و هرز نرفتن زندگی بیان کرده است.

بابک جهانبخش

فوتبال، ورزش حرفه ای و مورد علاقه بابک جهانبخش 

بابک جهانبخش از فوتبال به عنوان یکی از مهم ترین اجزای زندگی یاد می کند، پست تخصصی اش در فوتبال هافبک راست و فوروارد بوده است، در زمان کودکی خود در بوخوم آلمان در رده های سنی پایین و تیم های مختلف فوتبال بازی می کرده است، همچنین تجربه ی یک دوره کاپیتانی در تیم آلمانی، با لباس های آبی را داشته است.

استقلال تیم مورد علاقه بابک جهانبخش

پس از بازگشت از بوخوم به ایران با توجه به اینکه خانواده او طرفدار تیم استقلال بودند، وی نیز استقلالی شد و بعد از آن در مدرسه فوتبال ثبت نام کرد، بابک جهانبخش میگوید: فوتبال من خوب بود و پیشرفت خوبی کردم، اما متاسفانه خلق و خوی من با بچه ها متفاوت بود و همین امر باعث شد که نتوانم بی احترامی ها و فشار را تحمل کنم و فوتبال را کنار گذاشتم.

بابک جهانبخش

بیوگرافی هنری بابک جهانبخش

بابک جهانبخش از کودکی به موسیقی علاقه داشت و نوازندگی پیانو را از 5 سال سالگی در مدرسه موسیقی آزاد بخوم شروع کرد، او پس از اتمام تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران علاقه خود را در موسیقی بیشتری احساس کرد و به دنبال کردن موسیقی شرقی به صورت جدی پرداخت.
بابک جهانبخش زیر نظر استادان بزرگ موسیقی همچون: مرتضی دلشاد، مجتبی میرزاده، مسعود میرداماد و ... آهنگسازی و تنظیم دوره های موسیقی را با موفقیت گذرانده است و آهنگسازی برای برخی ترانه ها را انجام داده است.

آغاز رسمی فعالیت خوانندگی و موسیقی بابک جهانبخش

مرحوم مجتبی میرزاده آهنگساز قدیمی کشور از نخستین افرادی بود که بابک جهانبخش را تشویق به خواننده شدن کرد، او دوره های آموزش جدید را گذراند و در سن 14 سالگی یعنی سال 1376 با تایید آقای محمد علی همراه، مجوز رسمی خود را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دریافت کرد و در همان سال یک کار را با صدا و سیما ضبط کرد.

بابک جهانبخش

ساز تخصصی بابک جهانبخش

از سنین کودکی پیانو را فراگرفته است و ساز تخصصی او پیانو و گیتار امی باشد، او در نواختن کیبورد و کتخون نیز مهارت دارد. بابک جهانبخش آهنگسازی، تنظیم و ... نیز انجام میدهد. 

سبک موسیقی های بابک جهانبخش شبیه شخصیت خودش

این خوانند موسیقی پاپ می گوید ترانه ها و سبک موسیقی هایم شبیه خود من است و صریح بیان کرده که من شبیه ترانه هایم هستم و ترانه هایم خود من هستند، چون  ترانه هایم را با تمام وجودم خلق می کنم.
بسیاری از افراد اینطور احساس می کنند که ترانه های بابک جهانبخش غمگین است اما او خود می گوید: در دل ترانه های من امید موج می زند، همچنین او  دلیل خواندن ترانه های غمگین را درخواست مخاطبان و نزدیک بودن کاراکتر و شخصیتش را به این سبک بیان می کند، او می گوید: در ترانه های من امید موج می زند، زیرا آدم با امید زنده است.

بابک جهانبخش

آلبوم ها وشهرت بابک جهانبخش

تولید اولین آلبوم مهدی جهانبخش در سال 1382 آغاز شد و در سال 1384 منتشر شد، این آلبوم  به عنوان دومین پدیده سال انتخاب گردید، بابک جهانبخش در 21 تیر ماه 1391 با انتشار آلبوم من و بارون وارد عصر جدیدی از فعالیت هنری خود شد.
او تک آهنگ ها و آلبوم ها متعددی منتشر کرده است، که آلبوم هایش شامل: بی اسم، احساس، زندگی من، من و بارون، اکسیژن، مدار بی قرار، حالم خوبه می باشد.

بابک جهانبخش
بابک جهانبخش رمز موفقیت خود را تلاش و پشتکار در موسیقی می داند و می گوید برای خلق یک اثر ماندگار در موسیقی باید عاشق کار خود باشید و به پارتی و پول نیاز نیست. او همچنین می گوید: ساخت آلبوم کار دشواری است، در ساخت ترانه هایم به مخاطبان جوان و طرفدارانم احترام می گذارم و 80 درصد کارهایم بر اساس نیاز مخاطبان و 20 درصد آن فکر و علاقه شخصی خودم است.

کنسرت‌های بابک جهانبخش

 بابک جهانبخش سابقه حضور در جشنواره موسیقی فجر را دارد، در پنجمین جشنواره موسیقی مقاومت، 23 مرداد ماه 1392 در کنار 4 خواننده دیگر اجرا داشت، ترانه ی حماسی " جاده عشق " سروده محسن سیرالی برای اولین بار در جشنواره فجر توسط بابک جهانبخش اجرا شد.
اولین کنسرت خارج از کشور بابک جهانبخش در لندن سال 1387 بوده است، همچنین پس از انتشار آلبوم سوم بنام احساس در تهران نیز سال 1389 کنسرت برگزار کرد. او همچنین در شهر های مختلف کشور هچون اصفهان، آمل، لاهیجان، بندرعباس، کیش و ... برای علاقمندان و طرفدارانش کنسرت برگزار می کند.

بابک جهانبخش

کنسرت بابک جهانبخش در کیش

از آنجایی که در جزیره کیش برنامه‌های شاد و تفریحی هر روزه برگزار می‌شود، خواننده‌های زیادی کنسرت در جزیره کیش را در برنامه‌های خود قرار می‌دهند.

علیرضا جهانبخش با وجود طرفداران زیادی که در جزیره و شهرهای دیگر کشور دارد، کنسرت‌های او در جزیره با استقبال زیادی رو به رو می‌شود و افراد زیادی در کنسرت این خواننده محبوب و پر طرفدار شرکت می‌کنند.

با شرکت در کنسرت این خواننده خوش صدا برای ساعاتی از تماشای یک برنامه جذاب لذت ببرید و یک شب فراموش‌نشدنی در جزیره کیش را تجربه کنید.

برای اطلاع سریع از کنسرت های برگزار شده در جزیره کیش و تهیه و رزرو بلیط می توانید به سایت کیش میزبان مراجعه نمایید، همچنین برای سفر به جزیره رویای کیش و رزرو تور کیش به این سایت مراجعه نمایید و تور دلخواه خود شامل بلیط هواپیما و اقامت در هتل های 2 ستاره تا هتل های 5 ستاره کیش را به آسانی تهیه و رزرو کنید. 

دسته ی بیوگرافی خواننده ها و کمدین ها 1402/11/15 میترا امیری 0 نظر 2964 بازدید 0 پسند

سوالات متداول درباره کنسرت بابک جهانبخش (1402/11/26) : خرید بلیط با تخفیف ویژه

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.