تم پارک سنتر کیش
تم پارک سنتر کیش
270,000 تومان 0% 270,000 تومان
نقشه

مشاهده آدرس روی نقشه

تم پارک سنتر کیش

کیش، موزه نماد خلیج فارس ( مشاهده نقشه )
شماره تماس:   موجود نیست
ساعت کاری:   13 تا 22
شماره تماس
  موجود نیست
امتیاز
10
عالــی
1 نظر ثبت شده
دارای مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد کیش
مجوزهای سایت
logo-samandehi
enamad

پروژه تم پارک سنتر کیش که در فروردین 1400 در زمینی به مساحت هزار و پانصد متر مربع در ساختمان نماد کیش افتتاح شده است. مدیر عامل شرکت عمران جناب آقای طیبی گفت: پارک های موضوعی یکی از جدیدترین روش های تلفیق گردشگری، تفریح و آموزش می باشد که در کشورهای مختلف بسیار رواج دارد و در جذب گردشگر کمک بسیار زیادی کرده است. دلیلی که باعث شده این پارک ها در سراسر جهان طرفداران زیادی داشته باشد این است که تمامی سنین از کودک تا افراد مسن می توانند از این مجموعه دیدن کنند و لذت ببرند.

تم پارک سنتر کیش

چرا موزه خلیج فارس به تم پارک سنتر کیش تبدیل شد!

بر اساس گفته های مدیر عامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش، موزه نماد خلیج فارس کیش با هزینه های بسیار زیاد ساخته شده است اما تاکنون بازده و بازدید کننده ی بالایی نداشته است به همین دلیل تم پارک سنتر کیش در این محل احداث شده تا با همکاری بخش خصوصی به عنوان یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین مجموعه های گردشگری در ایران و حتی خاورمیانه معرفی شود.

معرفی تمام بخش های تم پارک سنتر کیش

همانطور که گفته شد این مجموعه دارای سه بخش می باشد که در حال حاضر تنها فاز اول و دوم این پروژه افتتاح شده است برای معرفی این فازها در ادامه با ما همراه باشید:

1. مجیک پارک یا پارک جادویی کیش(فاز اول پروژه تم پارک)

این مجموعه به عنوان یکی از بزرگترین تم پارک با خطای دید در خاورمیانه می باشد که بیش از 100 اثر مختلف مانند آثار سه بعدی، دنیای بی نهایت، خانه وارونه، دنیای جاذبه، آثار شاخص، خطای دید(نمونه ای از این خ