logo

آماده سازی اماکن ورزشی کیش برای میزبانی اردوهای تیم ملی

رئیس هیئت مدیره کیش جناب آقای غلامحسین مظفری از تامین تجهیزات بدنسازی و به روز رسانی پیست تارتان مجموعه المپیک کیش برای تمرین اردوی تیم ملی و بین المللی در این منطقه خبر داد.

جناب آقای مظفری به زحمات بسیار زیاد مربیان و ورزشکاران مدال آور ایران اشاره کرد و افزود: این افراد سرمایه های ملی این کشور محسوب می شوند و باید مورد توجه مسئولین قرار گیرند به همین دلیل با آماده سازی پیست تارتان مجموعه المپیک کیش برای برگزاری اردوهای تمرینی خود به جزیره کیش سفر خواهند کرد که این کار علاوه بر تقویت اقتصاد در جزیره موجب عدم خروج ارز از داخل کشور خواهد شد.

ایشان در ادامه گفت: صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و نشریات ورزشی می توانند از فضای رسانه ای در کشور استفاده کنند و تیم های مختلف ایران را برای برپایی و شرکت در اردوهای ملی و بین المللی تشویق کنند.

اردوی ورزشی در کیش

برگزاری اردوی دو میدانی در جزیره کیش

مربی تیم دو میدانی جناب آقای ایوب دادوران با اشاره برگزاری اردوی 40 روزه برای تمرین تیم ملی دو میدانی در جزیره کیش افزود: جزیره کیش به دلیل امکانات مناسبی که برای ورزشکاران قرار داده است، بهترین مکان برای تمرین رشته های ورزشی می باشد و با تبلیغات گسترده می توانیم ورزشکاران را متوجه این مکان بکر کنیم.

مربی تیم ملی دو میدانی گفت: کشورهای آفریقای جنوبی و ترکیه برای تمرین های ورزشی پیشنهاداتی را به ما داده اند اما در نهایت تصمیم گرفته شد که به دلیل مناسب بودن شرایط آب و هوایی، جزیره کیش را به عنوان اردوی تمرینی انتخاب کنند.

برگزاری اردوی پرتاب نیزه در جزیره کیش

سرمربی پرتاب نیزه جناب آقای دکتر مصطفی بهرامی که جزیره کیش را برای اردو انتخاب کردند از سازمان منطقه آزاد کیش تشکر ویژه ای کرد و افزود: جزیره کیش از نظر آب و هوا و فضای ورزشی در مقایسه با تهران شرایط مناسب تر و ایده آل تری را دارا می باشد.

سرپرست موسسه ورزشی و تفریحات سالم جزیره کیش جناب آقای عزیزاله فرضی پور در خصوص رشته های مختلف ورزشی مجموعه المپیک کیش گفت: رشته های ورزشی، ووشو، تکواندو، کاراته، موی تای، بدنسازی در سالن چند منظوره کوثر در حال تمرین می باشند و همچنین هیئت های شطرنج، وزنی، کشتی، توپی در سالن خلیج فارس مستقر می باشد اما در این میان رشته های ورزشی والیبال، بسکتبال، بدمینتون تمرینات خود را آغاز کرده اند.

اردوی ورزشی در کیش

تخفیف هزینه های ورزشی برای کیشوندان

سرپرست موسسه ورزش و تفریحات سالم جزیره کیش در خصوص ارائه خدمات ورزشی برای ساکنان کیش تصریح کرد: پرداخت هزینه برای رشته ورزشی تیر و کمان در ماه یک میلیون و 500 هزار تا دو میلیون تومان می باشد اما ساکنین کیش به دلیل اختصاص یارانه از سوی سازمان منطقه آزاد کیش می توانند با پرداخت 200 هزار تومان پرداخت شهریه از امکانات ورزشی بهره مند شوند.

ایشان در ادامه افزود: چنانچه فعالیت های سایر رشته های ورزشی مانند رزمی، کشتی، باستانی، شمشیر بازی رینگی در سالن الغدیر مجموعه المپیک کیش افزایش یابد می توانند در سالن های چند منظوره برگزار شوند، این سالن ها قابلیت برگزاری مسابقات چند جانبه در گروه های کوچک را دارا می باشند.

ایشان در ادامه افزود: رشته های ورزشی تیروکمان، ژیمناستیک، پدل برد، کارت بردینگ جزیره کیش همیشه عناوین و مدال های قهرمانی را نصیب خود می کنند
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد جزیره کیش نیز به تازگی به همراه معاون فرهنگی و گردشگری منطقه آزاد جزیره از پلاژ های بانوان و آقایان و همچنین زمین های بسکتبال، اسکیت قهرمانی و هنری، آموزشی سرعتی و تیر اندازی با کمان از این منطقه بازدید کردند، لازم به ذکر است که تیم های ملی جودو، پرتاب با نیزه و دومیدانی برای انجام تمرینات در کیش مستقر می باشند.

دسته ی اخبار کیش 1399/11/21 فائزه عین آبادی 0 نظر 2010 بازدید 0 پسند

سوالات متداول درباره آماده سازی اماکن ورزشی کیش برای میزبانی اردوهای تیم ملی

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.