افزایش 60درصدی شرکت کنندگان در دومین جشنواره کیش

مدیر امور معاونت فرهنگی و اجتماعی کیش افزایش 60 درصدی شرکت کنندگان در دومین جشنواره  عکس کیش  خبر داد. 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کیش، بدریه بحرینی در نشست خبری دومین جشنواره عکس کیش گفت: هدف از برگزاری جشنواره عکس کیش که از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی برنامه ریزی شده است، معرفی بهتر جزیره کیش از نگاه هنرمندانه عکاسان مختلف و همچنین ایجاد تعامل در میان عکاسان هنرمند کیش و عکاسان سایر شهرهای کشور می باشد.

جشنواره عکس کیش

ایشان همچنین بیان کردند که کشف و حمایت از استعدادهای برتر هنری و ایجاد انگیزه و نشاط بین هنرمندان  از اهداف مهم دیگر است که این معاونت برای برنامه ریزی و برگزاری جشنواره های مختلف و متنوع در تقویم سالیانه دارد.

دومین جشنواره عکاسی کیش آخرین رویداد عکاسی قرن 14

خانم بحرینی این جشنواره را به عنوان آخرین رویداد عکاسی قرن 14 معرفی کرد و همچنین افزود که دومین جشنواره عکاسی کیش به دلیل شیوع ویروس کرونا و تدابیر ویژه برای قطع زنجیره انتقال این ویروس و لزوم رعایت نکات بهداشتی با توجه به ابلاغیه ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا از 20 آذر ماه به صورت مجازی آغاز شد.

بخش های دومین جشنواره عکاسی جزیره کیش

مدیر امور معاونت امور فرهنگی و اجتماعی بیان کرد که آثار ارسال شده شامل 1806 اثر در بخش های زیر در دبیرخانه دریافت و داوری شدند:

  • کیش الگوی زندگی
  • عکاسی با تلفن همراه با موضوع جاذبه های کیش یا تجربه سفر
  • عکاسی آزاد با موضوع کرونا در ایران
  • عکاسی جانبی با موضوع عکس های آرشیوی کیش در قرن 14 هجری شمسی

عکاسی

خانم بحرینی با توجه به افزایش آمار 30 درصدی در آثار ارسالی و 60 درصدی شرکت کنندگان از شهرهای مختلف کشور گفت: استقبال گسترده نشان دهنده اهمیت جشنواره و جایگاه آن در ذهن مخاطبان است.

همچنین ایشان افزودند که تمامی مراحل این جشنواره به صورت مجازی صورت گرفته است و برگزیدگان و برندگان از همین طریق اعلام خواهند شد و آثار آنان در کتاب جشنواره به چاپ خواهد رسید.

دسته ی اخبار کیش 1399/11/13 نویسنده : میترا امیری 0 نظر 1809 بازدید 0 پسند

سوالات متداول درباره افزایش 60درصدی شرکت کنندگان در دومین جشنواره کیش

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.