logo

جستجو

تفریحات جنگ پرشین شو کیش

جنگ پرشین شو کیش

4 دیدگاه
10 امتیاز - عالــی
320,000 تومان
تفریحات جنگ پازل شو کیش

جنگ پازل شو کیش

0 دیدگاه
0 امتیاز - متـوسط
450,000 تومان
تفریحات جنگ ستارگان رنگارنگ کیش

جنگ ستارگان رنگارنگ کیش

0 دیدگاه
0 امتیاز - متـوسط
320,000 تومان
تفریحات جنگ شبانه بابک شو کیش

جنگ شبانه بابک شو کیش

2 دیدگاه
9 امتیاز - عالــی
320,000 تومان
تفریحات جنگ شبانه ایرانیا کیش

جنگ شبانه ایرانیا کیش

0 دیدگاه
0 امتیاز - متـوسط
320,000 تومان
تفریحات جنگ شبانه دینامیت شو کیش

جنگ شبانه دینامیت شو کیش

1 دیدگاه
10 امتیاز - عالــی
320,000 تومان
تفریحات جنگ شبانه شب طلایی کیش

جنگ شبانه شب طلایی کیش

0 دیدگاه
0 امتیاز - متـوسط
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
تفریحات جنگ شبخند کیش

جنگ شبخند کیش

0 دیدگاه
0 امتیاز - متـوسط
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
تفریحات جنگ شبانه بیست شو

جنگ شبانه بیست شو

1 دیدگاه
10 امتیاز - عالــی
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
تفریحات خودمونو عشقه کیش

خودمونو عشقه کیش

2 دیدگاه
6 امتیاز - خـوب
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
تفریحات جنگ کنسرت شو کیش

جنگ کنسرت شو کیش

0 دیدگاه
0 امتیاز - متـوسط
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

جنگ های شبانه کیش


جزیره کیش دارای تفریحات متنوع، جذاب و مهیج آبی و غیرآبی زیادی می باشد. جنگ های شبانه یکی از تفریحات مفرح و جذابی است که برای بسیاری از افراد دلچسب می باشد و خستگی طول روز حاصل از گشت و گذار را رفع و حس خوبی به مسافران و گردشگران القا می کند. برای افرادی که با تور به کیش سفر می کنند یکی از پیشنهادها اصلی حتما حضور در جنگ های شبانه است.

جنگ های شبانه کیش حال و هوای خاصی به شهر داده اند و سرشار از شادی، لذت و هیجان می باشند. جنگ های شبانه یکی از عواملی است که باعث می شود، خاطره سفر به کیش برای همیشه در ذهن مسافران و گردشگران ثبت شود.

جنگ های شبانه در اصل مجموعه ای از نمایش های شاد و قشنگ همراه با اجرای موسیقی زنده است و شامل قسمت های مختلف مانند: جشن، استندآپ، کمدی ، تئاتر، موزیک و تقلید صدا می باشد و این امکان را فراهم کرده است تا شما بتوانید لذت بیشتری از سفر و برنامه های تفریحی ببرید.

در جزیره زیبای کیش جنگ های بسیاری انجام میشود که توسط هنرمندان و شومن های مجرب و کمدین های توانا اجرا می شود و با ایجاد فضایی شاد و مطلوب، شبی خاطره انگیز و بی نظیر را برای خانواده ها و جمع های دوستانه به ارمغان می آورد. 

توجه داشته باشید که جنگ های متعدد و متنوعی در جزیره ی کیش برگزار می شود و شناخت تفاوت هایشان تا حدودی مشکل است، غالبا مسافران و گردشگران چاره ای جز گوش دادن به راهنمایی فروشندگان بلیط و تصمیم گیری ندارند.

به دلیل محبوبیت و استقبال چشمگیر مردم در سالهای اخیر بر تعداد جنگ های شبانه کیش افزوده شده است و گروه های متعدد زیادی در این زمینه فعالیت می کنند. برای مثال می توان جنگ های شبانه مانند: جنگ اکبر اقبالی، جنگ دینامیت شو، جنگ پازل شو، جنگ ایرانیا، جنگ پرشین شو، جنگ بابک شو، جنگ شب طلایی، جنگ ستارگان رنگارنگ و ... را نام برد.

دلایل محبوبیت جنگ های شبانه

برای محبوبیت و پر طرفدار بودن جنگ های شبانه دلایل متعددی وجود دارد، اما دو دلیل زیر را می توان دلایل اصلی جنگ های شبانه دانست:

  1. جنگ های شبانه با رویکرد سرگرمی و در محیط و فضایی شاد و مفرح برگزار می شود. جزیره ی کیش به دلیل موقعیت و سبک آزادی که دارد، جنگ ها در فضایی ایده آل، متفاوت و آزادانه تر نسبت به شهر های دیگر برگزار می شود. جنگ های شبانه ی کیش با سبکی خاص و برنامه های کمدی جالب تر و مفرح تری اجرا می شوند.
  2. این جنگ ها از نیمه شب تا چند ساعت بعد از بامداد برگزار می شود، قاعدتا در این زمان بازارها و مراکز خرید بسته است و مسافران و گردشگران علاقمند با آسودگی خیال در این برنامه ها شرکت می کنند و از لحظات خود نهایت لذت را می برند.

مکان های برگزاری جنگ های شبانه

جنگ های شبانه در مکان های مختلف از شهر کیش با برنامه های متنوع و متعدد اجرا می شود، اما بیشتر این برنامه ها در هتل ها و نزدیکی مسافران و گردشگران انجام می شود.
معروف ترین مکان های برگزاری جنگ های شبانه کیش هتل شایان، هتل ارم، هتل پارسیان و هتل مارینا پارک می باشد و غالبا جنگ های برگزار شده در این مکان ها بیشترین طرفداران و فروش را به خود اختصاص داده است.