تفریحات غواصی در کیش

غواصی در کیش مشاهده تفریح

قیمت : 370,000 تومان

4 دیدگاه ثبت شده 4 دیدگاه امتیاز مسافران 10 10 امتیاز

google map
تفریحات پاراسل کیش

پاراسل کیش مشاهده تفریح

قیمت : 370,000 تومان

9 دیدگاه ثبت شده 9 دیدگاه امتیاز مسافران 8 8 امتیاز

google map
تفریحات پارک دلفین کیش

پارک دلفین کیش مشاهده تفریح

قیمت : 414,000 تومان

0 دیدگاه ثبت شده 0 دیدگاه امتیاز مسافران 0 0 امتیاز

google map
تفریحات شاتل کیش

شاتل کیش مشاهده تفریح

قیمت : 218,000 تومان

4 دیدگاه ثبت شده 4 دیدگاه امتیاز مسافران 9 9 امتیاز

google map
تفریحات پارک آبی کیش

پارک آبی کیش مشاهده تفریح

قیمت : 763,000 تومان

3 دیدگاه ثبت شده 3 دیدگاه امتیاز مسافران 6 6 امتیاز

google map
تفریحات ماهیگیری در آب های عمیق

ماهیگیری در آب های عمیق مشاهده تفریح

قیمت : تماس تلفنی

0 دیدگاه ثبت شده 0 دیدگاه امتیاز مسافران 0 0 امتیاز

google map
تفریحات جت اسکی در کیش

جت اسکی در کیش مشاهده تفریح

قیمت : 817,500 تومان

0 دیدگاه ثبت شده 0 دیدگاه امتیاز مسافران 0 0 امتیاز

google map
تفریحات پدل بورد کیش

پدل بورد کیش مشاهده تفریح

قیمت : 545,000 تومان

1 دیدگاه ثبت شده 1 دیدگاه امتیاز مسافران 10 10 امتیاز

google map
تفریحات پدال برد کیش

پدال برد کیش مشاهده تفریح

قیمت : 150,000 تومان

2 دیدگاه ثبت شده 2 دیدگاه امتیاز مسافران 10 10 امتیاز

google map
تفریحات اسکوتر زیردریایی

اسکوتر زیردریایی مشاهده تفریح

قیمت : 874,000 تومان

2 دیدگاه ثبت شده 2 دیدگاه امتیاز مسافران 9 9 امتیاز

google map
تفریحات فلای بورد

فلای بورد مشاهده تفریح

قیمت : 872,000 تومان

1 دیدگاه ثبت شده 1 دیدگاه امتیاز مسافران 10 10 امتیاز

google map

تفریحات آبی کیش


ایران از کشورهای خشک محسوب می شود و بسیاری از مردم علاقه ی زیادی به رسیدن به دریای زیبای شمال یا دریایی نیلگون جنوب دارند، آمار سفر به شهرهای شمالی و جنوبی کشور خود گویای این مطلب است. آب و دریا تاثیر بسیار مطلوبی در روحیه انسان ها دارد و علاوه بر آن تفریحات آبی نیز از دلایل مهم و اساسی علاقه مردم و سفر به این مناطق محسوب می شود.

ساحل کیش

در شهر های ساحلی و جزایر تفریحات آبی از جذاب ترین و هیجان انگیزترین تفریحات به شمار می آید. افراد بسیار زیادی که عاشق هیجان توام با ترس هستند به تفریحات آبی علاقه ی بسیار زیادی دارند،  با انجام تفریحات آبی شادی و هیجان وصف ناپذیری در انسان ایجاد می شود و میزان آدرنالین خون آنها بالا می رود و حس بسیار خوب و وصف ناپذیری دارد.

در حال حاضر ورزش های آبی نیز در رشته ی ورزش های جهانی فعال هستند که دو ورزش شنا و قایقرانی از اصلی ترین و مهم ترین این ورزش ها است، اما بسیاری از زیر مجموعه ی این ورزش ها خارج شده و وارد تفریحات آبی شده اند که مردم عادی نیز می توانند به راحتی از آنها استفاده کنند. لذت و هیجان را تجربه کنند و به عنوان تجهیزات گردشگری محسوب می شوند.

سال های اخیر تفریحات آبی در کشور ما ایران نیز پیشرفت بسیار خوب و قابل توجهی به دلیل محبوبیت و طرفداران زیاد کسب کرده است. 

تفریحات آبی کیش

بسیار ی از سفر هایی که با تور به شهرها و مقاصد ساحلی و جزایر انجام می شود امکان بهره مندی از تفریحات هیجان انگیز آبی را برای شما فراهم می کند. اگر شما تمایل به سفر به جزیره ی زیبا و رویایی کیش و بهره مندی از تفریحات هیجان انگیز و لذت بخش آبی دارید می توانید از وب سایت کیش میزبان تور و تفریحات دلخواه خود را رزرو کنید.

تفریحات آبی کیش

جزیره ی کیش هر ساله میزبان تعداد بسیار زیادی مسافر، گردشگر و تورهای مسافرتی مختلف است. این جزیره ی مدرن دارای شاخص هایی از جمله گسترش و افزایش روز افزون هتل ها ، مراکز خرید، تفریحات ایده آل و لوکس آبی و غیرآبی و همچنین امکانات گردشگری و برجسته روز دنیا است.

تفریحات آبی کیش

سواحل زیبا و مرجانی کیش با آب های نیلگون خلیج فارس از بهترین مقصد های تفریحات آبی محسوب می شود و از میان تفریحات متنوع و هیجان انگیز آن می توان غواصی در اعماق دریا، جت اسکی، اسکوتر، شاتل و بنانا، فلای بورد، اسکی روی آب، پاراسل، ماهیگیری، قایق سواری با موتور تک نفره و دونفره، گشت با قایق های تفریحی و کف شیشه ای، قایق های پدالی، پارویی و بادبانی را نام برد.

تمامی کلوپ های تفریحی کیش در سواحل مختلف امکانات و تفریحات آبی را به مسافران و گردشگران از نقاط مختلف کشور ارائه می دهند. شما می توانید با مراجعه به بخش بالای همین مقاله، تفریح آبی دلخواه خود را در کلوپ مورد نظر رزرو کنید.

پارک آبی چیست؟

پارک آبی از تفریحات بسیار لذت بخش و مهیج آبی محسوب می شود که طرفداران زیادی دارد. پارک آبی، پارک تفریحی است که شامل: ابزارهای سرگرم کننده، بازی های آبی و رایدها مانند استخر موج، سرسره آبی، سقوط آزاد و ...  می باشد.

  • پارک آبی بادی کیش

از دیگر تفریحات جذاب آبی کیش، پارک آبی بادی مارینا است که یکی از تفریحات جذاب دنیا محسوب می شود و در ایران تنها در نزدیکی ساحل مرجان، ساحل هتل مارینای کیش امکان لذت بردن و تجربه از  آن فراهم است. این پارک آبی شناور روی آّب  و از بخش های مختلف تشکیل شده است و  می تواند لذت و هیجانی بی نظیر را با سرخوردن از روی سرسره ها و بالا و پایین پریدن روی تیوپ های بزرگ و همچنین تماشای ماهی ها  در حال شنا در آب های بیکران و نیلگون خلیج فارس را برای شما به ارمغان آورد.

پارک بادی و آبی کیش

  • پارک آبی اوشن کیش

از دیگر تفریحات فوق العاده و ایده آل جزیره ی کیش پارک آبی اوشن است. این پارک در مجاورت دریا واقع شده و پارکی رو باز است که تجربه ای فوق العاده جذاب را در اختیار شما قرار می دهد. این پارک آبی دارای تفریحات و امکانات جذابی شامل: 4 استخر، 13 راید، یک اسپا، دو رستوران، چهار نوشیدنی فروشی و دو منطقه خرید است.

آنچه که باید در مورد برنامه ریزی استفاده از تفریحات آبی بدانیم؟

  • تفریحات آبی جزیره ی کیش بسیار زیاد و متنوع است و در اکثر موارد مدت زمان سفر شما به این جزیره رویایی محدود می باشد، بهتر است که؛ چند مورد از این تفریحات آبی که بیشتر با علایق و روحیه ی شما سازگار است را انتخاب کنید تا فرصت لازم برای استفاده از تفریحات غیر آبی، گشت و گذار در بازارها و قدم زدن در ساحل را داشته باشید.
  • تفریحات آبی هیجان انگیز انرژی زیادی نیاز دارد و برای لذت بردن از آن لازم است یک روز کامل را به آنها اختصاص دهید و در روزهای دیگر به تفریحات غیر آبی و گشت و گذار و خرید اختصاص دهید.

تفریحات آبی کیش

  • تفریحات آبی هزینه ی بالایی دارید و برای استفاده از آن باید مدیریت لازم را داشته باشید و هوشمندانه عمل کنید، زمانی را برای سفر به جزیره انتخاب کنید که گردشگری نسبتا کم و تفریحات آبی شامل تخفیف می شوند و همچنین دقت داشته باشید که تفریحات کم طرفدارتر قیمت پایین تری دارند.

 

بخش پشتیبانی کیش میزبان آنلاین میباشد. اگر سوالی دارید میتوانید از اپراتورهای ما کمک بگیرید.