غواصی
غواصی
654,000 تومان 0% 654,000 تومان
نقشه

مشاهده آدرس روی نقشه

غواصی در کیش

( مشاهده نقشه )
شماره تماس:  076-44430323
ساعت کاری:   10 تا 17
شماره تماس
امتیاز
10
عالــی
4 نظر ثبت شده
دارای مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد کیش
مجوزهای سایت
logo-samandehi
enamad

غواصی یکی از بهترین تفریحات آبی جزیره کیش می باشد که شما می توانید توسط آژانس کیش میزبان رزرو کنید. غواصی توسط کلوپ های مختلف در جزیره کیش انجام می شود.

غواصی در آب های فیروزه ای رنگ خلیج فارس آرامشی وصف نشدنی را برای شما به همراه دارد. غواصی کیش جز جدا نشدنی از جزیره است و قطب اصلی غواصی به شمار می رود به گونه ای که 90 درصد کلاس های غواصی در جزیره ی کیش انجام می شود.

غواصی در کیش

قیمت غواصی در کیش به همراه تخفیفات ویژه

این تفریح برای تمامی افراد جامع (بزرگسالان خانم و آقا و کودکان بالای 10 سال) قابل انجام است. هزینه غواصی نسبت به سایر تفریحات آبی کیش مناسب می باشد.

مدت زمان انجام تفریح15 دقیقه
کلوپ ارائه دهندهقابل ارائه از تمامی کلوپ های جزیره
تعداد1 نفر
ساعت مراجعهاکثر کلوپ ها بین 10 الی 16
لباس غواصیارائه شده توسط خود کلوپ
لوازم مورد نیازحوله ، لباس زیر و دمپایی
قیمت327,000 تومان
قیمت با تخفیف255,000 تومان

جالب است بدانید!

تاریخچه ی غواصی در جزیره ی کیش به دوران قاجار و پهلوی برمیگردد. غواصی در زمان پهلوی به عنوان یک ورزش اشرافی محسوب می شده است. عکس هایی از فرح پهلوی در حال غواصی موجود است که نشان دهنده ی اهمیت این ورزش در دوران قدیم می باشد. به دلیل همین پیشینه است که امروز مکان های زیادی به عنوان سایت های غواصی و بهترین گزینه ی تفریحی در جزیره ی کیش وجود دارد.

روش های غواصی در کیش

با انواع غواصی آشنا شوید.

غواصی اسکوبا: نوعی از غواصی است که با تجهیزات تنفسی انجام می شود.
غواصی آزاد: این نوع غواصی از قدیمی ترین نوع غواصی محسوب می شود که غواصان هیچ دستگاه تنفسی با خود داخل آب نمی برند و از اکسیژن داخل شش ها استفاده می کنند.
غواصی با تغذیه از سطح آب: نوعی از غواصی است که بیشتر کاربرد صنعتی دارد، در این غواصی به کمک شلنگی به نام بند ناف اکسیژن از سطح به غواص می رسد و کنترل میزان هوا به واسطه کشتی پشتیبان یا اتاقک مخصوص در زیر آب انجام می شود.
غواصی با زهپاد: در زمانی که غواصی در عمق آب خطرناک است از این سبک غواصی که در واقع هدایت زیر دریایی از راه دور است استفاده می کنند.
غواصی اشباع: در این نوع از غواصی امکان ماندن غواص تا چند روز در زیر آب وجود دارد.

غواصی در کیش برای خانم ها

آیا همه می توانند در آب های کیش غواصی کنند؟

غواصی از ماجراجویی های بسیار لذت بخش و هیجان انگیز برای افراد است. غواصی در کیش برای همه ی افراد امکان پذیر است و تمام امکانات برای ایمنی غواص در آب های نیلگون خلیج فارس در نظر گرفته شده است و فقط برای 3 گروه ممنوعیت وجود دارد:

 1. کودکان زیر 10 سال
 2. خانم های باردار
 3. افراد با بیماری های خاص مانند: مشکلات قلبی و ریوی، دیابت، آسم و صرع

غواصی رو برای اولین بار می خواهید تجربه کنید؟

در اولین تجربه ی غواصی به عمق بیشتر از 4 متر نمی روید و تمام تجهیزات و یک مربی غواصی در کنار شما هستند، لازم است بدانید در غواصی، لزومی ندارد که شما مهارت شنا را بلد باشید و می توانید از ماهی ها و موحودات زیرآب دیدن کنید.

عمق غواصی در کیش

سایت های غواصیعمق
بیگ کورالمد کامل 6 متر جذر کامل 4 متر
ژوراسیک پارک12 متر
سایت غواصی سازه هاعمق 18 متر
سایت غواصیعمق 15 متر
کشتی دامادر عمق 33 متری
سایت دشت جلبک هادر عمق 3 متری تا ده متری
سایت غواصی دشت ستارهدر عمق 16 متری
سایت ساترن کرکدر عمق 13 تا 16 متری
سایت کشتی خرمادر عمق 5 متری
سایت کنیون12 تا 16 متری
کشتی یونانی4 تا 5 متر
کلبه هور5 تا 8 متر
سایت سمباروندر عمق 16 متر تا 60 متر
نورث کرک9 متر
زوبیچدر هنگام مد 5 متر و در هنگام جزر 3 متر
سایت غواصی وانت مغروقدر عمق 7 متری
سایت غواصی الدورادودر عمق 9 متری
رویال راکدر عمق 10 متری
سیمرغدر عمق 8 متری

چه شرایطی برای غواصی باید آماده باشد؟

تمام فصل ها و روزها اگر شرایط آب و هوای کیش مساعد باشد می توان در آب های جزیره کیش غواصی کرد.

برای غواصی در آب های خلیج فارس باید به چند نکته دقت لازم را داشته باشید:

 • غواصی برای خانم ها و آقایان آزاد می باشد.
 • آموزش توسط مربیان خانم و آقا انجام می شود.
 • غواصی برای همه سنین به جز کودکان زیر 10سال آزاد است.
 • غواصان باید در مسیری که مربیان توصیه می کنند حرکت کنند.
 • غواصان نباید به اکوسیستم آسیب بزنند و از دست زدن به مرجان ها و آبزیان خودداری کنند.

غواصی در کیش برای کودکان

غواصی در کیش برای کودکان

دنیای زیر آب پر از شگفتی و هیجان است و همه افراد را جذب می کند. در برخی از مکان های غواصی کیش امکان غواصی برای کودکان نیز وجود دارد.

در این سایت ها به کودکان آموزش داده می شود و از ابتدا تا انتها یک نفر در کنار کودکان است و تجربه ای شگفت انگیز و لذت بخش برای آنان به ارمغان می آورد. سایت های غواصی جزیره بی خطر و امن هستند و شما با اطمینان و آسودگی خاطر می توانید به کودکان اجازه تجربه ی لذت بخش تماشای دنیای زیر آب را بدهید.

غواصی در کیش برای بانوان هیچ محدودیتی ندارد و توسط مربیان خانم انجام می شود.

خطرات غواصی در کیش

مسلما هر نوع تفریحی ممکن است خطراتی داشته باشد. غواصی نیز برخلاف این قائده نیست. اما رعایت نکات ایمنی باعث شده است که میزان خطر تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند.

تمهیدات پیش بینی شده برای جلوگیری از خطرات غواصی

 • استفاده از سایت های کامل مطمئن و بی خطر
 • حضور مربی حرفه ای در کنار شما هنگام غواصی
 • در صورت ناپایدار بودن وضعیت جوی غواصی برگزار نمی شود.
 • غواصی در عمق نه چندان زیاد
 • ممانعت از ورود افرادی که دارای بیماری های قلبی و ریوی هستند
 • ارائه آموزش های لازم قبل از ورود به آب

لوازم غواصی

برای غواصی چه تجهیزاتی نیاز داریم؟

غواصی نیازمند داشتن تجهیزاتی لازم و کافی برای در امان بودن از خطرات احتمالی است و شامل: ماسک، باله های غواصی (کفش های غواصی)، وت سوت و درای سوت (لباس غواصی)، تانک هوا، جلیقه ی کنترل شناوری، رگلاتور غواصی اسکوبا (تنظیم کننده فشار هوای تنفسی)، راهنمای شناور نشانه دار، قطب نمای غواصی، چراغ قوه، دستکش و کلاه، کمربند وزنه و ... 

چه لوازم و خدماتی در هنگام غواصی به من داده می شود؟

با انتخاب غواصی مهیج و لذت بخش در آب های نیلگون خلیج فارس خدمات و لوازمی به شما تعلق می گیرد که شامل موارد زیر می باشد:

 • بیمه
 • فین غواصی برای جلوگیری از زخمی شدن پا در برخورد با صخره ها و حرکت آسان تر
 • دریافت موسپس اختصاصی (دهانی شخصی برای تنفس زیر آب)
 • غواصی در سایت های بیگ گورال، زوبیج، الدورادو، کلبه هور و ...
 • دو ساعت غواصی شامل آموزش رفت و برگشت با کشتی خصوصی و 15 دقیقه غواصی در عمق 8 متری
 • امکان استفاده از غرفه ی فیلمبرداری و عکاسی در زیر آب

برای غواصی به چه کلوپ های برویم؟

برای تجربه ی غواصی بهتر است از کلوپ هایی استفاده کنید که امکانات و تجهیزات استاندارد غواصی را دارند و مربی که به شما آموزش می دهد با تجربه و کارآزموده باشد. کلوپ های غواصی جزیره کیش در ساحل سیمرغ، ساحل مرجان، ساحل دامون و مجتمع تفریحات دریایی می باشند.

سایت های غواصی چیست؟

بخش های از دریا که در کنار زیبایی امکان غواصی را دارد و دارای کمترین میزان خطر را برای افرادی مبتدی می باشد، توسط کلوپ های تفریحی آماده شده است که به آن ها اصطلاحا سایت می گویند.

غواصی در جزیره کیش

بهترین سایت های غواصی در کیش کدام اند؟

در ابتدا باید بدانید منظور از سایت غواصی مکانی است که امکان غواصی در آن می باشد. کیش دارای سایت های غواصی بسیاری است که بعضی از آن ها برای مبتدیان و بعضی دیگر برای افراد حرفه ای می باشد. 

در زیر لیستی از سایت های غواصی آماده شده است که مشخصات هر کدام نیز در زیر آن نوشته شده است.

سایت غواصی بیگ کورال و ژوراسیک پارک

سایت غواصی بیگ کورال

این سایت غواصی در قسمت ساحل مرجانی در شرق جزیره واقع شده اند که دارای اکوسیستم وصف نشدنی و دریای بسیار زلال می باشد، عمق این سایت به هنگام مد آب به 6 تا 8 متر می رسد و به هنگام جزر کامل کمتر از 5 متر می باشد، آب این منطقه آنچنان زلال می باشد که مکان زندگی آبزیان بسیار زیادی مانند: ماهی جراح، دختر ناخدا، هامور، ساردین، جاش، باراکودا، اژدرماهی و همچنین سفره ماهی می باشد که می توانید تفریحات آبی مانند اسنورکلینگ و نایت دایو را انجام دهید.

سایت غواصی ساترن کرک جزیره کیش 

سایت غواصی ساترن کیش

ساترن کرک یکی دیگر از سایت های غواصی در جزیره کیش می باشد این سایت از شکافی تشکیل شده است و تا عمق 2 متری درون آب می رود و به دلیل تنوع بسیار زیاد آبزیان در این قسمت جز بهترین سایت های جزیره کیش می باشد، یکی از معایب این سایت دوری از ساحل است و فقط با قایق می توانیم به این مناطق برویم و به دلیل دسترسی سخت و دشوار، مورد توجه کمتر افرادی قرار میگیرد.

سایت غواصی کشتی داما جزیره کیش

ُسایت غواصی کشتی داما کیش

کشتی داما کیش در سال 1384 به دلیل آبگرفتگی در موتورخانه کشتی غرق می شود، اگر چه که ناخدای کشتی برای جلوگیری از غرق نشدن آن، تلاش های بسیار زیادی کرده است، اما تلاش ها موفقیت آمیز نبود. این کشتی پس از غرق شدن در مدت زمان بسیار کوتاهی زیستگاه جانوران و در نهایت به وجود آمدن سایت جدید در جزیره کیش شده است، یکی از جذابیت های سایت غواصی کشتی داما این است که شما از طریق پنجره های کابین از راهروی پشتی عبور می کند و سپس به آشپزخانه و خوابگاه هدایت می شوید در این منطقه آبزیان زیبا و بزرگی مانند باراکودا، سنگسر، سرخو و نیز اژدر ماهیان را می توانید مشاهده و لمس کنید.

سایت غواصی کشتی یونانی جزیره کیش

سایت غواصی کشتی یونانی کیش

این سایت غواصی در اطراف کشتی یونانی می باشد که به دلیل پوسیدگی کشتی، بسیار خطرناک است به همین دلیل به نسبت سایر سایت های دیگر کمتر مورد توجه قرار گرفته، عمق این سایت 4 تا 5 متر می باشد.

سایت غواصی سازه

سایت غواصی سازه کیش

همانطور که از اسم این سایت مشخص است، شما با شرکت در این سایت غواصی می توانید تعداد بسیار زیادی از بلوک های هرمی و تو خالی را تماشا کنید، این سازه ها در عمق 18 تا 20 متری و در فاصله ی 2 مایلی جنوب شرقی کیش قرار گرفته، جالب است بدانید که در اطراف این سازه ها آبزیان دریای بسیار زیبایی مانند فرشته ماهی، پروانه ماهی، طوطی ماهی، اژدر ماهی، گله های باراکودا و دسته های سرخو زندگی می کنند، لازم به ذکر است که در این منطقه برخی از تورهای ماهیگیری که بر اثر برخورد با این سازه ها پاره شده اند را مشاهده خواهید کرد که به هنگام شنا باید دقت کافی را داشته باشید تا در این تورها گیر نکنید.

سایت غواصی شاهی

سایت غواصی شاهی

این سایت غواصی در جنوب شرقی جزیره کیش و نزدیک به بستر سایت ماسه ای که مرجان های بسیار زیبایی را دارا می باشد قرار گرفته است، اگر تمایل دارید که در این سایت غواصی حضور پیدا کنید، می توانید موجودات آبزی مانند: شقایق و دلقک، انواع پروانه ماهیان، انواع فرشته ماهیان، گیش، باراکودا، شیر ماهی، سفره ماهی، لاکپشت، لوله ماهی، نودی برانچ، انواع صدف ها را در این مکان مشاهده و حتی لمس کنید.

سایت غواصی دشت جلبک ها

سایت غواصی دشت جلبک های کیش

یکی از زیباترین و جذاب ترین سایت های غواصی، دشت جلبک ها می باشد که به دلیل جریان بسیار زیاد آب در این قسمت تنها افرادی که تبحر زیادی در غواصی دارند می توانند از این سایت دیدن کنند. سایت دشت جلبک ها به دلیل اینکه در جنوب جزیره کیش قرار گرفته و فاصله نسبتا دوری به جزیره دارد، ملاقات کننده کمتری را نیز دارا می باشد. این دشت مملو از جلبک های دریایی که به شکل دایره ای هستند، مساحتی حدود 900 متر مربع دارند و شکاف های بستر و صخره های کوچک مکان تجمع بسیاری از آبزیان شده است.

سایت غواصی کنیون

سایت غواصی کنیون

این سایت غواصی در حد فاصل شاندیز صفدری و میدان هور است و به دلیل دوری از ناحیه شهری تنها می توانید با قایق به آن منطقه بروید و به دلیل وجود دیواره صخره ای که دارد زیستگاهی مناسب برای گونه های مختلف آبزی تبدیل شده است، عمق این سایت میان 12 تا 16 متر می باشد در این سایت آبزیانی مانند کوسه های بلک تیپ، نرس شارک، کیتار شارک، سفره ماهیان، ایگل ری و شیر ماهی را مشاهده خواهید کرد.

سایت غواصی کلبه هور

سایت غواصی کلبه هور کیش

این سایت غواصی در غربی ترین قسمت جزیره کیش و در مکانی با همین نام واقع گردیده است و غواصان می توانند از طریق ساحل کوچک جنوب و یا از طریق پرتگاه صخره ای غرب به این مکان راه یابند.

سایت غواصی سمبارون

سایت سمبارون کیش

این سایت غواصی مابین جزیره کیش و جزیره هندورابی که زیباترین ریف های مرجانی را به خود اختصاص داده می باشد، دسترسی به سایت سمبارون از طریق اجاره روزانه قایق از بندرگاه کیش و همچنین به هنگام بازگشت از هندورابی امکان پذیر است و عمق این تپه زیر آبی از 16 متر شروع می شود، لازم به ذکر است که جریان آب های مهاجر در این قسمت نسبتا شدید می باشد و به هنگام غواصی باید احتیاط های لازم را رعایت کرد.

سایت غواصی نورث کرک

سایت غواصی نورث کرک

این سایت غواصی شکاف بسیار بزرگ و طولانی در بستر دریا را دارا است و در محدوده شمال جزیره در منطقه ای بکر و زیبا قرار گرفته است، با غواصی کردن در این منطقه می توانیم آبزیانی مانند ملوان، ماهی، لاک پشت، طوطی ماهی، بز ماهی، دلقک ماهی، ستاره دریایی را نام برد.

سایت غواصی زوبیچ

سایت غواصی زوبیچ

یکی از سایت هایی است که مناسب غواصان مبتدی و تازه کار می باشد و در مسیر صخره های مرجانی قرار گرفته است و با شنا کردن در این منطقه می توانید پوشش مرجانی را که در امتداد ساحل به صورت نواری کشیده شده را مشاهده کنید، عمق این سایت غواصی به هنگام مد کامل 5 متر و به هنگام جزر کامل 3 متر است، اگر چه که تنوع ماهیان در این سایت بسیار کم است اما با این وجود می توانید آبزیانی مانند: جراح ماهی، ملوان، فرشته ماهی، پروانه ماهی و برخی اوقات لاک پشت و سفره ماهی ها را مشاهده کنید.

سایت غواصی وانت مغروق

سایت غواصی وانت مغروق

این سایت غواصی اگر چه که هم اکنون قابل دسترسی نیست اما روایت وانتی را بازگو می کند که در آب های خلیج فارس غرق شده است و هم اکنون نیز زیستگاه بسیار مناسبی برای آبزیان دریایی مانند: فرشته ماهی، پروانه ماهی، خفاش ماهی، دامسل، سرخو و دیگر ماهیان اشاره کرد.

سایت غواصی الدورادو

سایت غواصی الدورادو

به دلیل افزایش سایت های غواصی در جزیره کیش طراحی هایی صورت گرفته است، این سایت غواصی به دلیل جذب توریست و کاهش فشار بر اکوسیستم های مرجانی و حفاظت از محیط زیست مرجانی ایجاد شده است که به دلیل نصب در مکان و عمق نامناسب، آب بازدید کننده زیادی ندارد و مورد توجه کلوپ های غواصی قرار نگرفته است این سایت هم اکنون زیستگاه آبزیانی مانند جاش، خفاش ماهی، خنو، پروانه ماهی در حال گردش می باشند.

سایت غواصی رویال راک

سایت غواصی رویال راک

رویال راک نخستین سایت زیستگاه مصنوعی در جزیره کیش می باشد، زیرا این سایت از مجموعه ای صخره گرانیتی و چند صخره کوچک تشکیل شده است که در اسفند سال 1387 پس از به گل نشستن صخره های گرانیتی که توسط یدک کش بلژیکی به نام سی رویال از دریای عمان به بحرین حمل شدند، اما در مسیر خود در دام طوفان گیر افتادند و به درون آب ریخته شدند که به دلیل دارا بودن بستر شنی منطقه که عاری از هرگونه پناهگاه بود به زیستگاه آبزیان تبدیل شد، جالب است بدانید عمق این سایت حدود 10 متر است و در فاصله 100 متری از کلوپ مارینا قرار گرفته است، شما به هنگام غواصی در این سایت می توانید آبزیانی مانند خفاش ماهی، سرخو، گیش، دلقک ماهی، دامسل، سفره ماهی، اژدر ماهی، طوطی ماهی، هامور، فرشته ماهی و دسته های باراکودا را مشاهده کنید.

سایت غواصی سیمرغ

سایت غواصی سیمرغ کیش

این سایت غواصی در شرق جزیره کیش و میان سایت کورال و رویال راک قرار گرفته است و به دلیل اینکه بستر شنی را دارا است با حمایت دوستداران محیط زیست در حال حاضر در حال کاشت و بازسازی مرجان ها می باشد، اگر چه که تعداد زیادی مرجان در این قسمت کاشت شده است اما برنامه گسترش آن همچنان ادامه دارد، این سایت دارای 10 متر عمق می باشد که در این فاصله می توانید آبزیانی مانند دلقک ماهی، فرشته ماهی، هامور، طوطی ماهی، دامسل و مار ماهی را مشاهده نمایید.

غواصی vip در کیش

یکی از حرفه ای ترین تفریحات جزیره کیش غواصی vip می باشد، در این نوع تفریح شما معادل نیمی از مدرک غواصی را به دلیل آموزش های اصولی کسب خواهید کرد.

پیش از انجام عملیات غواصی شما در کلاس تئوری شرکت می کنید و مربیان خبره آموزش های لازم و اصولی را به شما خواهند داد، حتی جالب است بدانید پیش از اینکه به درون دریا بروید ابتدا غواصی در استخر را امتحان می کنید. یکی دیگر از تفاوت های غواصی vip با غواصی معمولی زمان انجام تفریح می باشد که بر خلاف پکیج عادی شما دو تا دایو 20 دقیقه ای به درون خلیج فارس دارید.

امکانات غواصی vip عبارتند از:

 • ترانسفر دو طرفه رایگان
 • مدت زمان بیشتر (45 دقیقه مفید)
 • فیلم برداری رایگان
 • عکاسی رایگان
 • آموزش رایگان
 • در اختیار داشتن تانک اکسیژن
 • غواصی در عمق بیشتر
 • استفاده هم زمان خانم و آقا

لازم به ذکر است بسته به قوانین کاوپ امکانات بالا ممکن است کم یا زیاد شود.

تفاوت غواصی Vip با غواصی معمولی

 • اعطای گواهی نامه غواصی
 • تجهیزات پیشرفته و به روز شده غواصی
 • یک کپسول اکسیژن کامل به شما داده می شود
 • امکان غواصی در عمق بسیار بیشتر آب و مشاهده موجودات دریایی زیباتر و بزرگتر
 • مربی اختصاصی
 • زمان بیشتر غواصی در دریا
 • امکان دریافت موس پیس شخصی

عکس های با کیفیت از غواصی در کیش

عکس غواصی در کیش

عکس غواصی در کیش

عکس غواصی در کیش

عکس غواصی در کیش

عکس غواصی در کیش

عکس غواصی در کیش

عکس غواصی در کیش

عکس غواصی در کیش

عکس غواصی در کیش

عکس غواصی در کیش

عکس غواصی در کیش

عکس غواصی در کیش

عکس غواصی در کیش

عکس غواصی در کیش

عکس غواصی در کیش

عکس غواصی در کیش

در پایان همانطور که خواندید اگر چه که جزیره کیش سایت های غواصی بسیار متعددی را دارا می باشد اما توجه داشته باشید که برخی از این سایت ها برای افراد مبتدی مناسب نیستند، بنابراین اگر شما در حرفه غواصی فردی مبتدی می باشید، پیشنهاد میکنیم سواحل کم عمق و بدون جریان آب مهاجر را برای بازدید انتخاب کنید.

امتیاز غواصی در کیش (10)

ارزش در برابر قیمت

6از 10

خوشرویی کارکنان

7از 10

دسترسی به نقاط مهم

7از 10

وضعیت نظافت

7از 10

  برای غواصی در کیش لازم است شنا یاد داشته باشیم؟

خیر، برای غواصی کردن لازم نیست که حتما شنا بلد باشید. قبل از شروع غواصی آموزش های لازم به شما داده می شود و یک مربی کارآزموده همراه شما خواهد بود.

  مکان غواصی حرفه ای و طولانی مدت در کیش وجود دارد؟

بله برای کسانی که دوره غواصی را گذرانده اند، سایت هایی وجود دارد که فقط غواصان حرفه ای می توانند در آن مکان ها غواصی کنند.

  آیا خانم ها و کودکان می توانند در کیش غواصی کنند؟

کودکان بالای 10 سال می توانند غواصی در کیش را تجربه کنند و بهتر است به کلوپ هایی مراجعه کنید که تجهیزات غواصی مخصوص کودکان را داشته باشند. غواصی کردن برای خانم ها آزاد است و لباس های مخصوص به آنها داده می شود همچنین توسط مربی خانم آموزش های لازم به ایشان ارائه می گردد.

  غواصی کردن در کیش در تمام فصول سال امکان پذیر است؟

بله در تمام فصول سال که دریا طوفانی نباشد ، شما می توانید از غواصی کردن در کیش لذت ببرید.

  برای دریافت عکس ها و فیلم هایی که حین غواصی گرفته می شود، باید هزینه ایی پرداخت کرد؟

بله، در صورتی که مایل هستید عکس ها و فیلم های خود را دریافت کنید، باید به کلوپ مربوطه مراجعه نمایید و پس از پرداخت هزینه، آنها را دریافت کنید.

  آیا آموزش حرفه ای غواصی برای مربیگری ارائه می شود؟

بله شما می توانید به کلوپ هایی که این ورزش را به صورت حرفه ایی آموزش می دهند مراجعه نمایید و پس از گذراندن دوره های لازم، گواهی نامه مربوطه را دریافت نمایید.

ناشناس | 1401/11/26
0

سایت غواصی خانم ها با اقایون فرق میکنه؟اگه یکی بخواد میتونه با همسرش غواصی کنه یا نه؟

مشاهده بیشتر ...
میلاد | 1401/04/05
1

کلوپ مارینا رو ما انتخاب کردیم راس ساعت که گفته بودن تفریح رو انجام دادیم بسیار عالی بودش از همین سایت هم رزرو کرده بودیم

مشاهده بیشتر ...
محمد زنگی | 1400/10/13
1

بنده به دنبال کار کلوپ فروشگاه و یا مدرسه غواصی می‌گردم چون علاقه زیادی دارم

مشاهده بیشتر ...
سعید | 1400/01/25
1

غواصی واقعا عالی ولی وقتش کمه اگه یک کم وقتشو بیشتر کنند بهتره

مشاهده بیشتر ...
بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.