اتوبوس های گشت و گذار به کیش رسید!

خدمات گردشگری برای مسافران و گردشگران کیش در نوروز 1400 راه اندازی خواهد شد. سرمایه گذار و مدیرعامل این مجموعه جناب آقای امیر غفارپور می باشد که در مورد چگونگی استفاده از این اتوبوس ها بیان کرد: این اتوبوس های گردشگری رو باز هستند و علاقه مندان می توانند با خرید یک عدد بلیط در مدت زمان اعتبار درج شده به تعداد دفعات از این خدمت بهره مند شوند. 23 ایستگاه برای این اتوبوس تعبیه شده است که مهمانان جزیره می توانند بعد از گردش و سیاحت دوباره سوار اتوبوس شوند.

اتوبوس های گشت و گذار تا چه زمانی اعتبار دارند؟

این تورها دارای راهنمای اعتباری است که به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی می باشد و مدت زمان اعتبار بلیط های هاپ آن هاپ آف یا اتوبوس های گشت و گذار 24، 48 و 72 ساعته است که به گردشگران این امکان را می دهد تا برنامه سفر را طبق خواسته خود تنظیم کنند.

اتوبوس های هاپ آن هاپ آف

مقاصد اتوبوس های گشت و گذار کیش؟

امیر غفار پور گفت: در گام نخست اجرای این گشت، مرکز شهر، اسکله تفریحی، دامون ساحلی، شهر زیرزمینی کاریز، درخت سبز و شهر تاریخی حریره، بندر تاریخی و جاده جهان، اسکله میرمهنا، سفین قدیم، هتل دریایی ترنج، کلبه هور، تم پارک ژوراسیک، کشتی یونانی، بوم گردی باغو، پارک آبی اوشن ، پارک دلفین ها، ساحل نیلوفر، ساحل سیمرغ، مارینا، مرجان، کوروش برند سنتر، هتل داریوش، هتل ارم و میدان پردیس می باشد.

دسته ی اخبار کیش 1399/12/10 نویسنده : فائزه عین آبادی 0 نظر 1804 بازدید 0 پسند

سوالات متداول درباره اتوبوس های گشت و گذار به کیش رسید!

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.