logo

امیر عبداالله خواننده جنوب کشور

امیر عبدالله معروف به مرد سفید پوش متولد شده در کشور کویت ولی اصالتا آبادانی است. اولین آهنگ امیر عبدالله در سال 1981 به زبان عربی در حوزه ی خلیج فارس بخصوص جزیره ی کیش بوده است که با استقبال خوب مردم رو به رو شد. امیر عبدالله موسیقی را در یکی از هنرستان های عالی کشور کویت به صورت حرفه ای گذرانده است و دارنده ی مجوز رسمی رادیو و تلویزیون کشور کویت است.

امیر عبدالله

امیرعبدالله در چه کشورهایی زندگی کرده است؟

امیرعبدالله در کشورهای مختلفی همچون:  4 سال سکونت در کشور سوریه، 4 سال قطر، 3 سال بحرین، 2 سال امارت، 5 ماه لبنان و چند هفته در مصر زندگی کرده است. و تقریبا 11 سال است که در ایران و خلیج فارس سکونت دارد. او به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی به راحتی صحبت می کند و علاقه ی زیادی به موسیقی دارد و عشق خود را به این هنر با صدا و لحن به شوندگان انتقال می دهد.

امیر عبدالله عاشق هنر و موسیقی

امیر عبدالله علاقه ی زیادی به هنر و موسیقی دارد، آهنگسازی از هنرهای برجسته ی امیر عبدالله می باشد و برای خود و خوانندگان دیگر آهنگسازی می کند. جالب است بدانید که خوانندگان مطرح زیادی از آهنگهای او در ترانه هایشان استفاده کرده اند، امیر عبداله علاقه زیادی به خطاطی و نقاشی داشته است و مدتی نیز این دو هنر را به صورت حرفه ای دنبال می کرده است، بازیگری در تئاتر از دیگر هنرهای امیر عبدالله می باشد.

امیر عبدالله

زندگی شخصی امیرعبدالله خواننده و نوازنده جنوب کشور

امیر عبدالله تا زمان جنگ ایران و کویت در کویت زندگی می کرد، پس از آن به ایران آمد و در سن 35 سالگی ازدواج کرده است هم اکنون ایشان 17 سال است که ازدواج کرده اند و پسری 16 ساله دارد، او علاقه و اهمیت زیادی به خانواده ی خود دارد و در گفتگوهای مختلف خود این امر و اهمیت آن را بیان داشته است، همچنین ابراز داشته است که  اگر پسرش علاقه به موسیقی داشته باشد، تمایل دارد که او در کنار تحصیل، موسیقی را نیز بیاموزد، جالب است بدانید که برای او تحصیل فرزندش اهمیت بیشری از یادگیری موسقی دارد.
امیر عبدالله را با لقب سفید پوش خلیج فارس می شناسند. او علاقه ی زیادی به ایران دارد و در سوال های متداولی که برای بازگشت به کویت  از او می شود، این جمله را بیان می کنند که عاشق ایران هستم و هرجا که دلت شاد باشد و پول در بیاوری کویت است.

امیر عبدالله

اجرای زنده امیر عبدالله در کیش

 برای شنیدن اجرای زنده امیر عبدالله  میتوانید از رستوران ساحلی شاندیز صفدری استفاده کنید، او هر شب در ساعت 10 تا یک بامداد در این رستوران، نزدیک به کلبه درویش حضور و اجرا دارد. او اعتقاد دارد که همه چیز در رستوران شاندیز صفدری ساحلی، حرفه ای است؛ استیج، نور، صدا و نوازندگان، همه ی چیز در این رستوران جز بهترین ها هستند.
امیر عبدالله هم چنین در جنگ های مختلف مانند جنگ های شبانه در جزیره فعالیت دارد، جنگ نوروزی امیر عبدااله در سالن آمفی تئاتر هتل ققنوس تحت عنوان شوک شو نیز دز سال 1398 برگزار می شد.او اجراهای متنوع و کنسرت های مختلفی در جزیره ی کیش و تحت عنوان های مختلف برگزار می کند.

دسته ی بیوگرافی خواننده ها و کمدین ها 1399/07/24 میترا امیری 0 نظر 5486 بازدید 6 پسند

سوالات متداول درباره امیر عبداالله خواننده جنوب کشور

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.