logo

جستجو

کشتی های تفریحی کیش


در میان تفریحات و جاذبه های بیشمار و جذاب کیش، کشتی های تفریحی یکی از تفریحات شاد، جذاب این جزیره ی رویایی محسوب می شود. 

کشتی های تفریحی غالبا کشتی های مسافربری لوکس و مجلل هستند که با اجرای برنامه و موسیقی زنده همراه با پذیرایی ناهار و شام در سالن یا عرشه کشتی و همچنین گشت و گذار در آب های فیروزه ای خلیج فارس لحظات شما را دلنشین، آرام بخش و به یاد ماندنی می کنند.

گشت دریایی کشتی های تفریحی

گشت دریایی کشتی تفریحی معمولا یک گشت دو ساعته بر روی آب های نیلگون خلیج فارس همراه با اجرای برنامه های دلنشین و جذاب می باشد، گشت و گذار دریایی، تفریحی لذت بخش و خاطره انگیز است. در سفر خود با تور به کیش توصیه می شود، گشت با کشتی های تفریحی را تجربه کنید.

در طول زمان گشت با کشتی تفریحی گروه موسیقی با اجرای برنامه های شاد و دلنشین، حال و هوای فوق العاده ای را برای شما به ارمغان می آورند، همچنین در برخی موارد گشت دریایی با مسابقه، برنامه های مهیج قرعه کشی و اهدای جوایز همراه می شود و لحظات شما را دلچسب تر می کند. توجه داشته باشید که ناهار و شام در کشتی تفریحی به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه مجزا در اختیار شما قرار می گیرد.

برای رفاه بیشتر و بهتر مسافران که علاقمند به جمع های دوستانه و صرف یک خوراکی خوشمزه یا نوشیدنی در فضایی دنج و بر روی آبهای فیروزه ای رنگ خلیج فارس هستند، کافی شاپ در داخل این کشتی ها وجود دارد و همچنین در کشتی های تفریحی عکاس جهت ثبت لحظه های شما حضور دارد.

علاوه بر کشتی های تفریحی متنوع مانند: کشتی اوستا، کشتی دنا، کشتی آرتمیس، کشتی نوید دریا ، کشتی تارا و .... شما با  کشتی های آکواریوم، کشتی آکواریوم طوطیا، کشتی کف شیشه ای سیمرغ و ... با کف و دیوارهای شیشه ای  می توانید دنیایی شگفت انگیز زیر آب با موجودات دریایی متنوع مانند: ماهیان رنگارنگ، ستاره دریایی، خرچنگ ها، مرجان ها و .... را ببینید و تجربه دنیای شگفت انگیز زیر آب و لذت بردن از آن حتی  برای افرادی که به هر دلیلی نمی توانند غواصی کنند، فراهم است.

ساعات کاری کشتی های تفریحی

کشتی های تفریحی معمولا در سه سانس دو ساعته از ساعت 19 تا 21 – 21 تا 23 و 23 تا 1 بامداد فعال هستند و به مسافران و گردشگران علاقمند به گشت های دریایی خدمات ارائه می دهند. همچنین تورهای شبگردی که مدت زمان 2 ساعته دارند از ساعت 21 تا 1 بامداد  اجرا می شوند.


کشتی های آکواریم و کف شیشه ای نیز در اسکله ی تفریحی حضور دارند و از ساعت 10 صبح آماده ی ارائه خدمات و گشت یک ساعته مهیج و لذت بخش دریایی هستند. فعالیت این کشتی ها در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی تا بعد از ظهر ادامه دارد.
لازم است بدانید امکان رزرو کشتی های تفریحی برای مدت زمان طولانی تر و حتی یک روز برای اجرای مراسم خاص وجود دارد و لحظات بی نظیر و فوق العاده ای را برای شما به ارمغان می آورد که برای همیشه در ذهن و خاطر شما ثبت می شود.

قیمت کشتی های تفریحی

قیمت هر نوع کشتی تفریحی به تناسب امکاناتی که دارد و خدماتی که ارائه می دهد متفاوت است. قیمت کشتی ها ارتباط مستقیم با نوع کشتی انتخابی شما دارد و همچنین وابسته به نوع غذا، دسر، پیش غذا و اجرای برنامه های سرگرم کننده ای است. بنابراین نمی توان قیمت ثابتی برای آنها در نظر گرفت.