اتاق چمدان هتل چیست و چه کاربردی دارد؟

اتاق چمدان هتل یکی از امن ترین اتاق ها برای نگهداری چمدان های شما به هنگام مشکلات و اتفاق های از پیش تعیین نشده می باشد. این اتاق که دارای مساحت تقریبی 20 متر می باشد برای مسافرانی طراحی شده است که به عنوان مثال پرواز آن ها در ساعات پایانی روز است اما زمان اقامت آن ها در هتل به پایان رسیده است در این صورت، هتل، اتاق چمدان را در اختیار این مسافرین قرار داده تا دیگر چمدان های سنگین را با خود حمل نکنند.

اتاق چمدان

مناطق ممنوعه نگهداری چمدان در هتل

اما ممکن است برای برخی از شما سوال باشد که به هنگام اقامت در هتل چگونه می توانیم از چمدان های خود محافظت کنیم؟ برای پاسخ به این سوال با ما همراه باشید.

چمدان ها یکی از حیاتی ترین وسایل ما در سفر می باشد که باید از آن تا لحظات پایانی سفر به بهترین نحو مراقبت کنیم. چندی پیش خبرگزاری در مورد نفوذ حشرات موذی به داخل چمدان هشدار داده است که موجب افزایش نگرانی در مسافران شده است.

  • چمدان خود را بر روی تخت هتل نگذارید: چمدان ها در طول سفر داخل هواپیما، تاکسی و ترانسفر دائما در مناطق با آلودگی زیاد قرار داشتند بنابراین به هیچ عنوان به هنگام ورود به اتاق هتل، چمدان خود را بر روی تخت خواب ها قرار ندهید، زیرا موجب می شود سلامتی شما به خطر بیفتد.
  • چمدان خود را بر روی زمین هتل نگذارید: از آنجا که موجودات موذی مانند ساس، سوسک و ... در اقامتگاه ها وجود دارند، پیشنهاد میکنیم برای جلوگیری از ورود این حشرات به چمدان های خود به هیچ عنوان آن ها را بر روی زمین قرار ندهید و اگر مکان مناسبی برای قرار دادن چمدان پیدا نکردید حتی الامکان زیپ های چمدان را به طور کامل ببندین که راه نفوذ به چمدان کم شود.

اتاق چمدان

امن ترین مکان نگهداری چمدان در هتل

بهترین مکان برای قرار دادن چمدان در هتل، استفاده از قفسه های بالا در اتاق می باشد. این قفسه ها را به طور کامل بررسی کنید سپس کاملا تمیز کنید و با خیال راحت چمدان خود را در آنجا قرار دهید اما توجه داشته باشید که درب چمدان را پس از هر بار استفاده کاملا ببندید.

خواندن این محتواها پیشنهاد می‌شود:

دسته ی دانستنی ها 1400/02/23 نویسنده : فائزه عین آبادی 0 نظر 6745 بازدید 4 پسند

سوالات متداول درباره اتاق چمدان هتل چیست و چه کاربردی دارد؟

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.