logo

اجرای کنسرت از 16 مهرماه در کیش آغاز می شود

جدیدترین کنسرت های کیش را در صفحه ی زیر مشاهده کنید..

«کنسرت های کیش»


سرپرست سازمان گردشگری و منطقه آزاد کیش خبر اجرای کنسرت ها از 16 مهرماه در جزیره کیش را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کیش در نشست سعید پور علی با مدیر عامل ها و مسئولان جوامع هتلداری، بازاریان و بازرگانان، پذیرایی، کلوپ داران و آژانس های مسافرتی، ایشان از فراهم شدن شرایط سفر به کیش ابراز خوشحالی کرد و  گفت: با کمک و همدلی جوامع صنفی، ساکنان و همچنین فعالان بخش خصوصی از زمستان 99 و نوروز سال جاری به گردشگری کیش جان دوباره بخشیده شد و با سرعت بخشیدن به واکسیناسیون عمومی مردم در این منطقه، روزهای خوبی از لحاظ رونق اقتصادی و صنعت گردشگری پیش رو خواهد داشت.

نشست خبری رونق اقتصادی کیش

سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد به اهمیت و بعد گردشگری در جزیره کیش اشاره کرد و تاکید بر لزوم  بازتاب صحیح از شرایط ایمنی، امنیت، سلامتی و تدبیر بخش های مختلف و صنف های منطقه کیش برای پذیرایی از مسافران و گردشگران داشت.
پور علی افزود: پیک پنجم کرونا هراس در مردم ایجاد کرد و ترس از سفر یکی از نتایج منفی آن بود، در راستای مخابره شرایط مطلوب و مناسب کیش برای سفر در سطح ملی به تمامی استان های کشور می توان از بزرگداشت روز صنعت گردشگری و هفته جهانی آن به عنوان گوشه ای از تدبیرهای دست اندرکاران نام برد.
ایشان افزود: جوامع صنفی مسئولیت اطلاع رسانی و ارائه اطلاعات به گردشگرانی و مسافرانی که تمایل به سفر به جزیره کیش را دارند بر عهده دارد تا باعث ترغیب، آرامش خاطر و  زمینه سفر بیشتر هموطنان به جزیره کیش شوند و قطعا روند افزایش مسافران را در بعد از ماه صفر خواهیم داشت.

سعید پورعلی

سرپرست معاونت گردشگری منطقه آزاد کیش در ده روز اخیر درصد اشتغال در هتل های کیش را مثبت دانست و بیان کرد: در تعطیلات پیش رو قطعا در هتل درصد اشتغال بیشتر خواهد شد و در جهت حفظ شرایط خوب جزیره نباید در رعایت پروتکل های بهداشتی به بهانه واکسیناسیون کوتاهی صورت گیرد تا با همراهی بخش خضوصی پر قدرت در جهتی حرکت کنیم که در نیمه دوم سال یعنی در فصل پاییز و زمستان میزبان پذیرایی از مسافران و گردشگران از سراسر کشور باشیم.
پورعلی بیان کرد: پنج پیک بحرانی شیوع ویروس کرونا را صنوف ما با نجابت و همکاری با سازمان منطقه آزاد کیش سپری کردند و در جامعه با پایان تزریق دوم واکسن کرونا آرامش حاکم خواهد شد. تا میزان اندکی از زیان های مالی وارد شده بهبود بخشیده شود.
از مباحث دیگر مطرح شده در این نشست برای جبران زیان های اقتصادی شامل موارد زیر بود:

  • کاهش نامه نگاری های اداری برای سرمایه گذاران قدیمی در کیش
  • سرعت بخشیدن به تشکیل پرونده های مرتبط با صدور مجوز صنوف در جهت جلوگیری از ضرر و زیان
  • مشکلات دریافت سهمیه بنزین کلوپ داران
  • پیشنهاد احداث کلینیک تخصصی و فوق تخصصی برای حضور متخصصان کشور
  • تعامل بیشتر بخش خصوصی و دولتی
دسته ی اخبار کیش 1400/07/10 میترا امیری 0 نظر 1365 بازدید 0 پسند

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.